SARAPIS mensis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radulina29
Stálice 53 příspěvků 20.08.09 11:25
SARAPIS mensis

Ahoj holky!!!
Máte někdo zkušenosti s přípravkem Sarapis mensis na úpravu menstruačního cyklu?
Beru Duphaston, ale moje kamarádka mi říkala, že není nic moc.
Tak jsem chtěla zkusit něco přírodního.

Reakce:
007j
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.10 11:58
sarapis

sarapis bereme uz leta a nejsme nemocni, upravu cyklu si jiz nevzpominam ale bolesti a krece zmizeli,nyni ji mam pravidelnou

Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 13.02.10 14:20

Taky jsem ho chtěla brát ,ale nemůžu kvůli alergii na včely .Tyto informace jsem našla pouze u některých prodejců a psala jsem i do lékárny . Takže pozor na to .

fialivana
Nováček 2 příspěvky 03.09.14 11:53

Sarapis mensis pomohl.
Byla jsem u Dr. kvůli nepravidelnosti cyklu, dělala sono a říkala, že na to, že jsem 3 měsíce neměla MS mám krátkou výstelku a že MS v brzké době nečeká. Napsala hormony, ty jsem brát nechtěla, začla sjem užívat Sarapis Mensis a po 3 týdnech přišla MS =).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >