Sedačka z eshopu Dona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pvln34
Povídálka 23 příspěvků 16.03.19 19:23
Sedačka dona-shop

Zvažujem kúpiť sedačku z eshopu Dona - rozhodujem sa medzi typmi Anie a Armani. Má prosím niekto konkrétne túto sedačku?

Mam trochu obavu kúpiť sedačku len cez internet, žiaľ nemám kde sedačku vyskúšať nakoľko tento eshop nema kamennú predajňu ani showroom :zed: na oboch typoch sa mi páči opierka hlavy a rôzne farebné kombinácie. Len sa teda bojím materiálu a ci bude sedačka pohodlná..
Za vaše skúsenosti budem moc vďačná! :kytka:

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 16.03.19 19:31

@Pvln34 Koupila jsem z dona shop skřín a bez problému jak skřín tak veškerá komunikace s obchodem. Takže jako obchod mohu doporučit

Pvln34
Povídálka 23 příspěvků 16.03.19 19:53

@smajlik345 ďakujem! Ešte sa spýtam ak môžem, vyzerá skriňa ako na fotkách? Je to skôr nižšia kvalita (vrzga, atď) alebo by si tu skriňu u nich kúpila zas?

smajlik345
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 16.03.19 20:42

@Pvln34 skřín odpovídá tomu jak vypadala na fotce a mám ji víc jak rok a bez problému takže bych se nákupu na této stránce nebala

peťah1
Nováček 1 příspěvek 18.03.19 10:24

Mám doma od nich sedačku Anie už 3 měsíce a je super. Já jsem si zvolila nahoře textilní látku a dole koženku a zatím se neopotřeboval ani jeden z materiálů. Je pohodlná, není zbytečně moc měkká, fakt se na ní sedí dobře. :)

Váš příspěvek
Reklama