Dcera má šedivé vlasy

Anonymní
24.3.21 12:03

Šedé vlasy ve

Ahoj, moc prosím o radu,
Dcera má asi 10 možná i více Šedivý vlasů, nevíte někdo co s tím dělat je přece mladá na to aby měla Šedivý vlasy :,(
Naše rodina začal šedivé okolo 30 ale nikdo ne tak brzo, nevíte co dělat aby přestaly šedivet?
Ještě dodám že není cely Šedivý vlas to jich má jenom pár ale třeba půlka toho vlasů nebo jenom u kořínku.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.3.21 12:18

Jestli někdo ví, jak zastavit šedivění, tak budu ráda. Začala jsem šedivět v 15. Ostatní členové rodiny až po třicítce.

• Citovat
  • Nahlásit
20511
24.3.21 12:22

No a kolik jí je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
24.3.21 12:24
@ka2ka píše:
No a kolik jí je?

48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:28

@ka2ka 14

• Citovat
  • Nahlásit
2800
24.3.21 12:29

Ja zacala sedivet v 18, nic se s tim delat neda, od 25 se barvim, protoze uz to zacalo byt viditelne a vsimalo si toho okoli, coz mi bylo dost neprijemne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 12:29
@Anonymní píše:
Jestli někdo ví, jak zastavit šedivění, tak budu ráda. Začala jsem šedivět v 15. Ostatní členové rodiny až po třicítce.

Tak si zajdi na kožní, měla jsi tam zajít už v dětství daly by ti šampony, léky a zastavily šedivý vlasy a nebo alespoň pozastavily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 12:30

@Ernais To není pravda, když jdeš v čas na kožní tak ti pomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
24.3.21 12:37

Prý pomáhá jíst brokolici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4613
24.3.21 12:47
@Anonymní píše:
Ahoj, moc prosím o radu,
Dcera má asi 10 možná i více Šedivý vlasů, nevíte někdo co s tím dělat je přece mladá na to aby měla Šedivý vlasy :,(
Naše rodina začal šedivé okolo 30 ale nikdo ne tak brzo, nevíte co dělat aby přestaly šedivet?
Ještě dodám že není cely Šedivý vlas to jich má jenom pár ale třeba půlka toho vlasů nebo jenom u kořínku.
Děkuji

Ja uz v 17let mela x vlasu sedivych v 15.nejspis uz par taky. Ve 40 jsem bila jak snih uplne vsude, kdybych se nebarvila, jsem bruneta tak musim porad barvit. Obavam se, ze s tim mic neudelas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
24.3.21 12:51

@Ahojdamartina vážně? A nevíš co předepisují? Já začínám mít trochu děsivých vlasů teď, ale rada bych to zastavila. Konečně si po letech nebarvim vlasy a rada bych tak ještě chvíli vydržela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 13:10

@Dermabion slyšela jsem to od jedné známé ktere se už šedý vlasy neobjevily 3 roky, jen má ty co měla, zkusím se jí zeptat na název ale nevím jestli si ho bude pamatovat ale kdyžtak zajdi na kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 13:14

@Dermabion Ještě mě napadlo že by jsi mohla mít málo melaninu(vlasové barvivo)
Záleží podle věku, moje dcera by to klidně mohla mít je mladá a to se pak dá doplnit lékama a je to v poho.
Kolik vám je, smím se ptát?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 13:19

@lilith1 No jo ale vám bylo už 17,jí je čerstvých 14,vypadá to spíš na zdravotní problém, v takovém věku vám přeci nemohou sedivet vlasy ne?

• Citovat
  • Nahlásit
1365
24.3.21 15:13
@Anonymní píše:

Já taky první šedivý vlas v 15.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat