Screening a covid

Anonymní
30.9.20 17:49

Screening a covid

Ahoj, zítra nás čeká screening a jelikož přítele nepustili nikdy do ordinace na gynekologii tak bych se chtěla zeptat těch co byli na takovém vyšetření v době corony jestli jste museli jít samy ( přítel se na miminko strašně těší a trápí ho že ho ještě nemohl vidět).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13742
30.9.20 17:53

Si tam zavolej ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
30.9.20 17:57

Ne manžel jít nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19102
30.9.20 17:58

Se ptej na konkrétním pracovišti, ale momentálně do většiny zařízení nesmí doprovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
30.9.20 18:26

Ja byla v cervenci a mohl jit i pritel, i ted muze jit semnou na ultrazvuk k obvodnimu gyn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5885
30.9.20 18:37

Byla jsem někdy v březnu / dubnu a nesměl se mnou nikdo další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
30.9.20 18:47

Ahoj na běžnou prohlídku mi ho taky nepustili aby se mrknul na ultrazvuk, ale na screening ano.Tak neboj snad vás tam pustí oba, s rouškou :P :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1535
30.9.20 18:49

Ve FN Ostrava ještě v srpnu ke screeningu otec mohl a minulý týden tvrdili, že zatím může (objednávali jsme se na 2.trim). Jak to nakonec bude koncem října nikdo netuší. Koukni se na stránky pracoviště nebo tam zavolej, bude se to asi lišit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
30.9.20 19:25

My byli teď 22.9. v Praze a mohl jít taky. Jenže já se na to ptala už při objednání a pak jsem si to ještě ověřovala den před vyšetřením, jestli se něco nezměnilo. Měla jsem lehkou rýmu, tak jsem raději zavolala i kvůli tomu. Gyndu mám na jiném pracovišti a tam normálně nemůže. Pozvali by ho dovnitř pokud by byl nějaký problém (mohl ze začátku 1. těhotenství, protože se povedlo přes tělíska a nevědělo se, jak to všechno skončí).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 19:29

Byli jsme dnes, a vpohodě ho pustily semnou :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
30.9.20 21:22

My byli před 14 dny a pustili. Předem jsem si volala, a sestricka říkala ze samozřejmě, ze žijeme ve stejne domácnosti. Ale asi je to zařízení od zařízení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60561
1.10.20 01:47
@Anonymní píše:
Ahoj, zítra nás čeká screening a jelikož přítele nepustili nikdy do ordinace na gynekologii tak bych se chtěla zeptat těch co byli na takovém vyšetření v době corony jestli jste museli jít samy ( přítel se na miminko strašně těší a trápí ho že ho ještě nemohl vidět).

Jo, byla jsem na všech vysetrenich sama.. Se nedá nic dělat, prostě bez doprovodu.. Prezijete.. Oba.. Spíš teď čekám, jak to bude s porodem, zda zase otce zakazou.. Chlap u toho chce být..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama