Sandra-plenkové kalhotky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 20.01.19 19:44
Sandra-plenkové kalhotky

Ahoj, má někdo zkušenost s těmito svrchními kalhotkami?
 Sandra

Reakce:
SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 20.01.19 19:51

Nedýchají, protékají, nedrží. Nebrat.

Kup místo nich kvalitní svrchní kalhotky s PUL zátěrem (Imse Vimse, Haipa Daipa, Breberky, Petit Lulu, Bamboolik, Popolini… atd.), které jsou nepropustné a prodyšné zároveň.

ugluk
Hvězda diskuse 44738 příspěvků 20.01.19 20:29

To se ještě vyrábí? To už můžeš zabalit dítě do kusu igelitu. Souhlas s komentářem výše, rozdíl mezi tímhle a kvalitním prodyšným PULem je asi jako mezi pláštěnkou z igelitu a funkční bundou s goretexem. A zas tolik jich nepotřebuješ, abys na tom nutně musela šetřit.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 20.01.19 20:44

@SlečnaDahlia @ugluk To jsem chtěla slyšet. Neviděla jsem je na vlastní oči, ale moje máma na ně nedá dopustit. Já jí hned říkala, že ten igelit se mi nezdá a že dnes už se to dělá tím pul zátěrem. Potřebuju koupit další velikost svrchňáků a už nechci ty co jsem měla doteď. Tyto mě docela zklamaly. Je super, že vůbec nenavlhají ani kolem gumiček (je tam zátěr), ale ty gumky jsou dost tuhé a prcka stahují. A když to povolím, tak to vůbec nedoléhá na tělo a provlhá oblečení. Imse vimse zase dost navlhají. V pátek jsem měla v rukách ty bamboolik, ale přišlo mi, že taky budou tam kde není zátěr navlhat. :nevim: Jsem z toho jelen.

ugluk
Hvězda diskuse 44738 příspěvků 20.01.19 21:01

Nojo, za našich maminek nic jinýho nebylo, no. Zátěr je snad všude, ne? Respektive některý jsou lemovaný flísem, ale ani tam by to navlhat nemělo (Bamboolik má gumičky kolem nožiček dvojitý a flís je na té vnější), důležitý je, aby byla komplet plenka vč. separaček uvnitř, gumičky stažený do třísel, takový „korejtko“, dostatečně zmenšit, aby pěkně sedlo, a pak samozřejmě dostatečně často přebalovat dle toho, co je uvnitř.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 20.01.19 21:20

@ugluk Třeba u Imse vimse mi ta gumička někdy navlhá a od ní i oblečení. Přebaluju ho hned, nesnesu, aby byl v mokrém. Dávám jeden čtverec, možná bych mu mohla začít dávat i vkládačky, aby to tak nenavlhalo :think: Když nad tím tak přemýšlím, tak v tomto asi bude zakopanej pes. A je fakt, že jsem ty Bamboolik zas tak do podrobna neprohlížela, protože mi přišlo, že ten flís musí hned provlhnout.

ugluk
Hvězda diskuse 44738 příspěvků 20.01.19 21:33

No, mně neprovlhnul :) (vem si, že se dělají i celoflísové svrchňáky) Nevím, ajk velké a učůrané dítko máš, ale pokud chceš přecházet na větší velikost svrchňáků, tipla bych, že uvažuješ správně a k jednomu čtverci by to chtělo zkusit zvýšit savost třeba bambusovou vkládačkou.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 20.01.19 21:39

@ugluk Má 5 měsíců a mám pocit, že čůrá pořád :mrgreen: Ty bambusové vkládačky tu někde mám, asi fakt nejvyšší čas je vytáhnout.

ugluk
Hvězda diskuse 44738 příspěvků 20.01.19 21:46

No, v pěti měsících bych ten čtverec definitivně dovycpala :)

Hoa Mai
Kelišová 6002 příspěvků 19 inzerátů 20.01.19 22:42

@zuzikka Provlha ti to proto, ze dite v 5 mesicich uz vycura vetsi mnozstvi naraz a ten jeden ctverec to nestihne nasat tak rychle. Urcite dej vkladacku, ta by to mela vyresit. Taky latkuju se ctverci a vkladackami a vkladacky jsem zacala davat uz po 3. mesici.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 20.01.19 22:47

@Hoa Mai Jj, taky mi to už došlo :lol:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 21.01.19 07:52

@zuzikka Určitě je problém v tom, že to množství už jeden čtverec nepobere. Jeden mi někdy nestačil ani u novoška. Taky může být problém v tom, jestli dáváš čtverec narovno a neskládáš (v pěti měsících už nejspíš na draka).

Jinak textilní lemy je možné i naimpregnovat, kdyby náhodou.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 12 inzerátů 21.01.19 11:02

@SlečnaDahlia Zatím pořád ještě skládám novorozenecký. Nejsem schopná změnit techniku když mi něco vyhovuje. Ale brzo z toho stejně vyroste, tak se tomu nevyhnu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >