Postcovidové problémy u dítěte - máte někdo?

70
23.3.21 08:56

Postcovidové problémy máte někdo?

Ahoj, moje dcera 7 let prodělala před 3 měsíci coronavirus.
Teď už asi 20 dní má pořád bolesti v krku a bolí jí klouby celého těla. MUDr prohlásila, že krk je v pořádku výtěr negativní. Může to být následek prodělaného coronaviru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20597
23.3.21 09:09

Může. Následky Coronaviru jsou různé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1552
23.3.21 09:28

Ajoj, ja mam 5mesicu po a doted mam tak jednou za 14dni pocit, ze to mam znova. extremni unava, bolest kliubu, svalove krece.. je to hnus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27586
23.3.21 10:28

Prodělala jsem necelé 4 měsíce zpět a jsem unavená. Stačí běžná fyzická zátěž a jsem jak mrtvola. Slabosti, chvění svalů. Taky mám pořád vodovou rýmu, častější migrény. Zhoršil se mi zrak. Citlivějším žaludek. Já měla celkem hnusnej průběh.10 dní horečky, nevolnost po jídle, hrozné migrény kdy nezabíraly prášky. Ztráta čichu, chuti. Byla jsem jak lemra. Uvařit si čaj bylo vyčerpávající jako uběhnout maraton.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.3.21 10:31

Ano je to možné, já jsem měla Covid v září, a od té doby na sobě pozoruji častější bolesti hlavy a nemůžu se často soustředit, a nejhorší je, že se mi pozměnila chuť, u spousty věcí mám pocit jako bych jedla vůni potu😖 :,(, fuj… tak držím palce aby se to vaši dcerce zlepšilo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 10:46

Ahoj, já měla covid na konci října a od té doby nemám čich ani chuť, spím jak lata cca 10 hodin a to mi vždy stačilo k plné svěžesti sedm hodin a taky mě pobolívaji klouby, zvláště kyčel a to taky nikdy nebývalo. Nikdo z nás neví čím vším se to může, z dlouhodobého hlediska, ještě projevit. A únava je také častější než bývala a to nemluvím o tom, že se mi chce spát i přes den. Vždy jsem byla akční, teď se mi nechce vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat