Knihovna jako dělící stěna.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psisuchar
Povídálka 17 příspěvků 15.03.19 11:30
Knihovna jako dělící stěna.

Ahoj Všem!
Sháním do bytu knihovnu, dělící stěnu, regálové police…která by mi oddělila jednu místnost (postel alias ložnici od obýváku), ale za boha nemůžu sehnat s takovými rozměry, která by mi vyhovovali.
U dělících stěn často nacházím rozměry 147×147 což je dost malé. A když už najdu co potřebuji 180×180, tak je to nevhodné do prostoru a je potřeba to upevnit ke stěně.
Tak se chci zeptat na Vaše rady, zkušenosti a zda lze i ty větší nějakým způsobem použít jako dělící stěnu i když to není přímo doporučeno, popřípadě kde jste nějakou sehnali.
Děkuju, ) :mavam:

Reakce:
Regina Hero
Nadpozemská drbna 28407 příspěvků 15.03.19 11:33
@Psisuchar píše:
Ahoj Všem!
Sháním do bytu knihovnu, dělící stěnu, regálové police…která by mi oddělila jednu místnost (postel alias ložnici od obýváku), ale za boha nemůžu sehnat s takovými rozměry, která by mi vyhovovali.
U dělících stěn často nacházím rozměry 147×147 což je dost malé. A když už najdu co potřebuji 180×180, tak je to nevhodné do prostoru a je potřeba to upevnit ke stěně.
Tak se chci zeptat na Vaše rady, zkušenosti a zda lze i ty větší nějakým způsobem použít jako dělící stěnu i když to není přímo doporučeno, popřípadě kde jste nějakou sehnali.
Děkuju, ) :mavam:

my to takhle máme, knihovnu až ke stropu… nechali jsme si ji udělat na míru, protože normálně v obchodě s nábytkem nic takového neseženeš… rozdělili jsme obrovský pokoj na dvě části, z jedná strany je knihovna (směrem do obýváku) a z druhé je normální zavírací skříň na oblečení a šuplíky (směrem k posteli)…

robinka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 15.03.19 11:34

Na vaše rozmery blby, ale my jsme ted dávali dceri do pokoje regály Kallax z IKEA (4×3) a libi se mi, jak je to variabilní. Možná jdou i dve na sebe.

Russet
Neúnavná pisatelka 15165 příspěvků 15.03.19 11:40
@Psisuchar píše:
Ahoj Všem!
Děkuju, ) :mavam:

Jedině udělat na míru a dobře ukotvit.

Psisuchar
Povídálka 17 příspěvků 15.03.19 11:49

Na míru právě nechci, protože si myslím že by mě to vyšlo dráž…? Jestli ne tak mě opravte,)
Není to můj byt, ale pronájem.
Já jsem chtěla tohle. (Ač je to cenově také dražší )
 https://www.sambuko.cz/…80x180x30cm/

Bandii
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 15.03.19 12:12

https://m.ikea.com/…rt/90324509/ 182×182 odzkoušeno volně v prostoru ;).

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28407 příspěvků 15.03.19 12:23
@Psisuchar píše:
Na míru právě nechci, protože si myslím že by mě to vyšlo dráž…? Jestli ne tak mě opravte,)
Není to můj byt, ale pronájem.
Já jsem chtěla tohle. (Ač je to cenově také dražší )
https://www.sambuko.cz/…80x180x30cm/

ano, tak to by určitě vyšlo dráž… nábytek na míru nikdy nebude levnější než obyčejný univerzální kousek, už jen z toho důvodu, že je přesně na míru, čili i víc materiálu, složitější práce a osobní přístup…

Psisuchar
Povídálka 17 příspěvků 15.03.19 12:25
Váš příspěvek
Reklama