Samoživitelka a rpg byt?

Anonymní
7.8.13 16:05

Samoživitelka a rpg byt?

Zdravím, chci se zeptat maminek co bydlí sami s dítětem v rpg, jak jste s bydlením spokojené? Našla jsem si byt rpg v Ostravě, celkem levný, peníze ušetřené na kauci i nájem mám, jsem ještě na rodičovském příspěvku, dítě půjde v září do školky a hledám si práci. Mají v podmínkách potvrzení příjmu od zaměstnavatele. Jediný můj příjem je rodičák a alimenty. Je tady někdo kdo bydlí v rpg a nemusel prokazovat příjem nebo se to dalo udělat jinak? Protože peníze na byt mám, ale práci ještě ne. Potřebuji nutně byt a rpg s možností trvalého bydliště teď vychází nejlépe. díky :?: ;) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30305
7.8.13 16:06

Pokud muzu radit, tak od RPG dal. Ale mozna Ti napisi i spokojene obyvatelky-ja je neznam. Jen ty nespokojene…
kazdopadne drzim palce :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3065
7.8.13 16:12

Blbá otázka…coje RPG byt?? Já znám akorát RPG hry :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
katka379
7.8.13 16:14

@S.Ivanka RPG je společnost…bohužel s nechvalnou pověstí :-(

• Nahlásit
  • Citovat
19692
7.8.13 16:16

@S.Ivanka byvale OKD byty.Taky jsme z neho utekly ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
7.8.13 16:16

@S.Ivanka :mrgreen: rpg byt vlastní dá se říct jedna společnost. zpravují je a dlouhodobě pronajímají, i s trvalým bydlištěm, bývali drazí, ale teď je to tady v ostravě docela levný pronájem, když člověk platí nájem jak má, tak může bydlet dlouhodobě…proto se mi to líbí..nechci jít do pronájmu kde je možnost že mě za třebas za půl roku vlastník řekne že byt potřebuje a já se budu s dítětem zase stěhovat…jinak www.rpgbty.cz 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
7.8.13 16:17

@gorina vazně? a odkud jste? 8o nestrašte mě…kamoarádka s přítelem v něm bydlí a jsou spokojeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6790
7.8.13 16:19

RPG :roll: :roll: :roll: :roll: nebydlím tam, ale znám lidi co jo, vesměs si všichni stěžujou, že platí staršně moc peněz a služby žádné :roll: spousta jejich bytů není zateplená, nejsou vyměněná okna, stará voda i elektřina a nájem jak v úplně novém :roll:

Ale jinak problémy nedělají (nevím jak s tím potvrzením příjmu :nevim: ) bytů mají spoustu (při té ceně nájmu se ani nedivím) a trvalé bydliště nahlašují hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19692
7.8.13 16:23

Kousek od Ostravy ;).Taky jsme s bydlenim byli spokojeni nadherny byt, super lokalita. Dokonce jsme si ho na vlastni naklady predelali, taky jak jsemho opustili byl hned zadan. Akorat uz nas drtil ten najem za 90m2 jsme platily 14 tisic ze vsim vsudy.
Minuly rok jsme si koupily vlastni byt 70m2 a paltime se vsim vsudy 7 tisic coz je pro nas docela velky rozdil.Sice jsme prisly o penize ktere jsme investovaly do RPG bytu, ale za usetrene penize si muzu dovolit jet se synem do lazni a na dovolenou.Tak by to nehrozilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 16:23

@subsomi :no já tyhle věci slýchavala taky, ale právě že poslední dobou dost zlevnili a byty mají opravené, mám vybrané dva a mají nové podlahy, okna, koupelnu, i novou kuchynskou linku, vymalováno a sklep k tomu.2+kk nebo 2+1 za 6 400kc se sluzbami…

• Nahlásit
  • Citovat
19692
7.8.13 16:24

Jinak bracha i sestrenka jsou v najmu Rpg a museli mit potvr. o prijmu nevim jak to je u materinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 16:25

@gorina 90m2 to je celkem velký byt…mě stačí od 40-60m2…vychází mě to do těch 7000kc což si myslím že je slušné…no uvidím jak to dopadne… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
19692
7.8.13 16:26
@Anonymní píše:
@subsomi :no já tyhle věci slýchavala taky, ale právě že poslední dobou dost zlevnili a byty mají opravené, mám vybrané dva a mají nové podlahy, okna, koupelnu, i novou kuchynskou linku, vymalováno a sklep k tomu.2+kk nebo 2+1 za 6 400kc se sluzbami…

Ano vyhoda je ze maji tolik prazdnych bytu, ze si muzes vybirat a dokonce davaji na rok a nejake akce.Jen aby nalakali lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19692
7.8.13 16:27
@Anonymní píše:
@gorina 90m2 to je celkem velký byt…mě stačí od 40-60m2…vychází mě to do těch 7000kc což si myslím že je slušné…no uvidím jak to dopadne… :think:

To je jenze jsem v nem bydlela nejakych 35 let a bylo mi tezke ho i opoustet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22816
7.8.13 16:28

Není to tak zlé, pokud jde člověk do zrekonstruovaného bytu a těch je dost..a dá s ena to vyřídit a pobírat příspěvek na bydlení. Je to celkem jednoduché řešení, rychlé..obvykle dočasné, ale když je potřeba, proč ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama