Screening, kdy jste byly

Anonymní
20.4.21 19:48

Screening kdy jste byly

Zdravím holky, jen by mě zajímalo, kdy jste byly na prvním screeningu? Já jdu až 13+6, což mi přijde dost pozdě

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78
20.4.21 19:56

Taky jsem šla 13+6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
20.4.21 20:07

Taky v 13tt ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:09

Ja byla taky ve 13+6 tt, s dvojvajecnymi dvojcaty, cilene takto pozde, aby byly oba plody uz hezky videt.
Naopak diky tomu, ze to bylo ve 13tt+ mi vysel blbe integrovany test, protoze do neho odmitly zapocitat jak hodnotu NT, tak nosni kustku a jeste s komentarem, ze u dvojcat je vysledek neprukazny.

• Citovat
  • Nahlásit
48
20.4.21 20:20

Ahoj, podle mě je to pozdě. Hodně záleží na tom, zda víš přesně, kdy byla ovulace a byl pravidelný cyklus. Já mám čerstvou zkušenost - objednali mě do Brna taktéž na 13+6 a screening už nebylo možné hodnotit. Miminko už bylo moc velké a nevešlo se do tabulek. Takže mi aspoň udělali ultrazvuk a odebrali krev na triple test, na výsledky jsem cca 3 dny čekala. Ale byla jsem zklamaná - nedali mi žádnou zprávu z ultrazvuku, neposlali mi ani hodnocení s výsledky, nic. Pak mi volali výsledky triple testu, vyšlo to v pořádku, ale chtěla jsem po nich aspoň zprávu s výsledky a nechteli mi to poslat ani poštou. Nakonec mi řekli, že to poslou mojí doktorce. Když jsem tam po týdnu šla, žádné výsledky jí neposlali. V podstatě nemám z toho vyšetření žádnou zprávu. Kdybych šla na screening znovu, už bych se takto pozdě neobjednala. Sama moje doktorka říkala, že sice je tam v tomto Tydnu vše nejlépe vidět, ale nemůžou vědět, zda nebyla ovulace třeba o pár dní dřív a pak už to není možné hodnotit. Pak se dělá na rychlo ten triple test, který zdaleka není tak přesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:34

@Surikataaa já měla na začátku právě mimco o týden mladší no a právě gynekoložka mi řekla, ať se objednám až takhle, ale teď jsem byla na kontrole 11+1 a prcek vše dohnal a byl úplně stejně podle utz i podle menstruace, tak uvidím v pondělí co mi tam řeknou no

• Citovat
  • Nahlásit
8181
20.4.21 20:53

Dělá se do 14tydne. Jdeš akorát na hraně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
20.4.21 20:56

To je dost na hrane, takze je i moznost, ze uz nepujde spravne vyhodnotit. Nejlepsi je chodit v tom ukoncenem 12 tt. Takze napriklad 12+4tt atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
20.4.21 21:39

Byla jsem 13+2tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.4.21 02:49

Dobrý den,
Také jsem byla dyl na 1 screeningu zjistili ze mimco odpovídá 14+0 tt…ale normálně screening proběhl mimco v pořádku..jen já měla špatné výsledky z krve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
21.4.21 06:12

Byla jsem objednana na 12+5 dle kontroly na gyn, 13 tt dle ms a prcek byl nakonec 13+4 tt, takze tak akorat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.4.21 20:20

Ahoj, tak ja dnes screening, krev ok a pry integrovany test v 17tt kvuli nejakym hodnotám :roll: kvuli rustu. Jinak pry vzhledem k prvnim těhu v 39 letech vse super, tak nevim. To posilaj normalne na ty testy? Pry plodovku neni třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 20:40

@Kalielf asi jak ktery lekar, mne pred rokem neposilal nikdo nikam, a ted jsem o rom starsi a viz muj prispevek vyse.

• Citovat
  • Nahlásit
137
21.4.21 21:08

No pry mam zvysene riziko u něceho. ale pry ze jsem dopadla dobre a na plodovku nemusim :nevim: asi jak jakej doktor no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat