Sama Egypt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 12:43
Sama Egypt?

Ahojky lidi, chtěla bych jet v únoru/březnu do Egypta, ale bohužel sama, není s kým, ale neodrazuje mě to od cestování. Plánuju jen valecku na plazi a v hotelu, možná pamatky, ale hromadne, sama se nikam do města neplanuju chodit. Myslíte, ze je ceho se bat? :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10816 příspěvků 06.06.19 12:50

A jedeš jako na vlastní pěst nebo aspoň s cestovkou? Já bych sama nejela do země kde se pořádně nedomluvim. Ne že bych se bála že mě někdo někde unese, zabije atak, ale spíš že se něco stane a třeba budu muset do nemocnice.

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 06.06.19 12:56

Já bych klidně jela, ty hotely jsou jak svět sám pro sebe a na památkách se můžeš vždy k někomu přidat

lilith1
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.06.19 12:57
@Anonymní píše:
Ahojky lidi, chtěla bych jet v únoru/březnu do Egypta, ale bohužel sama, není s kým, ale neodrazuje mě to od cestování. Plánuju jen valecku na plazi a v hotelu, možná pamatky, ale hromadne, sama se nikam do města neplanuju chodit. Myslíte, ze je ceho se bat? :)

Jestli umis perfektne anj tak ano.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 06.06.19 12:58

Pokud si vybereš dobrý hotel, tak bez problémů. A asi bych volila oblast Marsy. Do Hurghady jezdí hromada Rusek jako sexuálních turistek, tak aby si Tě s nimi nepletli.

A mimochodem letos v únoru /březnu to ani v Egyptě moc na opalování na pláži nebylo, byla zima

dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 06.06.19 12:59

A to já by jsem nejela sama, myslím, že by jsem se až moc nudila. Čechů tam asi bude hodně, ale i tak cizí jsou cizí a cizinci jsou cizí třikrát tolik i když se domluvím, pořád to nebude ono :D a sama někde s cizíma a kdo ví co je napadne? Na to nejsem
ale tohle stejně záleží na tobě, když máš tu odvahu a jsi seznamovací tip, jeď :mavam:

lapagerie
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 06.06.19 13:00

Já bych se nebála. Pokud neplánuješ nějaké osamocené vycházky mimo resort, tak proč ne. A jestli pojedeš s cestovkou, máš pro případ nouze delegáta. Angličtina je fajn, nicméně bych to nepodmiňovala perfektní znalostí. To by nemohla cestovat půlka národa. Stačí se umět aspoň trochu domluvit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 13:45

Anglicky umim na běžne domluveni, umim se zeptat, objednat, říct, ze me neco boli. :lol: Jela bych s cestovkou, kvůli delegatovi na telefonu rozhodne a oblast bych chtela Marsa :)

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 06.06.19 13:54
@Anonymní píše:
Anglicky umim na běžne domluveni, umim se zeptat, objednat, říct, ze me neco boli. :lol: Jela bych s cestovkou, kvůli delegatovi na telefonu rozhodne a oblast bych chtela Marsa :)

Tak to bych se vubec nebala. Pokud se sama nebudes nudit, tak klidne jed :)

Annabela11
Závislačka 3759 příspěvků 06.06.19 14:00
@Anonymní píše:
Ahojky lidi, chtěla bych jet v únoru/březnu do Egypta, ale bohužel sama, není s kým, ale neodrazuje mě to od cestování. Plánuju jen valecku na plazi a v hotelu, možná pamatky, ale hromadne, sama se nikam do města neplanuju chodit. Myslíte, ze je ceho se bat? :)

Nebala bych se…ale sama bych nejela.

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 06.06.19 14:11

Sama bych nejela mikde tak daleko, alespoň kamarádku nemáš? nebo mamku?

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 06.06.19 14:17

Sama bych nikdy nejela :nevim:

kam2
Závislačka 3551 příspěvků 06.06.19 14:19

Hele sama bych nejela. Od známého, co dělal delegáta právě v Egyptě říkal, že do hotelu přijdou podklady s lidmi, kteří mají dorazit. Všichni chlapi začínají lustrovat, /FB/ nebo jiné soc. sítě - tvé fotky, ví s kým jedeš, atd. Pokud jedou dvě kamarádky, je to jasné, to samé, když budeš sama /aby tě někdo nepřišel v noci navštívit třeba/

Já bych tam sama nejezdila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 14:34

@kam2 Aha, tak to jsi me nepotesila. Fakt nemam s kým :? Ja prave nevim kam jinam za teplem v tomhle období. Jeste me napadly Emiráty (Dubaj, Ras al Khaimah,) i kdyz je to cenově nekde jinde. Je tam situace co se týká bezpečnosti jiná? Nikdy jsem nebyla ani v jedné zemi, tak nevim :nevim: chtela bych spis teda Dubaj, myslím ze je to město jako každé jiné a dost moderni. Zarazila by je tam sama žena venku, samozřejmě vhodně oblečená?

Kfětoslava
Závislačka 2785 příspěvků 06.06.19 14:46
@Anonymní píše:
@kam2 Aha, tak to jsi me nepotesila. Fakt nemam s kým :? Ja prave nevim kam jinam za teplem v tomhle období. Jeste me napadly Emiráty (Dubaj, Ras al Khaimah,) i kdyz je to cenově nekde jinde. Je tam situace co se týká bezpečnosti jiná? Nikdy jsem nebyla ani v jedné zemi, tak nevim :nevim: chtela bych spis teda Dubaj, myslím ze je to město jako každé jiné a dost moderni. Zarazila by je tam sama žena venku, samozřejmě vhodně oblečená?

Když máš vyřešeno, že na dovolenou chceš sama, respektive nemáš s kým ( i když jsou cestovatelské seznamky, třeba tam nějakou ženu najdeš), tak dle mého je jedno kam. Nechce se mi věřit, že v 5 hvěz. hotelu by se k tobě v noci někdo vloupával. Spíš by mě vadil ten příplatek za jednolůžkový pokoj.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama