PP Pliko Switch Completo -novinka!

175
22.11.07 16:05

PP Pliko Switch Completo -novinka!

Ahoj, zjistila jsem, ze uz tak za dva tydny bude k dostani novinka od Peg Perega Pliko Switch Completo, coz je Pliko, ale s prehazovaci sedackou, tedy i proti smeru jizdy pro mrnatka. :D http://www.petitfripon.com/…produits.cfm?…
Moc se mi libi a mam otazku na ty, kdo maji zkusenost kocirovani kocaru s golfkovou rozdelenou rukojeti jednou rukou (starsi dite za ruku). Jde to, nebo blbe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2857
22.11.07 17:06

čauvec. Jde to ale blbě. rozhodně bych volila spojenou rukujeť. Pokud zaaretuješ kola strašně se nadřeš a pokud je nezaaretuješ tak díky chodníkové nerovnosti je to jednou rukou téměř neřešitelné… Mám taky Pliko - 2 roky staré - golfky takže vím o čem mluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.11.07 20:20

Janaze - mám PP A3 completo - spojená rukojeť, to je lepší, než P3, líp se ovládá, mrkni na malli.cz, na výprodej, tam ho mají s velkou slevou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.11.07 20:59

Amynko, to modre A3 na Malli jsem videla, bylo by to sice lepsi nez Pliko, kvuli te rukojeti, ale ja bych chtela tu otocnou sedacku. :? Asi to Pliko prehodnotim, podle toho, co pise Maka… Divny je, ze u toho Plika starsiho sourozence predpokladaji (ma stupatko) a u A3 ne.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.11.07 21:47

Janaze,
nevim, co uvadi vyrobce, ale podle me vlastni zkusenosti s PP Centro, se nejedna o stupatko pro starsiho sourozence, ale o naslap pro lepsi najizdeni na obrubniky… . Dite na tomto stupatku se nema ceho chytnout a ani nema dostatek prostoru, aby tam mohlo vubec stat. Jelikoz jsem to celou dobu pouzivala jako naslap, mam pocit, ze pokud by tam dite stalo, muselo by mi kocarek neustale prevazovat.
Nebo mate nekdo jinou zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.11.07 22:03

Janaze - Pliko P3 určitě nemá stupátko, myslíš Centro, že. P3 ho ani mít nemůže, protože se skládá na hole = nešlo by to. U Centra to ale nemá funkci stupátka pro starší dítě, ale je těžší na manipulaci ( jak já za něj bojovala, že si ho koupím…musela jsem sklopit ohon a šli jsme do A3 - nesrovnatelný rozdíl, A3 můžu řídit pomalu jedním prstem ) a to stupátko je jak píše Aduša na zvedání na obrubníky, protože jinak je kočár hodně těžký. Dneska mi to potvrdila ( jsme tak kecali :wink: ) paní v Malli, že to na to slouží, i když to popisují jinak. Jasně, že ti nebudou psát, že je to nášlapné stupátko, pak by si ho nikdo nekopil :roll:
Je strašná škoda, že „áčko“ už nedělají, je to supr kočár ( né nadarmo stál v původní ceně skoro 10 tisíc :roll: , my ho teda máme taky už z výprodeje ), ale musíš si ho zkusit ty sama, protože se musíš ty přesvědčit ( tedy aspoň já jsem taková, že si musím všechno osahat sama a přijít si na to sama, viz. Centro ), to totiž takhle jinak nepoznáš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.11.07 22:07

Aduso,
nevim jak u Centra, ale u Plika je to urcite pro starsiho sourozence, jeste pisou, ze je na stupatku protiskluzova guma, aby se mohl svezt starsi braska nebo sestricka. http://www.pegperego.com/page.php?…
Ale v realu to asi tedy moc nefunguje, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.11.07 22:10

Janaze - ajó, to je tahle. Tak to v tom případě jo…ale dovedeš si to představit vozit dítě takhle nalepený na kočáru…já teda ne, zlatý skejt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.11.07 22:22

Amynko, jenze mymu starsimu budou brzo ctyri a tahat s sebou skate uz nema cenu. Proste normalne chodi. To stupatko bych brala jen jako nouzovku, kdy najednou musis byt rychle doma. Napr. se ti v parku probudi hladove mimi a nechces ho v zime ani nechat rvat, ani tahat z kocaru, tak musis zrychlit. A starsimu se ne vzdy chce uhanet. :lol: Skate mi janak zabere celej kos a pouzili jsme ho jednou a to jeste jen tak pro srandu.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
22.11.07 22:38
Janaze píše:
Amynko, jenze mymu starsimu budou brzo ctyri a tahat s sebou skate uz nema cenu. Proste normalne chodi. To stupatko bych brala jen jako nouzovku, kdy najednou musis byt rychle doma. Napr. se ti v parku probudi hladove mimi a nechces ho v zime ani nechat rvat, ani tahat z kocaru, tak musis zrychlit. A starsimu se ne vzdy chce uhanet. :lol: Skate mi janak zabere celej kos a pouzili jsme ho jednou a to jeste jen tak pro srandu.. :lol:

Hmm, tak to možná jo :wink: , ale stejnak, na denní užití, to fakt asi nee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.11.07 22:41

Jenze to ma ty „berany“, takze stejne asi ne. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
23.11.07 08:00

Ahoj

jen ještě dodám Pliko P3 má opravdu stupátko pro sourozence - nosnost 15 kg. Bohužel když vám prcek v kočárku spí a je v poloze skoroležaté tak na stupátku stát nejde. To jde jen pokud malej sedí. A ještě tam zavazí staršímu bouda… Pliko vytahujeme opravdu jen sporadicky když vím že se chci s kočárkem vejít a chci mít možnost vytáhnout ho do schodů sama. JInak používám Hartan - normální velký kočár.

A propos najíždění na obrubník je u Plika stejně tak asi jako u všech ostatních golfek dost náročné…

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
23.11.07 12:39

Maka : tak jsi me dostatecne presvedcila, ze do nej nepujdu. :lol: Nosnost 15kg by nam pro starsiho stejne uz nestacila, ma 19kg, vidim vic nevyhod, nez vyhod.. Maji ale podvozek Caravel se spoj. rukojeti a muzes na to klapnout sedacku na obe strany. To se mi celkem libi, az na to, ze se mi zda kratka (uvadeji 76cm - 83cm, to vyssi cislo je i vcetne takovyho zkoseni u hlavy, ale na tom se podle me uz spat neda..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
23.11.07 12:44

Janaze,
tak muzu jen potvrdit to, co pise Maka:
dnes jsem byla venku s kamaradkou, co ma Pliko, a tak jsem zkusila postavit na to „stupatko“ svoji dceru. Kdyz zjistila, ze by tam musela stat v zaklonu, tak kricela, ze se boji a odmitla si tam vic stoupnout (dcera ma ale teprve dva roky, to se neda s ctyrletym klucinou srovnavat). Jinak kamaradka potvrdila, ze to pouziva jako naslap pri kazdem obrubniku. Je to o zvyku.

Jo, a v lete jsem videla jednu pani, jak vezla holcicku, co nechtela sedet v kocarku, na tom „stupatku“ tak, ze boudicku mela pretazenou uplne dopredu, aby se mela mala ceho chytnout a vesla se tam.

Jinak ta otocna sedacka je urcite fajn, pokud chces kocarek zacit pouzivat pro mimi hodne brzy. Potom tam bude asi i vic mista pro toho sourozence… Urcite si to ale s malym nejdriv nekde vyzkousej, aby si s tim treba zbytecne nepocitala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
23.11.07 12:46

jéé, tak ted vidim, ze uz ses asi rozhodla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu