Sauna

43
6.1.05 13:55

Sauna

Ahoj mamči,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost se saunou a kojením. Já mám 10m dceru, kterou stále ještě kojím. Od jejího narození sportuju jen opatrně (kyseliny mléčné se prý dostanou i do mlíčka, což mimískům nesvědčí), ale nevím, jak je to se saunou. Vadí to, kdybych šla do sauny? Má to nějaký vliv na mlíčko?
Děkuji za rady.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
6.1.05 18:23

Ahoj Peto,
před těhotenstvím jsem chodila do sauny pravidelně jednou týdně. A vlastně ještě 6 týdnů jako těhulka (než jsem to zjistila). Moje holčičanda mi říkala, že pokud kojím raději si mám saunu odpustit. Už jenom proto, že je to teplné a vlhké prostředí kde se může držet plno bacilů a plísní.

Měj se. Budulínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.05 19:32

Ahoj,

ja mam uz temer dvouletou holcicku, porad ji kojim (a to tdost - tak 6× denne) a do sauny cas od casu (v zime tak jednou za tri tydny, v lete vubec) chodim a chodila jsem uz i loni (dceri bylo trictvrte roku) i jako tehotna a nemela jsem nikdy jediny problem. Samozrejme, ze se to nesmi prehanet, hlavne bych se moc neotuzovala studenou, abys nepribrzdila laktaci. Volala jsem kvuli tomu loni i na laktacni ligu a tam me proti chozeni do sauny nic nemeli.
Kristyna

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.8.05 13:58
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama