Sama doma a nemocná

Lucie46
3.6.13 00:36

Sama doma a nemocna..

Ahojky vsichni nespavci… :mavam:

Ja travim nedelni vecer a noc v posteli sama a jeste ke vsemu s kaslem jak bic :(
Ne, ze bych byla skodoliba, ale neni na tom nekdo obdobne, ze by mi udelal radost at v tom nejsem tak sama :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23860
3.6.13 00:40

Mám rýmu jakswině, pokud ti to udělá radost :mrgreen: která se mi spustí postupně do krku, a pak na plíce, obvyklej průběh, na měsíc mám zas o zábavu postaráno :pocitac: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.6.13 00:43

Tak to zacalo me :) ted jsou z toho prudusky :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
23860
3.6.13 00:44

Njn, klasika. To je tou zimou všude :pocitac: Zítra jdu zkoušet nějaké alternativní metody, ale tak nějak nevím jaké :mrgreen: Znám jednu léčitelku, co prodává jakési silné aromaoleje, tak uvidíme :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.6.13 00:48

Fakt? me prijde, ze se proste bez atb pak neobejdu… tyden zkousim i nemozne a pak na nich stejne vzdy skoncim…

• Citovat
  • Nahlásit
23860
3.6.13 01:00

Já už měla ty ATB tolikrát, že mi je už doktoři napsat nechtěj a beztak už mi nefungujou, tak zkouším jiný placeba :mrgreen: Posledně mi tedy zabral Bioparox, což je tedy také ATB, ale jen lokální, nezamoří to celé tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10911
3.6.13 01:02

Co zázvorový čaj a hořčičná placka, když teda alternativy? Nebo toto .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6277
3.6.13 08:18

Jéé, závist.. Sama doma, to jsem nezažila už skoro dva roky! Nemuset kolem nikoho skákat, nikomu xkrát za sebou říkat „medvídek, pejsek, pejsek má ocásek, maminka nemá ocásek“.. nemuset poslouchat ničí ječení.. Možná bys to měla přehodnotit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat