Tesco pleny Fred & Flo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysina
Kecalka 351 příspěvků 27.12.18 12:56
Tesco pleny Fred & Flo

Ahoj. Máte někdo zkušenost s novými plenkami Tesco Fred & Flo? Jsou dobré?

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 303 příspěvků 27.12.18 13:10

Za nas ani dobre ani spatne… ani jednou neprotekly, maly se neoprudil nic, ale jsou takove netvarne mi prijde, tezko se zapinaji a spatne se s nima pracuje… ale to je asi o zvyku… kazdopadne radsi koupim sovy z alberta nez tyto :lol:

Hanulka2016
Závislačka 3975 příspěvků 13 inzerátů 27.12.18 13:10

Zdaji se mi skoro lepsi jak pampersky :) pouzivam na noc, pres den mame latku a jsem spokojena.

lucielorenc
Kecalka 420 příspěvků 8 inzerátů 27.12.18 13:11

Jsou tenčí, pěkně barevné a kvalitou srovnatelné s původníma Tesco sovickama. Prcek má velikost 4 plus a teď jsme dobrali druhé balení. Za mě spokojenost

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 27.12.18 13:11

Jsou tenčí než ty původní, mají nově „drážky“ po délce, ale jinak OK, žádné kožní problémy nebo protékání nepozoruju. Přijdou mi teď velmi podobné těm inovovaným z Alberta (se sovičkami).

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 27.12.18 13:42

Dávám starší na noc ty pants a dobrý. Není opruzena a vydrží. Ale ona už do nich moc necura.

aknadar
Stálice 81 příspěvků 27.12.18 13:51

Jsou super, jiné už nepoužívám.

pocker
Kecalka 255 příspěvků 27.12.18 14:19

Z tesca jsme ty nové ještě nezkoušely, ale ty nové z albertu jsou děsné :zed:

Marketka12345
Nováček 2 příspěvky 17 inzerátů 03.01.19 19:12

Jsou rozhodně lepší, než ty původní, už jiné kupovat nebudeme. Neprotékají, skvěle drží. Schovej si účtenku a pokud nebudeš spokojená, vrátí peníze bez řečí…

pocker
Kecalka 255 příspěvků 03.01.19 19:28

Včera jsem koupila za super cenu a jsou super :pankac: nesmrdí, neprotékají :palec:

Marketka12345
Nováček 2 příspěvky 17 inzerátů 03.01.19 19:57

Celý leden jsou v akci :)

Mysina
Kecalka 351 příspěvků 04.01.19 21:58

Tak jsem je nakonec vyzkoušela a jsou super, krásně drží, neprotečou. Jsou mnohem lepší než současné Pampers.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >