Velikost plodu nesedí podle ms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
20.4.21 15:37

Velikost plodu nesedí podle ms

Ahoj, chtěla bych se zeptat, je tu někdo komu nesedělo těhu o 2 týdny? Jsem v 10+3 podle posledních kontrol mimčo roste správně a je zdravé, ale dnes jsem se dočetla, že spousta žen co má o 2 týdny mladší mimčo než je ms, tak mají špatný poměr výsledku na daw. Syndrom ( krev z 1. Screeningu) a po odebrání poldovky se zjistí že je vše v pohodě. Je to pravda? Nebo ste měla normální výsledky a vše v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1348
20.4.21 15:39

Mně to nesedí o necelé tři týdny a výsledky v 1.trim v pořádku.. byla jen posunutá ovulace, na mimco to nemá vliv, roste jak má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
20.4.21 15:40

Prosímte být tebou nic nečtu. A počkej si do prvního screen řešíš zbytečně hlouposti… Užívej si tehu👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
20.4.21 15:57
@adusa12 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, je tu někdo komu nesedělo těhu o 2 týdny? Jsem v 10+3 podle posledních kontrol mimčo roste správně a je zdravé, ale dnes jsem se dočetla, že spousta žen co má o 2 týdny mladší mimčo než je ms, tak mají špatný poměr výsledku na daw. Syndrom ( krev z 1. Screeningu) a po odebrání poldovky se zjistí že je vše v pohodě. Je to pravda? Nebo ste měla normální výsledky a vše v pořádku?

Doporucuju neresit blbosti. Sama pisete, ze nesedi podle ms. Jenze tehotenstvi se podle ms pocita prave proto, ze je to jediny spolehlivy ukazatel u vsech zen. Vetsinou.
Takze pravdepodobne byla posunuta ovulace. Pokud plod prospiva, tak verte lekarum a nectete kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
20.4.21 16:02

Ahoj, jsou to blbosti, vůbec to nečti, akorát se vystresuješ a většinou to na to fakt nemá vliv. Hlavně, ať roste dál a prospívá. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2473
20.4.21 16:04

Nesedí mi to o dva týdny. První i druhý screening ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1306
20.4.21 16:09

Taky mi to nesedelo, ale ja vedela presny den poceti a ovulace byla jeste v dobe, kdy jsem mela posledni dny menstruace. (Byl to jediny den, kdy jsem mela nechraneny styk). A taky vsecko v pohode :)
Moc necti, nebo se z toho zblaznis, a ne jen ted, Cely tehotenstvi a materstvi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
20.4.21 16:43

Prcek je id MS mladší o 7dni, byla posunuta ovulace. Screening vysel v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.4.21 16:59

Být tebou tak nic nečtu a zeptám se lékaře tak je to nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 18:36

Taky my mimčo velikostně nesedí podle poslední MS. Když jsem byla na prvním utz, tak bylo sotva něco vidět, ale podle měsíčků jsem měla být už nějaký 7 tt.. Doktorka říkala, že se mi nejspíš posunula ovulace a otěhotněla jsem později, protože za další 2 týdny se vše vyvíjelo už jak má :) Já bych se něčím takovým vůbec neznepokojovala. Kdyby bylo něco špatně, tak to stejně neovlivníš. A doktoři ví, co dělají.

• Citovat
  • Nahlásit
8617
20.4.21 20:31

Tak třeba jsi měla ovulaci později, nebo víš, kdy probíhala? Od toho by ses měla odpíchnout, ne od ms, kdy má hromada žen ovulaci jindy než 14. den cyklu. Já jsem třeba při druhém těhotenství nahlásila jiné datum poslední ms, aby neřešili jinou velikost plodu. Ale věděla jsem, kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
20.4.21 21:01

Mám dceru, která byla o 2 týdny mladší oproti MS. Potom máme syna. Ten odpovídal přesně MS. A teď čekáme třetí a zase je mladší o 10 dnů. U všech dětí mi výsledky na konci prvního trimestru dopadly dobře. Nikdy jsem neřešila plodovku nebo nějaký dodatečný testy. A ty dva, co jsou venku, jsou naprosto zdravý a v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat