Maminy, jaké plenky používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 15:16
Maminy, jaké plenky používáte?

Jaké používáte plenky? Na Pampers jsem slyšela hodně stížností a zase hodně chválí plenky z Tesca. Jaký máte třeba názor na plenky DM? Děkuji ;) :) :)

Přečtěte si článek: Péče o novorozence. Návod pro novopečené rodiče

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 5 inzerátů 13.01.19 15:29

Pres den pampers pants,na noc kolorky night ;) plenky babylove z dm jsme pouzivaly,jsou podle me hodne tluste a smrdi,tedy az posledni dobou,jeste tak pred pul rokem byly v pohode :nevim:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 13.01.19 15:36

Kolorky

ShadowDancer
Kecalka 188 příspěvků 13.01.19 15:38

Dcera, když se narodila, měla spoustu plenek co nevyužila známá. Zkusili jsme Dada, Pampers, DM, DM Nature, Bella Happy, Kolorky, BabyCharm. Z BabyCharm se mi oprudila, u DM Nature jsme měla houňo skoro až ve vlasech, obyčejné z DM mě osobně vůbec neseděly střihem. Kolorky jsme používali 4 měsíce, mám je ráda ale o to míň tu cenu. Mám ještě jeden balík, pak půjdu buď do Bella Happy znovu (s těmi jsme tedy byli asi nejspokojenější) nebo zkusím balík Pampers.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 13.01.19 15:41

Taky jsem vyzkoušela mraky plen a nakonec jsem skončila u Lupilu z Lidlu, jak zelené, tak fialové, jsou tenké, dobre sají a nemůžu na ne říct nic. Nejsou smradlave, za dobrou cenu, žádné opruzeniny :) už jsem to psala několikrát a už si přijdu jak obchodní zástupce :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 15:42

sovičky z Alberta nebo lupilu z lidlu a jsem spokojená. Pampers mi přijdou zbytečně drahé.

Uživatel je onlineGabinkaCh
Závislačka 2909 příspěvků 13.01.19 15:43

My už máme jen na noc.Teď zrovna happy mimi z Tety

Purkym
Povídálka 41 příspěvků 13.01.19 15:45

Lupilu z Lidlu, ale jen fialové. :palec:

jamik1416
Kecalka 159 příspěvků 13.01.19 15:50

My jsme měli od narození obou dítek pampersky (nejdřív Premium care a pak Activ baby) a spokojenost.
Taky jsem vyzkoušela plenky z DM, kvůli lepší ceně, ale dcerce protékají a je hned mokrá :(

7.straka
Kecalka 315 příspěvků 13.01.19 15:54

Dávám přes den Fred&Flo z Tesca, nebo z Alberta, na noc zelený Pampersky, momentálně mi vozí ségra z Německa (pokud jde o český, zjistila jsem, že je potřeba si pohlídat vyrobený v Maďarsku, ty z Polska jsou horší. O dost)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11509 příspěvků 13.01.19 16:05

Pampers premium, tesco v nouzi, když nemají správnou velikost pampers nebo zapomenu :lol:

lachtanice86
Kelišová 6870 příspěvků 13.01.19 16:13

Dada

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9172 příspěvků 13.01.19 16:15

Dokud bylo Tesco sovy tak tesco, teď jsou Fred&Flo hrozný, ty dávám jen dvouleťakovi přes den - rychle se načůrají a jsou divný. Nejlepší jsou Lupilu z Lidlu ideálně fialové za ty peníze super služba :)

Lex1
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 16:19

My vyzkoušely taky hafo plen, u nás nejlepší z Lidlu, lepší zelené než fialové, zelené jsou tenčí a skvěle saji, nesmrdi. Na noc dávám Huggies, o číslo větší (už rok a půl), dcera hodně pije, ty jediné to zvládnou :mrgreen:

Káťa19
Echt Kelišová 8116 příspěvků 19 inzerátů 13.01.19 16:24

@Editka96 ja jsem s Dm spokojena, nejvic s verzi NATURE.
Tady koukni na recenze, ostatni mohou pridavat :kytka: https://www.emimino.cz/…jednorazove/

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >