Selvintech - práce z domu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evula82
Kecalka 326 příspěvků 02.04.15 17:44
Selvintech - práce z domu

Máte někdo zkušenosti s prací doma u firmy Selvintech?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
darwika
Nováček 1 příspěvek 08.01.16 17:41
Selvintech

Nemohu říci, že bych u Selvintech pracovala, ale dozvěděla jsem se přímo od této společnosti, že poplatek 1750 Kč musí zájemce zaplatit, protože z něj bude financován materiál, který vám bude odeslán, pak zaplacena mzda zaměstnanců, kteří činnost spojenou s odesláním zásilky pro vás provedou, takže si domyslete, zda za práci odměnu dostanete, když společnost nemá peníze ani na to, aby vám komponenty pro práci sama poskytla, takže si je vlastně koupíte. Nedostanete žádnou smlouvu, žádnou garanci pro odměnu, a ze stanoviska společnosti vyplývá, že mají zájem o OSVČ, kteří již na něčem pracují a jsou schopni jim uvedenou částku zasílat, aby společnost mohla vůbec fungovat. Jistě chápete, že 1750 Kč zpět sotva uvidíte. Pokud je přece dáte, přála bych vám, abych neměla pravdu.

starring
Nováček 3 příspěvky 05.05.16 13:31
Výroba ozdob

Pro firmu vyrábím ozdoby z korálků. Ano, jde o zakázkovou výrobu, není to teda normální zaměstnání jako když jste někde na pracovní poměr. Vždyť to tam mají ale dopředu napsaný, tak není co řešit. Každý ví do čeho jde. A jistě, je tam investice když jde o výrobu a né zaměstnání. To stále dokola pořád někteří nechtějí pochopit. Tu investici navíc vrací po vyrobení třiceti sad výrobků. A je to pravda, mě jí vrátili. Když někdo nic nevyrobí, nebo prostě špatně, tak zaplaceno asi nedostane, no to holt už tak bývá. To všechno mají předem napsaný, nebo se u nich každý může informovat, mají telefon a ne někde hloupě pomlouvat.

prokr
Povídálka 30 příspěvků 27.06.16 18:53
selvintech

Dobrý večer,
začínám s domácí prací pro f. Selvintech-výroba andělíčků z korálků. Stále nemohu přijít na to, jakým způsobem výrobek ve finální fázi zpevnit.Je zde někdo, kdo s tím má zkušenost a byl by ochoten mi podrobně popsat postup, nebo ještě lépe názorně mi to ukázat? Třeba za nějakou protislužbu…předem všem moc děkuji.

Janaberuna
Povídálka 11 příspěvků 30.07.16 18:39

Dobrý den, ženy!
Najde se tu přece jen některá, která vyrábí anděly? Ráda bych s někým probrala hlavně drátek - jaký máte a jestli jde přetrhnout v ruce natažením jako nit?
Díky za odpověď.
 Jana

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 30.07.16 19:03

Holky a jak je to finančně? Lze si tím přivydělat? Kdysi jsem vazala masle, seděla jsem u toho jak blbě a výdělek nic. Platili dvacet haléřů za masli :?

Janaberuna
Povídálka 11 příspěvků 30.07.16 19:41

Platí 28,– za kus. Já teda zatím neudělám víc, než 2 za hodinu. Jenže poslali mi další drátek a ten se trhá. První drátek se netrhal. Takže nevím, jak dál.

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 30.07.16 22:53

Tak finančně to není tak špatné. Poslala jsem jim na sebe již kontakt, tak uvidíme. Masli, i kdybych se u toho obesila jsem udělala tak třicet za hodinu, tj. Šest kaček. 8o

Janaberuna
Povídálka 11 příspěvků 31.07.16 14:51

@Lenkate Jestli do toho půjdete, tak přeju hodně trpělivosti a dobrý drátek.

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 11.08.16 08:38
@Janaberuna píše:
@Lenkate Jestli do toho půjdete, tak přeju hodně trpělivosti a dobrý drátek.

Stále zvažuji zda investovat těch 1750. Nemohla by jste mi poslat schéma toho anděla, vyzkoušela bYch si to doma nanečisto. Jsem posera ;)

zlaticana
Nováček 6 příspěvků 27.08.16 01:36

Čítali ste recenzie na túto firmu? Vraj je to podvod.

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 27.08.16 14:16
@zlaticana píše: Čítali ste recenzie na túto firmu? Vraj je to podvod.

8o Kde bYch to našla? Zatím jsem se ještě nerozhodla

zlaticana
Nováček 6 příspěvků 27.08.16 16:00

Zadajte si do Googlu SELVINTECH RECENZE, tam sa Vám zobrazí stránka JANA HÁTEOVA VˇYPIS Z CENTR8LNIHO…A tam nájdete recenzie. Napíšte potom, čo si o tom myslíte.

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 27.08.16 21:14

@zlaticana tak na to prdim. Jak jsem to tak procitala, žádná důvěra me neprepadla :?. Pozitivní hodnocení jsou stále stejně psaná, takže nevěřím. Díky za nasměrování ;)

Lenkate
Stálice 55 příspěvků 27.08.16 21:14

@zlaticana tak na to prdim. Jak jsem to tak procitala, žádná důvěra me neprepadla :?. Pozitivní hodnocení jsou stále stejně psaná, takže nevěřím. Díky za nasměrování ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama