Jaké nosítko byste doporučili?

448
11.1.20 09:07

Jaké nosítko byste doporučili?

Zdravím :mavam:. Chtěla bych nosítko pro novorozence, nošení úplně minimálně, jde mi spíše o pohodlí při větších nákupech, abych nemusela řešit tašky v autě a ještě kočárek a měla volné ruce.. Taky nějaké cenově dostupné a aby nám chvilku vydrželo, tzn. aby nebylo třeba jen na 3 měsíce a potom nemusela kupovat další. Poradíte? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1923
11.1.20 09:23

Rostoucí VeKa:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.1.20 09:28

@Rikiki
Rostoucí nosítko Martys ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.1.20 09:28
@Rikiki píše:
Zdravím :mavam:. Chtěla bych nosítko pro novorozence, nošení úplně minimálně, jde mi spíše o pohodlí při větších nákupech, abych nemusela řešit tašky v autě a ještě kočárek a měla volné ruce.. Taky nějaké cenově dostupné a aby nám chvilku vydrželo, tzn. aby nebylo třeba jen na 3 měsíce a potom nemusela kupovat další. Poradíte? :kytka:

Nechte večer mimčo doma manželovi a jeďte si v klidu nakoupit sama. Já to tak dělala, měla jsem syna do zimy a nechtělo se mi ho tahat mezi nemocné lidi do supermarketu v době chřipkové epidemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
11.1.20 09:35

Jinak jsem měla od kamarádky půjčené Storchenwiege a koupila jsem si šátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
11.1.20 09:44

@Rikiki sup do skupiny Nosime deti na fb :) poradi tam, je tam spousta alb s nositky, najdes tam i prehled regio skupin, kam muzes prijit a vyzkouset :palec: Storch je pry cca do 6-8 kg, pak uz je hodne neprijemne. Caboo je taky
jen pro uplna miminka. Pokud chces neco od novorozence po větší ditko, tak pak koukat na rostouci. Taky si ujasni, jestli chces satkove, nebo latkove (satkove je vic poddajne a jde lepe podsadit malinke mimi). Bacha na novorozenecke vlozky (treba v Manduce), nedoporucuji se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
11.1.20 09:54

Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
11.1.20 09:54

Aloe one :palec: anebo šátek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16087
11.1.20 10:12

Monilu uni start, rischino flexible

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
11.1.20 10:17

Kamaradka ma uz treti od Veky a neskutecne spokojena. Siji i na miru, cosi si tam namyslela a spokojrnost velka. Taky zkousela kde co :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
11.1.20 10:23

Řeknu vám to tak. Nosítek je asi miliarda :D A nejlepší na tom je, že každé ženské/dítěti sedí něco jiného.
Je opravdu důležité aby jste si je před koupí vyzkoušela. Protože dvacet ženských vám něco doporučí, ale vy zjistíte, že vám to nevyhovuje. Pro novorozence bych asi doporučila šátkové nosítko. Ty klasické jsou většinou od 4 měsíců. Já mám třeba Rischino flexible - od 3,5 do 20kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
9.3.20 19:57

Nositko pro 8mesicni mimi

Ahoj prosim jake nositko by jste zvolily pro 8mesicni holcicku 9kg tak do spol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
9.3.20 19:57

Tak do 2000 kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
9.3.20 20:00

Jestli máš FB, koukni na skupinku Nosíme děti, je tam seznam nositek podle věku dítěte, odkazy na regio skupinky, kde můžeš nosítko vyzkoušet. Co sedí jedné, nemusí druhé. Je tam i album s použitými nosítko a zároveň těmi, které se nedoporučují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
9.3.20 20:03

Za me, Monilu, bazarové možná seženeš, nevím. Nejlepší je se přidat na fcb do nosici skupiny, v místě kde bydlíš a na nosícim srazu vyzkoušet co vám bude vyhovovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat