Sáňky X Boby

27.11.07 21:44

Sáňky X Boby

Chtěla jsem se zeptat,máme 11 měsíční holčičku a chtěli by jsme jí koupit k narozeninám sáňky nebo boby.Tak bych ráda znala vaše zkušenosti,co je lepší a pokud máte nějaké odkazy na netu budu ráda,když je pošlete.
Dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
27.11.07 21:47

Hvězdičko,
rozhodně sáně se zádovou opěrkou.
Taky jsme tehdy dvouleté Klárce pod stromeček pyšně nadělili boby, a zjistili jsme, že je příliš lehká, takže když ji táhneme, boby se s ní převracely dozadu :lol: .
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
27.11.07 22:11

Nám se zase osvědčily boby. Líp se s nimi fungovalo v malém bytě…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.11.07 09:17

My jsme horalove a tak to mam trochu vyzkousene. Sane jsou fajn pro male deti, ktere se pouze vezou nebo jedou s nekym dospelym. Ale starsi dite (tak od 3 let ) neni schopno sane bezpecne uridit a v pripade nouze z nich vyzkocit (dcera jela sama a deda ji v posledni chvili musel zachitit a vykloubil si rameno). A na sanich dite tak neprochladne, protoze sedi vis. Od 3 let doporucuji boby - kdyz je v nich vezete, tak se jiz neprevraci a jsou schopni je sami ridit a pripadne se z nich vykulit ven (dcera dlouho nechapala system brzd a jejich ovladani).

Tak si vyber :?

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
6597
28.11.07 10:00

K vánocům Sárinka dostane sáňky, teď sháním opěrku. Boby jsem nechtěla, aby nenastydla a přeci jen…prostě ty saně jsou výš od země a určitě to pro ní bude pohodlnější. Tož tak my. Až bude větší, dostane boby.

Tady máš třeba něco: http://www.prag-info.cz/…p/index_.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
28.11.07 11:24

Sáňky s opěrkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
11.12.07 10:28

Naše malá je teprve 3.měsíční a už letos dostane od Ježíška sáňky, dost mě teda překvapilo jak se dnes sáňky dělají, dřív to teda bylo alespoň vzhledově bitelnější, dnes mi to až tak nepřipadne, ale holt se za 5let asi koupí nové když se nám rozbijí :wink:
objednávali jsme i s opěrkou a byla to nejlepší cena jakou jsem na netu sehnali.

http://www.mesuca.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
11.12.07 10:39

My jsme malému pořídili na půlroce malé sáňky s opěrkou, ale když jsme ho na nich vozili, tak stačila malá nerovnost a vyklopili jsme ho. Asi to bylo moc lehké. Další rok jsme koupili boby s volantem a ty se osvědčily skvěle. A je fakt, že sám na nich z menšího kopečka klidně jezdil, ale na saních ani náhodou. Saně jsme pak používali, když jsme někam šli jako místo kočáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama