Co stojí úprava kabátu?

589
27.1.16 17:28

Co stojí úprava kabátu?

Ahoj koupila jsem si koženkový kabát nainternetovém bazaru. Vyšel mě na 300,– :) ale je jako novy. Akorát bych ho potřebovala přez pas a boky trochu rozšířit. Nevíte kolik to může stát? Vzhledem k pořizovací ceně jsem ochtná něco investovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49236
27.1.16 17:45
@monika25 píše:
Ahoj koupila jsem si koženkový kabát nainternetovém bazaru. Vyšel mě na 300,– :) ale je jako novy. Akorát bych ho potřebovala přez pas a boky trochu rozšířit. Nevíte kolik to může stát? Vzhledem k pořizovací ceně jsem ochtná něco investovat :lol:
:) a nebo zhubnout… ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
27.1.16 17:50
@monika25 píše:
Ahoj koupila jsem si koženkový kabát nainternetovém bazaru. Vyšel mě na 300,– :) ale je jako novy. Akorát bych ho potřebovala přez pas a boky trochu rozšířit. Nevíte kolik to může stát? Vzhledem k pořizovací ceně jsem ochtná něco investovat :lol:

Svadlena nejsem, ale napada me, ze kdyz pustis svy u kozenky, budou tam dirky po tech puvodnich svech :think:
Spis bych zhubla nebo ho nosila frjersky rozepnuty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.1.16 18:06
@jdukolem píše: :) a nebo zhubnout… ;)
:D To bych ráda.. Ale to se mi nedaří už 2 roky tak pochybuju, že to stihnu do konce zimy :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.1.16 18:09
@KPKristy píše:
Svadlena nejsem, ale napada me, ze kdyz pustis svy u kozenky, budou tam dirky po tech puvodnich svech :think:
Spis bych zhubla nebo ho nosila frjersky rozepnuty :mrgreen:

Já už se švadlenou mluvila a říkala, že by tam vložila kousek kůže. Takže by tam vlastně nic nepouštěla. jen mi šlo o to abych tam nenechala 2000,.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
27.1.16 18:30
@monika25 píše:
Já už se švadlenou mluvila a říkala, že by tam vložila kousek kůže. Takže by tam vlastně nic nepouštěla. jen mi šlo o to abych tam nenechala 2000,.

Tak ti mela rovnou rict cenu, asi se to dost lisi svadlena od svadleny. Osobne bych za upravu kozenkoveho dala do petistovky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.1.16 18:35

No říkala, že to potřebuje vidět tak uvidím. Víc bych asi taky nedala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
27.1.16 19:06
@monika25 píše: :D To bych ráda.. Ale to se mi nedaří už 2 roky tak pochybuju, že to stihnu do konce zimy :mrgreen:
:hug: já to nemyslela zle jen jsem si nemohla pomoct :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.1.16 19:17

Já vim.. :mrgreen: Ani jsem to nevzala zle..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama