Scio testy - jak se připravit?

1844
21.1.11 19:26

scio testy

ahoj holky, podala jsem si přihlášku na Vš ale dělají tam scio testy. chtěla jsem se zepat jestli se dá na ně připravit nevím kde čerpat informace. dělala jsem si jeden na netu a dosti jsem pohořela. nevím jestli někde jsou volně přístupné na netu nebo si je musím koupit a podle čeho se mám učit. moc díky za radu.
diggy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24320
21.1.11 19:32

Na to se nedá učit… Pohledej na netu co nejvíc zadání /z loňských roků…/ a trénuj, ten princip je pokaždé podobný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
21.1.11 19:46

Já jsem si tenkrát objednala vzorové testy (tuším z minulého roku), na jejich stránkách :wink: Nevím z čeho všeho testy děláš, já chtěla jen OSP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
21.1.11 20:04

Diggy, tohle je bohužel věc, která se našrotit nedá.
Maximálně ty testy můžeš procvičovat a trénovat. Pokaždé jsou v podobném duchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
21.1.11 20:23

Ale scio testy se dělají i z matiky, ZSV, angličtiny, přírodních věd…záleží které chce zakladatelka absolvovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
21.1.11 20:30
rhiannon píše:
Ale scio testy se dělají i z matiky, ZSV, angličtiny, přírodních věd…záleží které chce zakladatelka absolvovat :nevim:

Jojo, já myslela rovnou jen OSP… Tohle samozřejmě se učit dá, ale podle dotazu myslím, že zakladatelka se ptá právě na OSP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9511
21.1.11 20:32

ty testy jsou pěkně hloupatý :nevim: já to na netu měla skoro vždy správně a na ostro v učebně strašně chyb a jasan, že mi na školu nevzali :-( Dělala jsem je před porodem a malýmu bylo v břiše dost blbě, strašně sebou mlel hlavně po X hodinách bez použití WC. Učit se na to nedalo :nevim: Ještě v tom kole, když jsem to dělala já, došlo k nějakýmu průšvihu s otázkama.
:think: Myslím, že tu někdo dobře vydělává…
Letos to zkusím na školu bez testů, jen s pohovorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
21.1.11 20:45
PeBa píše:
Letos to zkusím na školu bez testů, jen s pohovorem.

Kde se dá taková škola najít, ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
21.1.11 20:58
Pipet píše:
rhiannon píše:
Ale scio testy se dělají i z matiky, ZSV, angličtiny, přírodních věd…záleží které chce zakladatelka absolvovat :nevim:
Jojo, já myslela rovnou jen OSP… Tohle samozřejmě se učit dá, ale podle dotazu myslím, že zakladatelka se ptá právě na OSP.

To máš asi pravdu, to mi nedošlo :wink: No jo no, večer… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
21.1.11 21:50

Já jsem chodila na přípravný kurz organizovaný přímo společností SCIO - rozpis mají na svých stránkách. Sama za sebe můžu říct, že mi strašně pomohl a na to, že jsem už dlouho ze školy tak jsem skončila s percentilem kolem 90. Naučí tě tam jak k tomu testu přistupovat. Co dělat dřív apod. Dělala jsem taky OSP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sepi
21.1.11 22:36

Tak ja jsem si vyzkousela ten jejich DEMO OSP test a chci se zeptat, takhle pak opravdu ty testy na ostro vypadaji? Me to prislo nejak podezrele lehky. Mela jsem hotovo do peti minut a stoprocent.

• Nahlásit
  • Citovat
4.12.14 17:50

Ahoj,

zde jsou některé testy, pro ty co se chystají na OSP nebo na ZSV tento rok.

Březen 2013 + řešení:
http://adf.ly/…2013--reseni

Duben 2013 + řešení:

Květen 2013 + řešení:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu