Šátek, nosítko, miminko

621
13.1.20 17:56

Šátek, nosítko, miminko

Ahoooj, prosím co doporučujete za šátek nebo nosítko pro mesicni miminko co má skoro 4kg? :lol: Líbí se mi tento typ, není to asi klasický šátek, ale má nějaký kovový kruhy, do kterých se dává látka, takže asi jednodušší na uvazani. Nechci žádný visítko, ale taky aby nové nestalo 4000 kc :think: :palec: využila bych tak do jednoho roku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10983
13.1.20 17:59

Jestli chceš šátek a jsi začátečnice, tak prý je nejlepší elastický šátek vydrží sice jen chvíli a líp se s vázáním zkamarádíš a pak si koupíš něco pěkného. nosítko je dobré storch, ten vydrží do cca 8 kilo, takže taky na chvíli. monilu uni start. fidella baby size. a spoustu další. zkus FB skupinu nosíme děti nebo moderní nosičky. já kdybych si měla znova vybrat na mimino, tak jdu do rischina flexible.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
13.1.20 18:28

Elasticky satek je max do 8 kg, pak uz se provesuje. Zkus skupinu Nosime deti, tam ochotne poradi, pokud to chces zkusit, tak nejaky Little Frog nebo Sanami, 100 % bavlny. Nositko jak je psano vyse Storch, nebo jsou i jina, ale ne kazdemu sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7172
13.1.20 18:34

@mackA159 Ja jsem nosila vsechny tri v uplne obycejnem pevnem satku. Elastik mi nevyhovoval, protoze pri chuzi pruzil, vic me z nej bolela zada a dite v nem nedrzelo tak dobre, melo tendenci se ‚hroutit‘. Pak jsem presla na rostouci nositko, ale to uz mely deti pres 6 kilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.1.20 18:43

Ja jsem jako prvni zacla s satkem, ale cca v roce maleho jsem koupila rostouci andalu. Pokud jsi z KV kraje, tak ti satek klidne pujcim, uz je pekne mekky a zanoseny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
13.1.20 18:43

A urcite FB skupina nosime deti, poradi tam se vsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama