Samolepky na kole

312
14.3.21 12:27

Samolepky na kole

Dobrý den, řešíme menší prekérku. Synovi jsme loni ke 3 narozeninám koupili kolo, o které nejevil zájem. Aktuálně se z něj ve 4 letech stal největší cyklo nadšenec, ale bohužel pořad by chtěl kolo se Spidermanem. Kolo je víceméně červené a jelikož se mi nechce kupovat další kolo, strhla jsme původní originál samolepky, všechno poměřila, na internetu stáhla obrázky a poslala jsem objednávku do tiskárny. Měl by mi přijít velký arch PVC samolepky, ze kterého si pak potřebné vystříhám. Dávala jsem pozor, abych měla obrázky ve správných rozměrech. Taky jsem mu objednala Spiderman košík, helmu a chrániče. Aktuálně řeším, na co si dát u toho nalepování pozor, protože chci, aby to opravdu vydrželo. Taky moc nevím, jak sundat kryt řetězu, abych ho polepila. Za každou radu budu moc vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.3.21 13:52

@nikinnna Tak snad budou samolepky kvalitní. Olupují se kolikrát i origoš, takže spíš to chce o kolo hodně pečovat, nenechávat ho venku atd. Překvapuje mě, že si děláš starosti, jak sundat kryt na řetěz - to by byl úkol pro chlapa. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
14.3.21 14:25

@nikinnna tak hlavně to lepit na čistý odmaštěny povrch ( lihem) ideálně v teple kolem 25 stupňů ať lepil dobře přilne. Bohužel je to blbý tvář tak že pomoc nějakou špachtlickou jde hůř.
Sundat kryt řetězu? Asi nemáš manžela viď :(? No moc neporadím kolo jsem neviděl ale většinou 2-3 šroubky na 10 klíč. Bohužel v dnešní době jsou tam schopni dát cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.3.21 14:27
@Kazimíra Olejovka píše:
@nikinnna Tak snad budou samolepky kvalitní. Olupují se kolikrát i origoš, takže spíš to chce o kolo hodně pečovat, nenechávat ho venku atd. Překvapuje mě, že si děláš starosti, jak sundat kryt na řetěz - to by byl úkol pro chlapa. :nevim:

Hele, než ho poslouchat jak se vzteká, co jsem to zase vymyslela, raději to udělám sama a úkážu mu až to veledílo :D
Objednala jsem to právě jako jeden kus 50×30cm. Ve Wordu jsem si na takto velkou stránku navkládala obrázky, v požadovaných rozměrech a celou stránku poslala jako objednávku. Nevyšlo to takto vůbec draho. Jednotlivě by to asi nebyla levná sranda. Jediné co, tak to budu muset hezky vystříhat a nalepit :think: V popisku píšou bílá samolepicí PVC folie s digitálním tiskem a že natisknou cokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.3.21 14:33

@JiříkMazlík já na to koukala a mně přijde, že ten kryt jsou do sebe zacvaknuté 2 části. Potřebuji sundat jen tu přední (a šlapátko), abych ji polepila a bojím se, že u toho vylámu nějaké zobáčky a už ho tam nevrátím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
14.3.21 14:35

@nikinnna šlo by fotku? No plasty jsou zlo 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.3.21 14:40

@JiříkMazlík posílám a děkuji Už jsem z něho aktivně všechno sundala, to šlo lehce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.3.21 14:54

Jinak, tohle mám objednané. Spiderman s městem na kryt řetězu, pavučina horní tyč, Spiderman na červeném spodní tyč z každé strany, hlava do předu a nápisy na ty bílé části u kola z každé strany. Zbytek samolepek mám jen do počtu, že mi zbylo místo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
14.3.21 16:26

@nikinnna jen nezapomeň že zachvilku mu bude kolo malé či změní superhrdinu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.3.21 16:34

@JiříkMazlík já vím :D Počítám, že příští rok kupuju kolo nové, ale novou helmu a chrániče stejně potřeboval a zbytek stojí pár korun :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat