Zbylé plenky-co s nimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 00:24
Zbyle plenky co s nimi

Chci se zeptat co jste udelali s plenkami, ktere vam zbyli a nepouzili jste je? Zbyli mi 2 nerozbalene baleni a jedno rozbalene plus jednotlive kusy ruznych znacek a nevim co s nimi. Dalsi dite uz neplanujeme a v okoli jsou jen starsi deti.

Reakce:
Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4113 příspěvků 07.01.19 00:28

Darovala pani z diskuze Dcera ceka miminko …

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 07.01.19 00:32
@rozand píše:
Darovala pani z diskuze Dcera ceka miminko …

Jj, k tomu bych se primluvila. Zakladatelka si to zaslouží. U nás je bohužel dcerka vytahala pro čůrací panenky :lol:

Heivka
Závislačka 3489 příspěvků 07.01.19 00:34

Kamarádka je donesla do nemocnice na dětské oddělení, byli nadšení. Já zbytek jednorázových plenek nechala sestřičkám v porodnici (doma jsem jenom látkovala) a taky měly radost.

Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 07.01.19 02:44

Darovala jsem je. Ale jestli mas dve baleni, tak je zkus prodat. Mne jich zbylo jen 10ks :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 03:01

@Verun83 celkem je to asi 120ks plenek vel. 2 od 4kg do 6kg, ale znacky lupilu, albert a pak mix tesco a dada.

Verun83
Echt Kelišová 9087 příspěvků 33 inzerátů 07.01.19 03:04
@Anonymní píše:
@Verun83 celkem je to asi 120ks plenek vel. 2 od 4kg do 6kg, ale znacky lupilu, albert a pak mix tesco a dada.

Tak zkusit to muzes, jako jeden balik, to tam rozepis, dej nejakou priznivou cenu. Uvidis. Darovat je muzes vzdycky.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 07.01.19 04:43

Vyhodila bych je. Je to bez starostí a škoda téměř žádná :nevim:. Sousedka kdysi dala zbylé plenky ve velké tašce k popelnici a bezdomovci si je vzali s nadšením, že prý jimi naplní pytel, aby měli podložku na spaní :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 07.01.19 06:46

Ty balíky v celku bych prodala, nebo někomu darovala, ty jednotlivé vyhodila, nevím kdo by mohl mít zájem a pár kusů různých plen, sama bych rozbalené nekoupila…

stinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 07.01.19 06:49

přesně tak, balíky vcelku prodej přes fb, poštovné by bylo velké, jednotlivé kusy buď daruj nebo vyhoď

Majina_F
Stálice 66 příspěvků 07.01.19 06:49

Nebo se můžou dát do kontejneru na oblečtení. .. Tam jdou věci i neziskovkam, které pracují s dětmi…

Káťa19
Echt Kelišová 8307 příspěvků 19 inzerátů 07.01.19 10:00

inzeruj ve skupince v místě bydliště ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >