Scény u jídla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 17:11
Scény u jídla

Ahoj ???? malej 15 měsíců teď poslední 3 dny strašně vyvádí u jídla, kdykoliv má jist tak scéna jak kdybych ho vraždila. Od UM se odstavil už před měsícem a půl. Sám jist nechce, krmit už vůbec ne. Když mu dám na stůl ovoce zeleninu tak si toho ani nevšimne. Co si vezme je rohlík a to sní kousek a zahodi to. Vůbec nevím co stim, jídlo mu nutit nechci ale nemůže bejt celý den jen o půlce rohlíku. Nějaká rada jak ho přinutit k jídlu?? Díky

Reakce:
Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 02.09.19 17:17

18 měsíců a poslední týden to samé. K tomu teda se furt jídla dozaduje, ale jakmile mu nabídnu, vrtí hlavou a nechce. Odnesu, hysterak :nevim:.

Rostou mu stoličky, tak měsíc a půl zpět začalo vzdorovani… Říkám si, že k smrti se asi nevyhladovi :think:.

Dneska měl 200ml řídké kaše a asi 10 lžic polívky. Hodně pil a dlouho spal…

Vždycky tam po hodině zkouším znovu a neúspěch. Jediné co si bere je naredena kaše (aby se dala pít z lahvičky) a občas pečivo, když je dobrý den, tak nějaké ovoce zeleninu, pak soust…

Radu nemám, třeba někdo poradí i me.

Kriss Tina
Extra třída :D 12138 příspěvků 02.09.19 17:20

Hlavně ať hodně pije, ono až bude mít hlad tak něco sní, dobrovolně se k smrti nevyhladovi, tak holt chvíli počkat. Možná bych zkusila třeba ty Kapsicky s presnidavkou, to by ho mohlo bavit.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 02.09.19 17:59

@Kriss Tina
Děkuju za uklidnění, mám trošku výčitky, že ho „nechám hladovět“.

Jinak za nás už nefunguje nic krom tý kaše v lahvičce… teď to tedy vypadá, že si asi sní kousek banánu aspoň :roll:

Doufám, že tohle brzo přejde :zed:

Ou
Echt Kelišová 8937 příspěvků 02.09.19 18:48

Hlad nám nevadí, jsme na něj evolučně uzpůsobení. Naopak dost zvyšuje motivaci se najíst.

Podstatné je aby pil no a moc kvůli tomu že zrovna nejí nevyšilovat.

Naopak, pokud se naučí, že když bude dělat scény, tak dostane něco dobrého, tak hádej k čemu to povede - scén už se nezbavíš :-D

lucynka25
Extra třída :D 10260 příspěvků 02.09.19 20:15

Moje dcery měly několikrát takové výkyvy, že nejedly to či ono najednou a nebo nic..zkoušela jsi změnit stravu? třeba z kaše na kousky, nebo zkusit polévky, jen povařenou zeleninu vkuse, aby něco snědl? Jogurty? Nerostou zuby? Všechno může mít vliv, nebo třeba nemá čas? já holky krmila jeden čas i v pochodu, když začaly chodit. Neboj on hladovět dlouho nebude, zjistí, že se musí najíst. Hlavně ať pije, jak píšou holky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 20:27
@lucynka25 píše:
Moje dcery měly několikrát takové výkyvy, že nejedly to či ono najednou a nebo nic..zkoušela jsi změnit stravu? třeba z kaše na kousky, nebo zkusit polévky, jen povařenou zeleninu vkuse, aby něco snědl? Jogurty? Nerostou zuby? Všechno může mít vliv, nebo třeba nemá čas? já holky krmila jeden čas i v pochodu, když začaly chodit. Neboj on hladovět dlouho nebude, zjistí, že se musí najíst. Hlavně ať pije, jak píšou holky.

Zkoušela jsem kaši, polévku a nic. Odmítl i dušenou mrkev kterou zbožňuje. Pije hodně teď než usnul tak vzal na milost křupku. zuby nerostou.
Ale napadlo mě malej byl na návštěvě u otce než mi začal takhle stávkovat tak jestli mu při jídle dělal kraviny a on mu třeba vynadal nebo tak něco a proto stavkuje. (ale to je asi blbost).

lucynka25
Extra třída :D 10260 příspěvků 03.09.19 06:37
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem kaši, polévku a nic. Odmítl i dušenou mrkev kterou zbožňuje. Pije hodně teď než usnul tak vzal na milost křupku. zuby nerostou.
Ale napadlo mě malej byl na návštěvě u otce než mi začal takhle stávkovat tak jestli mu při jídle dělal kraviny a on mu třeba vynadal nebo tak něco a proto stavkuje. (ale to je asi blbost).

No nemusi byt :think: mohl mu jidlo cpat nasilil..? A to se hodne rychle vytvori blok, mebo kdyz si spali pusinku.
Ty zuby nerostou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:49

Tak malej baští. Sice za pochodu ale aspoň že takhle. A nevím jestli to na to mohlo mít vliv ale když byl u otce a on mu dával najíst, tak se tam pohádali děda s matkou otce prptoze ona přišla nalitá i přes to že jsme zakázali když tam bude malej aby v takovým stavu chodila domu. Prý na sebe strašně řvali tak jestli se malej lekl a proto přestal jist to asi nezjistím ale hlavně že baští.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 03.09.19 10:58
@Anonymní píše:
Tak malej baští. Sice za pochodu ale aspoň že takhle. A nevím jestli to na to mohlo mít vliv ale když byl u otce a on mu dával najíst, tak se tam pohádali děda s matkou otce prptoze ona přišla nalitá i přes to že jsme zakázali když tam bude malej aby v takovým stavu chodila domu. Prý na sebe strašně řvali tak jestli se malej lekl a proto přestal jist to asi nezjistím ale hlavně že baští.

To máš dobrý… U nás pomohlo, že nakrmil manžel a prcek sprasknul pořádnou misku jogurtu, tak snad je to jen fáze… Uvudime jak se bude tvářit na oběd of maminky

Váš příspěvek
Reklama