Senná rýma u 3leté

122
12.6.21 11:25

Senna rýma u 3lete

Prosím o radu, zkušenosti. Naše 3leta dcera má sennou rýmu. Z alergologie máme jovesto, mammox do nosu, sperzalerg do očí- při aplikaci kapek do očí řve, rozčiluje se, kolikrát jí z toho natahuje na zvracení. Nikdy jí nenutim, snažím se vysvětlit, vždy se snažím po dobrém. Do nosí taky nechce stříkat. Budi se každé ráno podrážděná, celé dopoledne jí teče z nosu, pořád si tře očí, jefrustrovana. Je mi jí strašně líto, ta dopoledne bývají hrozná. Dávám jí na to dlouhodobě i homeopatika, ale ty příznaky má někdy fakt hrozne.
Nějaká rada, něco, co vám pomohlo?
Oči má úplně červené a z nosanku teče voda :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11309
12.6.21 11:45

Zkus Ophtalmo-septonex oční mast, ne kapky. Ta mastička vůbec nepálí, já většinou při alergii už mám takové rozleptané to oční okolí, jak to z toho oka pořád teče a člověk nevydrží a tře si to. Tahle mastička mi to zklidní, a hlavně bys jí to mohla opatrně máznout i třeba ve spánku.
Není to všemocné, někdy už to zajde tak daleko, že skončím na kortikoidech, bohužel, alergie je sviňa.

Jo a nosní kapky mi třeba vůbec nepomáhají, naopak mě po nich ta nosní sliznice bolí a je mi to nepříjemné. A manžel alergik to má úplně stejně, naprostá většin kapek do nosu mu stav zhoršuje. Určitě sleduj u dcery, jestli nemá ten nos rozedřený, maž jí to vazelínou nebo já třeba používám ten zázračný kelímek s včelím voskem (prostě něco, co jí zabrání, aby jí kapesníky nos rozedřely, aby se nešprajcla ještě víc).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat