Sedák - Britax - SecureGuard

17.8.19 21:28

Sedák - Britax - SecureGuard

Ahoj, dcera 11 let (32 kg, 140 cm) musí dle předpisů stále užívat autosedačku, sedák. Musíme koupit nový, líbí se nám sedák (autosedačka bez opěry zad) Britax se systémem SecureGuard, kotvící bod mezi nohami, prý to je o dost bezpečnější. Ale mám strach, aby se tam vešla, na nějakých recenzích jsem našla že tento systém spoustu lidí dávalo pryč, protože děti mezi nohami neměli dost místa a tento bod jim tam vadil, máte s tím zkušenosti? Předem moc děkuju :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12554
17.8.19 21:37

@amy.llka Na sedák bych se vykašlala a koupila sedačku. Pořád je to bezpečnější než vylepšený sedák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.19 21:44

@P4ja ono to budeme kupovat jako sedačku, samostatně se to nedá koupit, ale pak jdou oddělat záda a zůstane sedák s isofixem. Přece jenom takhle starší děti v autosedačce už moc nejezdí a dle toho jak nám roste, tak bude muset využívat tak do 14 let. Ale to je jedno, jde mi hlavně o ten bod mezi nohami, ten tam bude ať už to necháme jako autosedačku nebo jako sedák. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12554
17.8.19 22:09
@amy.llka píše:
@P4ja ono to budeme kupovat jako sedačku, samostatně se to nedá koupit, ale pak jdou oddělat záda a zůstane sedák s isofixem. Přece jenom takhle starší děti v autosedačce už moc nejezdí a dle toho jak nám roste, tak bude muset využívat tak do 14 let. Ale to je jedno, jde mi hlavně o ten bod mezi nohami, ten tam bude ať už to necháme jako autosedačku nebo jako sedák. :dance:

A nemáte někde poblíž prodejnu, že by si to zkusila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
17.8.19 22:20

Asi bych to taky radši zajela někam vyzkoušet. Je to tam hlavně z důvodu, aby se nepohybovala ta spodní část pásu, že je to bezpečnější a tvrdí, že i tak má dítě volnost pohybu, ale já si vůbec neumím představit, jak to je „příjemné“ mít něco mezi nohama. Zvláště u dětí, co už nejsou taková tintítka, ale ani tak nedosahují tedy potřebných proporcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.19 18:39

@P4ja @Gituš bohužel v okolí mají v prodejnách dost omezený sortiment, a letět kvůli tomu 40 km se mi nechce :? Počkám, určitě tady je někdo, kdo používá a zná.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12554
18.8.19 19:04
@amy.llka píše:
@P4ja @Gituš bohužel v okolí mají v prodejnách dost omezený sortiment, a letět kvůli tomu 40 km se mi nechce :? Počkám, určitě tady je někdo, kdo používá a zná.. :mavam:

No, každé dítě je jiné. Obávám se, že v tomhle zkušenost jednoho je dost nepřenosná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 12:57

Každé dítě je jiné, přesto budu ráda za zkušenosti ostatních :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie