Sama ve třiceti letech

Anonymní
28.1.16 21:58

sama ve třiceti letech

Je tu nějaká holka kolem 30 let, která je sama nebo já mám jen smůlu. Už mě nebaví život.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

54
28.1.16 22:01

A odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 22:03

Z Nymburka

• Nahlásit
  • Citovat
54
28.1.16 22:05

Škoda mam nezadaho skoro švagra (33?) ale je ze Vsetína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 22:05

Škoda to je hodně daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
5812
28.1.16 22:07

Sice mi není třicet a nejsem sama… ale upřímně, když jsi sama, můžeš někoho potkat, větší smůlu maj podle mě holky, co roky kolem třicítky jsou zablokovaný v něčem neperspektivním… a těch je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
28.1.16 22:09

Já-…i když mám dve malé deti…ale smula na chlapy me provází odjakživa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6161
28.1.16 22:12

Mám kolegyni, na jaře bude mít 30 a je to takový tele… na rodinu se nechystá, zodpovědnost jí nic neříká… máš času dost, dneska jsi sama, zítra může být vše jinak. Tak hlavu vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.16 22:15

Já partnera a rodinu chci, ale bohužel není s kým. Je mi ze všeho smutno a je mi to moc líto. Manžela a rodinu bych moc chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
5812
28.1.16 22:24
@Anonymní píše:
Já partnera a rodinu chci, ale bohužel není s kým. Je mi ze všeho smutno a je mi to moc líto. Manžela a rodinu bych moc chtěla.

nejjednoduší a nejúčinnější je smířit se s tím, že to, co jsem chtěla neklapne a bejt štastná sama se sebou… buď se to pak splní, a když né, tak budeš natolik spokojená s tvým životem, že v tom už problém vidět nebudeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
28.1.16 22:32
@Gosi píše:
nejjednoduší a nejúčinnější je smířit se s tím, že to, co jsem chtěla neklapne a bejt štastná sama se sebou… buď se to pak splní, a když né, tak budeš natolik spokojená s tvým životem, že v tom už problém vidět nebudeš…

Nevím, jestli tak úplně jde se smířit s tím, že se můj život odvíjí zcela odlišně od mých představ (myšleno obecně). Spíš by asi bylo fajn zamyslet se nad tím, proč se zakl. zatím nepodařilo najít a udržet perspektivní vztah - a těch důvodů může být X. Každopádně se shodnem v tom, že je třeba naučit se být spokojená i sama se sebou. Ale zůstat otevřená různým aktivitám a lidem, čímž se zvýší šance nalézt vhodný protějšek. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
28.1.16 22:33

Co to chvíli neřešit? Užívej si svobody, cestuj, vzdělavej se, a ono dnes mít 30 nic neznamená, na vše mas pořad čas a nic ti neutece :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
28.1.16 22:43
@pe-terka píše:
Nevím, jestli tak úplně jde se smířit s tím, že se můj život odvíjí zcela odlišně od mých představ (myšleno obecně). Spíš by asi bylo fajn zamyslet se nad tím, proč se zakl. zatím nepodařilo najít a udržet perspektivní vztah - a těch důvodů může být X. Každopádně se shodnem v tom, že je třeba naučit se být spokojená i sama se sebou. Ale zůstat otevřená různým aktivitám a lidem, čímž se zvýší šance nalézt vhodný protějšek. :think:

tak to je těžký, já mám obecnou představu, že budu spokojená… tím se mi hodně věcí zjednodušilo :lol: a pomohla mi v tom taková „pohádka“ tuším o bačovi, jak jdou ráno do hor a jeden se ptá druhýho jaký si myslí, že bude počasí, a ten druhej odpoví, že určitě pěkný… protože nemůže být každý den takový počasí, jaký by se mi líbilo, tak jsem se rozhodl, že se mi bude líbit takový počasí jaký bude… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22585
28.1.16 22:46
@Gosi píše:
tak to je těžký, já mám obecnou představu, že budu spokojená… tím se mi hodně věcí zjednodušilo :lol: a pomohla mi v tom taková „pohádka“ tuším o bačovi, jak jdou ráno do hor a jeden se ptá druhýho jaký si myslí, že bude počasí, a ten druhej odpoví, že určitě pěkný… protože nemůže být každý den takový počasí, jaký by se mi líbilo, tak jsem se rozhodl, že se mi bude líbit takový počasí jaký bude… 8)

Fajn životní filosofie, inspirativní :palec: Seš štastnej člověk, když to dokážeš :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6831
28.1.16 22:54
@Anonymní píše:
Je tu nějaká holka kolem 30 let, která je sama nebo já mám jen smůlu. Už mě nebaví život.

Nezoufej :hug:! Já sice rodinu mám, ale kamarádka našla chlapa až po 30 (spíš tak 34 ;) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama