Sama s dvema detma,nasli jste partnera?

39
10.6.21 23:12

sama s dvema detma,nasli jste partnera?

Caute holky, zajimalo by me, jestli mate nekdo zkusenost ze vam po rozchodu zbyly dve male deti a i tak nasli pritele.Jak dlouho to trvalo? jak prijal nove deti? nebo mel dokonce sam deti? nebo chtel jeste s vami dite? za kazdou vasi zkusenost vam dekuji;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1319
10.6.21 23:14

Jasný, v klidu, se tremi detmi sme se s mužem nasli a ted cekame společné ditko. On sam tez tri deti z prvního manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 23:45

Rok po tom, co jsem se sebrala a odešla od neverneho manžela jsem potkala muže, začali jsme spolu chodit přesně rok, co jsem bydlela sama. Po dvou týdnech se ke me nastěhoval a o 7 týdnu později jsme vzali me děti ( 4 a 6 let) k moři. S mýma detma vycházel skvěle, neměl vlastní děti, ale chtěl a ja zas řešila svůj věk, tak jsme do toho šli fakt brzy. Teď to byl rok, co jsme spolu, hrozně si rozumíme, je to skvělý člověk, a moc hezky si spolu žijeme, dětem se věnuje víc než jejich otec. Na podzim se nám narodí syn.

• Citovat
  • Nahlásit
21227
10.6.21 23:46

Jestli chceš slyšet červenou knihovnu alá horní máma z Léto s kovbojem, tak jsi na správném místě. Jestli chceš realitu, podívej se kolem sebe. Najít chlapa není problém, najít chlapa co k čemu už je náročná disciplína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
11.6.21 00:00
@terien píše:
Najít chlapa není problém, najít chlapa co k čemu už je náročná disciplína.

Naprostý souhlas. Někoho si najdeš, o tom nepochybuju. Ale jestli to bude na celý život, už je jiná věc. Ale to platí i pro bezdětné.

Jestli chceš příběh se šťastným koncem, máme jeden takový v rodině. Vyjít to může, ale je to hodně o štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9914
11.6.21 06:04
@terien píše:
Jestli chceš slyšet červenou knihovnu alá horní máma z Léto s kovbojem, tak jsi na správném místě. Jestli chceš realitu, podívej se kolem sebe. Najít chlapa není problém, najít chlapa co k čemu už je náročná disciplína.

Přesně. Mě vstávají vlasy hrůzou když tu čtu že ženská po rozchodu, se dvěma detma, si po půl roce chození udělá dítě s dalším přítelem. Nebo že ona 3 děti, on 3 děti ale nutně spolu potřebuji další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
11.6.21 06:09
@karkarka píše:
Přesně. Mě vstávají vlasy hrůzou když tu čtu že ženská po rozchodu, se dvěma detma, si po půl roce chození udělá dítě s dalším přítelem. Nebo že ona 3 děti, on 3 děti ale nutně spolu potřebuji další.

Taky nechapu. Take veta po dvou tydnech se ke me nastehoval. Nechci urazit pani, ale to ani jako svobodna bez zavazku by jsem si nenastehovala nekoho hned domu. Navic, kdyz mam doma deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3808
11.6.21 06:20
@terien píše:

Přesně tak. Bez ohledu na to, jestli má člověk děti nebo nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 06:32

@miasek v pohodě, měla jsem stejný názor. S manželem jsem byla 3 roky, pak svatba, 2 děti, dům a po 10 letech, kdy uz si člověk říká, ze toho druhého zná a v mém případě jsem byla stále zamilovaná a věřila jsem, ze spolu zůstaneme do smrti, tak začal su*kat 17 letou holku v mojí posteli. Zahodil úplně všechno a chtěl být jen s ní. To že teď lituje a prosí o odpuštění za to všechno co mi provedl, nic nezmění na tom, ze mi zničil život a sebral dětem domov. A najednou jsem potkala člověka který uvažuje jako já, rozesměje me kdykoliv to potřebuju, je jako moje druhá polovina a věděla jsem to od prvního rande. Ted uz teda nevěřím, ze spolu budeme do konce života, ale věřím, ze spolu budeme šťastní každý den dokud spolu budeme :-)

• Citovat
  • Nahlásit
64269
11.6.21 06:35

@Kalouch chlap si našel mě. On má dítě, já měla 2, teď máme dokupy 4 a máme veselo, přijal je úplně skvěle…oba jsme vždy chtěli velkou rodinu, pořídili jsme dům atd.. A fakt se nenudime, spokojenost. On teď plánuje svatbu - ženatý nebyl, mi se do toho úplně nechce, ale tak jako jo, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58206
11.6.21 06:35

Jde to. Chce to čas, srovnat si priority v hlavě. Někdy to trvá půl roku, někdy rok.
Jak jsou staré děti? Dá se najít na hřišti, dá se najít třeba i ve školce na besídkách.
Hodně štěstí při hledání. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63255
11.6.21 06:40
@karkarka píše:
Přesně. Mě vstávají vlasy hrůzou když tu čtu že ženská po rozchodu, se dvěma detma, si po půl roce chození udělá dítě s dalším přítelem. Nebo že ona 3 děti, on 3 děti ale nutně spolu potřebuji další.

To je záhada.. Co je k tomu asi tak vede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 06:41
@Anonymní píše:
@miasek v pohodě, měla jsem stejný názor. S manželem jsem byla 3 roky, pak svatba, 2 děti, dům a po 10 letech, kdy uz si člověk říká, ze toho druhého zná a v mém případě jsem byla stále zamilovaná a věřila jsem, ze spolu zůstaneme do smrti, tak začal su*kat 17 letou holku v mojí posteli. Zahodil úplně všechno a chtěl být jen s ní. To že teď lituje a prosí o odpuštění za to všechno co mi provedl, nic nezmění na tom, ze mi zničil život a sebral dětem domov. A najednou jsem potkala člověka který uvažuje jako já, rozesměje me kdykoliv to potřebuju, je jako moje druhá polovina a věděla jsem to od prvního rande. Ted uz teda nevěřím, ze spolu budeme do konce života, ale věřím, ze spolu budeme šťastní každý den dokud spolu budeme :-)

závidím ti. Já s manželem chodila, pět let, byli jsme děti na střední, pak s ním 5 let žila a pak si ho teprve vzala. Pak jsem s ním 20 let žila, myslela jsem, že v krásném manželství. Po dvaceti letech taky šukal, ne mladší, o tři roky starší než jsem já, zničil úplně všechno. Nejvíc mě tedy, odrovnal mě tak, že se bojím na jiného chlapa byť jen podívat. Čímž mi nehrozí, že někoho potkám. Ani když si člověk myslí, že někoho zná, tak prostě nezná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.21 07:27

Našla jsem úplně náhodou…
Měsíc po rozchodu s otcem mého dítěte. Já jedno dítě on 2 děti.
Nedopadlo to po 4 letech rozchod.
Nabídky jsou stále, ale teď si dám od vztahu oddych. Až se budu chtít usadit, tak budu hodně dobře vybírat. Věkem mám jiné hodnoty jsem náročnější a málo kdo je splňuje.

• Citovat
  • Nahlásit
12635
11.6.21 07:29

Po deseti letech jsem našla se třemi dětmi vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat