Semena bahenního ibišku

9.1.20 16:46

semena bahenního ibišku

Zdravím děvčata, jsem tu úplně nová, tak mne snad hned neukamenujete. Chtěla bych se zeptat, kde kupujete semena bahenního ibišku? Popř. nemáte někdo nadbytek? Ráda bych více barev. Nevěřím eshopovým semenům a radši se obracím na vás zkušené „květinofily“. Díky moc za všechny tipy a nabídky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
9.1.20 17:33

Na e-bayi. Vyšly mne na 15,– i s poštou. Mix. barev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 18:14

Děkuji za tip. Hned jsem na to koukla, bohužel jsem totální počítačový negramot a anglicky umím maximálně utíkat. Nevyhovuje mi i způsob placení. Nemám kreditní kartu ani ten paypal účet. Měla jsem spíš na mysli naše dobré české pěstitelky, ale jinak moc dík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
9.1.20 18:23

@Karlíkovka mohu kdyžtak darovat pár semínek co jsem vyklepala z loňských rostlin. Ale je to zase mix barev. Netřídila jsem. Odkud jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 18:32

To by jste byla strašně moc hodná. Jsem ze Svitavska. Chmelík u Litomyšle. Náklady za poštu bych Vám samozřejmě uhradila. Buď bych je poslala složenkou nebo v obálce na Vaši adresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
9.1.20 18:44

@Karlíkovka Nic nechci, ta pošta už mě nevytrhne. :wink: Pošlete mi do zprávy adresu, prosím. ;-) Mohu přidat i pár semínek chilli papriček a možná najdu ještě topolovku kdybyste chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.20 19:38

Jelikož jsem zdejší začátečník a ke všemu píšu na pidi telefonku, mohla by jste mi prosím napsat, zda vám zpráva dorazila? Přemýšlím co bych nabídla na oplátku já vám. Ze semínek nic, ale je něco, co by se líbilo vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat