Nadměrný výtok mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cheap
Nováček 6 příspěvků 22.08.19 07:48
nadmerny vytok mleka

Dobrý den, mám problém. Začala jsem kojit a teče ze mě strašně moc mléka během dne i během noci. Neustále musím měnit oblečení a nemůžu se nikam hnout kvůli tomu. Za jak dlouho se to ustálí?? Není možní, abych musela kvůli tomu sedět doma. :zed: Děkuji

Reakce:
pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 22.08.19 07:53

Prsní vložky mi nestačily, koupila jsem si sběrače mléka do podprsenky. Časem se to ustálilo.

chaela
Závislačka 2514 příspěvků 22.08.19 07:57

Je To zcela normalni, ustalovat se to může klidně celé sestinedeli. Ale trčet doma kvůli tomu fakt nemusíš. Kup si vložky do podprsenky. Podprsenku nos pořád, i v noci.

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 22.08.19 07:59

Kup si v drogerii prsní vložky, já to tak měla pokazde tak první 3 měsíce (a i potom když delší dobu ne kojim tak to prosakne :D) podprsenku sem ze sebe od porodu nesundala ve dne v noci, vložky měnit několikrát denně no. Ale neboj nebude to takové věcně ;)

ivisek85
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 22.08.19 08:03

Měla jsem taky strašně mlíka. Vložky do podprsenky byly samozřejmostí, často ale protekly. Před každým kojením jsem musela nejprve odstříkávat, měla jsem tak nalitý prsa, že nešlo hned kojit, bolelo to a malou by to asi udusilo, jak mlíko stříkalo :D Doma jsem neseděla, ale mohla jsem být mimo max. 2,5 hodiny, abych mohla zase odstříkat.

Cheap
Nováček 6 příspěvků 22.08.19 08:11

No právě, že prsní vložky mi nestačí. A je lepší odsávat nebo ne? Protože jsem slyšela, že čím víc se odsává, tím víc mléko teče.

Cheap
Nováček 6 příspěvků 22.08.19 08:12

A kde koupím sběrače mléka do podprsenky?? Děkuji

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 22.08.19 08:21

@Cheap já bych neodsavala to je bludnej kruh, pak budeš odsavat pořád, čím větší poptávka po mléce, tím se ho logicky víc tvoří. Když chceš zpomalit tvorbu mléka, tak si dávej na prsa chladící obklady, před kojením je zas malinko nahřát.

aleaa
Kecalka 427 příspěvků 22.08.19 08:48

Nepotěším, taky jsem byla nonstop durch od mlíka… Malé je 20 měsíců, prsa se pořád drží zuby (!) nehty, ale už můžu chodit „jen“ v podprsence :mrgreen:. :pankac:
I když se i teď malá nehoda občas stane :cert:

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 22.08.19 09:03
@Cheap píše:
A kde koupím sběrače mléka do podprsenky?? Děkuji

Kdekoliv, třeba tady : https://www.feedo.cz/…-mleka-2-ks/?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 09:16

Taky jsem měla dost mléka, pár dní po porodu…musela jsem už v porodnici odsávat(po kojení) a nosila cca 200ml pro jiné miminka, syn byli vždy najezený..Pak jsem i doma odsávala a pak zamrazila.
Co bych dělala na tvém místě? malinko bych odsála, pak nakojila a pak kdyžtak zase odsála.

lucynka25
Extra třída :D 10318 příspěvků 22.08.19 16:53

@Cheap ja si koupila bambusove pratelne vlozky do podprdy a ty sály hodne dobre. Casem se to ustali,neboj.Koj dle potreby.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 22.08.19 17:00

Ja nosila vlozky do podprsenky minimalne pul roku, ty praci doma a na ven z Lidlu. Kojim 13m, ale uz pomalu koncime, tak jsem to vsechno s radosti vyhazela:-)

Cheap
Nováček 6 příspěvků 23.08.19 14:34

Tak jsem si koupila sběrače mléka ale protékají zespodu, nemáte nějakou radu co s tím?

Váš příspěvek
Reklama