Moon Buggy Kiss

2210
24.11.07 07:58

moon buggy kiss

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
holky až budete mít doma tuto novinku, písněte jaká je?
docela mě zaujal , ale nevím jestli to není spíš jen na paráda než na užitek dětem?
vím že má polohování zad , což je dobrá zpráva, sice já zatím asi na druhý kočár nemám národ ale na první pohled mě zaujal a třeba na jaře si ho budu přát k narozeninám :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
24.11.07 10:55

Me pripada, ze moony jsou horsi a nekvalitnejsi napodobeniny quinny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.08 16:57

Ajlili: máš na mysli třeba Zapp který nemá polohování zad a děti jsou v něm zkroucené? :-D :-D těžko. Je levnější a zdá se, že oproti Quinny, kde platíš za značku a ne za kvalitu, tak o dost prostornější.
Co se týká zádíček a noh nemohu porovnat, neviděla jsem naživo, ale z doslechu a přeměřením je to jasné…

Quinny korbičky jsou tak malé, že se tam nevejde kolikrát ani 4měsíční miminko… to je u Moonu teda velký rozdíl…;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.08 19:57

MOONA Buggy 4kolku už máme doma…
je podle mého dost prostorný, mrzí mě, že nemá polohování nožiček a na boku není stříška úplně napevno přišitá a záda jsou jen taková destička. Ale jako přibližovadlo je super a za tu cenu myslím tak adekvátní… vzhledově super…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.4.08 12:36

Zdravim! My mame Moon Buggy Kiss 4kolku a jsem hodne spokojena. Vozim mladsiho - cca 11kg, s takovou vahou jede snad kazdy kocarek v pohode. Ale starsi se hrozne rad vozi, ma necelych 19kg a prekvapilo mne, ze i s nim se jede velmi pohodlne a bez problemu. V pripade nouze ho uvezu i jednou rukou, pochopitelne to jde o dost hur, pripotlacuju brichem…Mekka zada mne netrapi, na obcasne letni usnuti kdyz budeme cely den nekde to staci. Mladsi bude v cervnu 2r, takze nozky muzou klidne lezerne viset, ale jak ho znam, da si je na madlo. Jedine jsem jeste poradne nevyzkoumala, jak sundat a vyprat potah, doufam, ze to pujde. Maly v nem s oblibou stoji celem ke mne. Hruza, ale co mam delat, lepsi, nez oba za ruku plus kocar, to nikam nedojdeme. Takze u nas spokojenost, muzu jen doporucit, skladnost vyborna. Ahoj!

• Nahlásit
  • Citovat
64
19.4.08 00:35

Moon buggy Kiss 4 wheels mame doma 3 tydny a jsem z nej naprosto nadsena…a muj broucek :D

Rozhodovala jsem se mezi quinny zapp x tfk byggster
V obchode jsem maleho po:,–(ila do zappika v ten odpadl okamzite, ne ze v nem byl zkrouceny, nemel polohovani ale i misto na sezeni mi prislo nejake male :? Kdya jsem si ke kocarku stoupla tak jsem opravdu mela pocit ze maly v nej spise stoji nez sedi :?
Nakonec jsem se rozhodla pro byggstera a jak jsem si ho chtela objednat tak jsem uplnou nahodou narazila na Moona.....
Hned me zaujal…jak vzhledem, velikosti ale hlavne tim ze mel polohovaci zadicka.

Kocarek jsem si hned objednala a jsem s nim opravdu spokojena…jezdi jak po masle :lol: maly si ho velmi oblibil a jestli se pred moonem nechtel vozit v kocarku ale spis chodit je toted presne naopak…
jak vi ze se nekam jde hned si vleze do moona a u:,–(i se tam.

Ja uz bych ho nemenila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mirka755
30.5.08 19:56

S Moonem buggy 3 jezdím 3 týdny a jsem z něho úplně nadšená a nechám ho i na druhé dítko. Je super, lehoučký-snadno ho sama uzvednu do MHD. Už jsme s ním byli i v lese a zvládl to na 1*!!!!!!!! Můžu jen doporučit :)

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.17 12:45

Jde ke kočárku Moon Buggy Kiss nějaké stupátko/skate?

Zdravím ženy
Chtěla bych se zeptat zda jde nějaké stupátko ke kočárku.
Pořídili jsme ho z druhé ruky a zbavuji se kočárku pro sourozence. A chtěla bych k Moonu pořídit pro staršího syna stupátko k těmto,,golfkám'' ale nejsem si jistá zda nějaké bude pasovat.
Děkuji za rady a odpovědi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
31.1.17 14:52

Dobrý den,

příslušenství a doplňky ke kočárkům případně najdete také v Bazaru eMimina.

Dobře nakupte! :)
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama