Reklama

SARAPIS mensis

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 20.08.09 11:25
SARAPIS mensis

Ahoj holky!!!
Máte někdo zkušenosti s přípravkem Sarapis mensis na úpravu menstruačního cyklu?
Beru Duphaston, ale moje kamarádka mi říkala, že není nic moc.
Tak jsem chtěla zkusit něco přírodního.

Reklama

Reakce:

007j 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.10 11:58
sarapis

sarapis bereme uz leta a nejsme nemocni, upravu cyklu si jiz nevzpominam ale bolesti a krece zmizeli,nyni ji mam pravidelnou

Mandlička
Závislačka 2651 příspěvků 13.02.10 14:20

Taky jsem ho chtěla brát ,ale nemůžu kvůli alergii na včely .Tyto informace jsem našla pouze u některých prodejců a psala jsem i do lékárny . Takže pozor na to .

fialivana
Nováček 2 příspěvky 03.09.14 11:53

Sarapis mensis pomohl.
Byla jsem u Dr. kvůli nepravidelnosti cyklu, dělala sono a říkala, že na to, že jsem 3 měsíce neměla MS mám krátkou výstelku a že MS v brzké době nečeká. Napsala hormony, ty jsem brát nechtěla, začla sjem užívat Sarapis Mensis a po 3 týdnech přišla MS =).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >