Sen - moje dítě spadlo do rybníka¨

Anonymní
26.5.20 10:24

Sen - moje dítě spadlo do rybníka

Ahoj, 2 dny zpátky se mi zdál takový divný sen. Byla jsem tam já a moje dcera jako cca 3 měsíční miminko a byli jsme u našeho rybníka. A jak už vypovídá název spadla tam, spíš se odkutálela a sjela tam. Já se vyděsila a že skočím za ní, ale jako kdybych se nemohla hnout, najednou se vynoří a pak zase potopí, já zase stojím jak přibitá a nemůžu skočit pak se vynoří ještě jednou a zase jde pod vodu, tentokrát už skáču, ale pod vodou se bojím otevřít oči a rukama se jí snažím nahmatat. A pak jsem se probudila takže nevím jak to dopadlo. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Je pravda, že v posledních měsících jsem se k hodně důležitým věcem nemohla dokopat, tak mě napadlo, že to zobrazuje moji velkou nerozhodnost. Taky přemýšlím proč se mi tam ukázala moje dcera jako miminko, je jí 2,5 roku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.5.20 10:42

Taky mám hodně divný sny, ale naštěstí né o dětech :D

• Citovat
  • Nahlásit
34818
26.5.20 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, 2 dny zpátky se mi zdál takový divný sen. Byla jsem tam já a moje dcera jako cca 3 měsíční miminko a byli jsme u našeho rybníka. A jak už vypovídá název spadla tam, spíš se odkutálela a sjela tam. Já se vyděsila a že skočím za ní, ale jako kdybych se nemohla hnout, najednou se vynoří a pak zase potopí, já zase stojím jak přibitá a nemůžu skočit pak se vynoří ještě jednou a zase jde pod vodu, tentokrát už skáču, ale pod vodou se bojím otevřít oči a rukama se jí snažím nahmatat. A pak jsem se probudila takže nevím jak to dopadlo. Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Je pravda, že v posledních měsících jsem se k hodně důležitým věcem nemohla dokopat, tak mě napadlo, že to zobrazuje moji velkou nerozhodnost. Taky přemýšlím proč se mi tam ukázala moje dcera jako miminko, je jí 2,5 roku.

Sny nic neznamenají. Jestli jsi nerozhodná, zkus to někdy překonat. Sny se ti budou zdát i pak. I špatné. Mozek prostě neodpočívá ani v noci. Přehrává si prožitky v často v nesmyslných kombinacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
26.5.20 11:57

Mne se zdavalo casto, kdyz se dcera narodila, ze se nekde topi. Proste jsem si zpracovavala, ze mam dalsiho clovicka, o kteryho mam tak nejak obecne strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat