Do kdy dítě nepotřebuje test

2050
7.6.21 11:02

Do kdy dítě nepotřebuje test

Chci se zeptat, zda někdo nemá skutečně ověřené informace, do kdy dítě např. do bazénu nebo restaurace nepotřebuje test. Někde píšou do dne 6. narozenin, jinde až do 7 let (tj. 6,99). Mate mě hlavně, že ve sportovním klubu, kam dcera (6,5 roku) chodí, vyžadují test až od 7 let, ale všude jinde píšou od 6 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64236
7.6.21 11:03

@Adelka951 ofiko nad 6.narozeniny. Kluk teď musel na test kvůli škole v přírodě, je mu 6.5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.6.21 11:11

No záleží, do restaurace bych 6,5 leté dítě teda fakt neřešila (já neřeším ani skoro 8 leté). Jinak oficiálně je to do dovršení 6.roku - tj. den před 6.narozeninami mít test nemusí, pak už ano. Na tom kroužku si to prostě jen dělají po svém (např. na kroužkách, kam chodí moje děti po nás nechtějí testy vůbec, takže je to jen o tom, jak si kde ty „povinnosti“ vykládají).

• Citovat
  • Nahlásit
5280
7.6.21 11:42

Velmi bych ocenila, kdyby byly jasné informace, jak s dětmi do těch 12 let vlastně nějak normálně společensky žít. Mně přijde, že na ně nikdo nemyslí. Dospělí se naočkují, platby za testy pojišťovnami se zkrátí na 2+2 měsíčně a tyto děti se buď ztratí v meziprostoru, nebo se přes prázdniny ani venku nenají, protože restaurace test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
7.6.21 12:13
@vendulaaa píše:
Velmi bych ocenila, kdyby byly jasné informace, jak s dětmi do těch 12 let vlastně nějak normálně společensky žít. Mně přijde, že na ně nikdo nemyslí. Dospělí se naočkují, platby za testy pojišťovnami se zkrátí na 2+2 měsíčně a tyto děti se buď ztratí v meziprostoru, nebo se přes prázdniny ani venku nenají, protože restaurace test…

Také bych to ocenila, mám ještě osmiletého, který má teď aspoň test každý pátek ve škole, ale o prázdninách si to take neumim predstavit. Na dovolenou pojedeme radši do zahraničí, tam jsou vůči detem podminky volnější. My jsme s manzelem jiz naockovani, tak budeme shánět testy detem az pro navratu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat