Sen , který se uskutečnil - předzvěst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 23:04
Sen , který se uskutečnil - předzvěst?

Dobrý večer, jsou to 3 měsíce, co nám umřel tatínek, náhle a nečekaně. Asi víte, jak nám je, ale.. asi měsíc po jeho úmrtí jsem si vzpomněla ( měla jsem to vytlačené z hlavy-nechtěla jsem na něco takového myslet), že cca 4 měsíce před tím se mi o tom zdálo.. byl to tak živý sen, probudila jsem se strašně smutná, brečela jsem a tak jsem šla a zavolala taťkovi, abych se ujistila, že je v pořádku. Hned jak mi zvedl telefon, tak jsem byla tak ráda, že jsem se zase trochu rozbrečela a on to na mě poznal a ptal se mě, jestli nejsem nějaká smutná a já to nějak zakecala, ale nikdy jsem mu neřekla, co se mi zdálo. Přítel je mi svědkem, byl doma a celý den se mnou, jak jsem z toho byla mimo. A pak 4 měsíce po tom snu se to opravdu stalo :( a já si moc přála, aby to byl zase jen sen, ale věděla, že není a že mobil už je vypnutý :( Mohla to být nějaká předzvěst?

Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 11.07.19 23:21

Tatinka je mi moc lito :hug: :( já nevím jestli je něco mezi nebem a zemí :nevim: milionkrat se mi stalo, že jsem měla divný pocit, cítila, že se něco stane a většinou nic nebo nic zásadního.. jednou jsem jela z obchodu a chtěla jsem si to vzít přes obchvat a protáhnout auto, dělám to často… Ale najednou mi na kruháči nešlo odbočit prostě… rozbušelo mi srdce a udělalo zle, pocit strachu… vrátila jsem se domů přes město, na ten pocit nikdy nezapomenu. A teď nedávno malý měl myslím kolem půl roku, plazil se jen tak lehce, spíš ne než jo, nesnesl spat v postýlce tak spal u nás v posteli, máme malou ložnici, postel na míru od zdi ke zdi, vysokou, takže jsem ho položila doprostřed postýlky, okraj kde by mohl spadnout jsem zadelala peřinou a polštářema… No, šla jsem umývat nádobí a najednou zase ten strach, divný pocit, běžela jsem do ložnice a chytla jsem dítě jak letělo dolů po hlavě s postele… No, rozdychavala jsem to ještě hodně dlouho. Dodnes nechápu jak se tam dostal. Takže můj názor je, že to nějaká předzvěst být mohla.

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.07.19 23:34

Mela jsem dva takove sny, ktere se nasledujici den odehraly do pismene a do puntiku. Bylo to v dobe, kdy jsem zazivala velke nasili v rodine. Uz nikdy jsem pak takove sny nemela. Manzel ten zas miva divne pocity a vzdy se stane nejake nestesti…smrt, pozar atd.

Uživatel je onlinePurple Rain
Stálice 84 příspěvků 11.07.19 23:53

Také se mi to stalo. Dva týdny na to se sen do puntíku vyplnil.

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 12.07.19 05:05

Uprimnou soustrast :srdce:…verim, ze to predzvest byla, ale za sebe doporucuji se tomu moc nepoddavat…clovek z toho pak zacne cvokatet a vidi predzvest na kazdem rohu…s mamou jsme obe citlivejsi a mame podobne zkusenosti, ja teda jednu konkretni z minuleho tydne…prisel za mnou do snu jeden pan, ktereho jsem nikdy nevidela a chtel mi neco rict o mem kamaradovi…pochopila jsem, ze je to jeho tata…z realu jsem vedela, ze jeho tata se potyka s vaznymi zdravotnimi problemy a lezel na jip i na aru- ale uz par mesicu…nestacil mi nic rict, probudila jsem se…na druhy den mi kamarad psal, ze je polovicni sirotek…a ja to vlastne uz vedela…predem jsem mu to psat nechtela, protoze ho i jeho rodinu cekala dlouha cesta z dovolene a chtela jsem, aby nemel starosti…navic potvrzene oficialne jsem nemela nic tak proc ho strasit a privolavat ho…takovych zkusenosti by se naslo vice…

Váš příspěvek
Reklama