Sblížení s kolegou

Anonymní
13.6.21 20:37

Sblížení s kolegou

Ahoj, moc se mi líbí jeden kolega v práci, je z jiného oddělení a vídáme se málo. Problém je, že nemám moc pracovní důvod na to jeho oddělení chodit. Tak asi budu muset nepracovně :). Mám za ním jen tak přijít ho pozdravit, že jsme se dlouho neviděli a že jsem si na něj vzpomněla? Pochválit mu kravatu? Mám mu přinést kávu? Co se tak hodí, abych se s ním začala víc bavit a zároveň dala najevo zájem? Co na chlapy zabírá? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5400
13.6.21 20:41

Zkusila bych to kafe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5503
13.6.21 21:00

Zkusila bych tu kravatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
360
13.6.21 21:12

A co kdybyste si na to kafe zašli? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
13.6.21 21:16

Tak můžeš i,,dělat” jakože máš důvod :mrgreen:
Asi bych si vykoukla něco zajímavého na něm a na to bych ho oslovila :nevim:.
Já oslovuju na tetování, oblečení, práci jako takovou atd ale to teda nedělám abych se s někým sblížila :mrgreen: to je prostě aby se zákazník u nás cítil fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 21:16

Já bych samozřejmě nejradši někam šla, ale přijde mi, že na to, abych ho někam pozvala, se bavíme fakt málo. Nejradši bych dala nějak najevo zájem, aby mě zkusil pozvat on

• Citovat
  • Nahlásit
5764
13.6.21 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj, moc se mi líbí jeden kolega v práci, je z jiného oddělení a vídáme se málo. Problém je, že nemám moc pracovní důvod na to jeho oddělení chodit. Tak asi budu muset nepracovně :). Mám za ním jen tak přijít ho pozdravit, že jsme se dlouho neviděli a že jsem si na něj vzpomněla? Pochválit mu kravatu? Mám mu přinést kávu? Co se tak hodí, abych se s ním začala víc bavit a zároveň dala najevo zájem? Co na chlapy zabírá? :)

Teď jak byla skoro celá firma skoro rok na HO a pomalu se všichni už zas vracíme, nemám problém jít o patro výš se podívat, kdo už tam je a projevit radost, že dotyčného zas vidím. A taky tam nechodím pracovně. Ale se slovy „jdu se podívat, kdo tady je“ Stejně tak chodí i kolegové k nám.
Něco takového mi přijde mnohem lepší než mu nosit kafe. To by mi přišlo hodně trapný a když už, mělo by to být naopak. Kravatu mu pochválit můžeš, ale určitě je trapný jít za ním jen s tím, abys mu jí pochválila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
236
13.6.21 21:26

No v nějakém jiném vesmiru (protoze v tomhlr bych na to neměla koule) bych asi zkusila zajit k nim a jestlibzam znas vic lidi tak hlavne pred nim rict, jestli by nesli na obed. Ze potrebujes nejake socialni kontakty a treba ze u vas ti dali kosem. No a pak si u ibeda sednout k nemu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17425
13.6.21 21:39

A od čeho byly stvořeny sociální sítě?

Řeš to přes facebook. (minimálně potřebuješ zkontrolovat, jak moc je zadanej, žejo)

Přidej si ho a začni s nějakou obecnou konverzací, uvidíš jak se chytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 21:40

Sociální sítě nemá :(

• Citovat
  • Nahlásit
415
13.6.21 21:43

A co mu zkusit napsat, jestli by s tebou nešel na oběd, s tím, že ti tví kolegové dali košem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32934
13.6.21 21:56
@Anonymní píše:
Sociální sítě nemá :(

A nemůže tam být pod jiným jménem?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.21 21:59

Myslím si, že přes internet cesta nepovede, asi nebude fanouškem sociálních sítí. Je trochu starší ročník

• Citovat
  • Nahlásit
5503
13.6.21 22:04
@Anonymní píše:
Myslím si, že přes internet cesta nepovede, asi nebude fanouškem sociálních sítí. Je trochu starší ročník

1959?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
13.6.21 22:25

Pozváni na kávu mi zní fajn. Nejen muži mají povinnost ženu někam pozvat, i ženy přece mohou udělat první krok, a sama jsem tak učinila, a nelituji😄. Pokud není pracovní příležitost ke sblížení, vůbec bych neotálela. Však nejde o život 🤔 ale možná je to tím, že jsem zkrátka velmi společenská a tyhle činy mi nedělají problém 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat