Sertralin a nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madela
Povídálka 20 příspěvků 30.05.19 13:59
Sertralin a nevolnost

Dobrý den 13 den uzivam na uzkost a problémy somaticke se žaludkem sertralin activis, druhý den mám navysenou dávku a je mi hůř od žaludku na zvracení, myslíte, že to odezní? A pomůže? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MayaLevin
Stálice 63 příspěvků 30.05.19 14:47

Vydrž, odezní to, někdy ty nevolnosti trvají i měsíc, ale neboj, bude líp :hug:

madela
Povídálka 20 příspěvků 30.05.19 14:59

@MayaLevin děkuji za podporu

Irinka0210
Závislačka 4652 příspěvků 30.05.19 16:02

Já když jsem si Sertralin vzala poprvně, tak jsem strávila víkend v posteli, protože jsem nebyla schopná nic. To jsem hrdinsky řekla, že to nechci, no asi po dvou měsících jsem se k němu vrátila, začla jsem na čtvrtce a postupně jsem zvyšovala. Bylo mi taky špatně, ale po nějaké době to odeznělo, take moc držím pěsti a opravdu vydržet :-)

madela
Povídálka 20 příspěvků 30.05.19 18:23

@Irinka0210 a pomohlo to?

Irinka0210
Závislačka 4652 příspěvků 30.05.19 20:12

@madela Ano, mám k tomu i Argofan a můžu normálně fungovat, dokonce jsem se i vrátila do práce

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 18825 příspěvků 30.05.19 20:16
@madela píše:
Dobrý den 13 den uzivam na uzkost a problémy somaticke se žaludkem sertralin activis, druhý den mám navysenou dávku a je mi hůř od žaludku na zvracení, myslíte, že to odezní? A pomůže? Dekuji

Nevolnosti odezní, vydržte a bude lépe, vlastní zkušenosti. Držím pěsti ať je lépe.

madela
Povídálka 20 příspěvků 31.05.19 07:19

Tak dnes jsem se probudila a bylo mi opět na zvracení, je mi blbě hlavně po ránu, teprve pak si vezmu prášek, je to normální, už jsem zoufalá..

madela
Povídálka 20 příspěvků 31.05.19 11:56
@Irinka0210 píše:
@madela Ano, mám k tomu i Argofan a můžu normálně fungovat, dokonce jsem se i vrátila do práce

Tak dnes je mi ještě hůř, mám 14 den, po probuzeni na zvracení a celé dopoledne na nic, je mi ale špatně ještě než prášek spolkům, volala jsem lékaře, říkala ať se vrátí. Na dávku 50. MUZETE MI NAPSAT JESTLI TO TAK BÝVÁ, PRITO. PRVNI TYDEN MI BYLO JAKZ TAKŽ

Uživatel je onlinebarabrambora
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 1 inzerát 31.05.19 21:09

@madela ahoj, já jsem brala něco jiného - citalec. Nejdřív jsem začala na půlce, ale bylo mi hrozně zle. Tak jsme to stáhly na čtvrtku. Asi po 14 ti dnech jsem zkusila půlku a už to bylo lepší. Měla jsem k tomu ještě xanax na zklidnění. Ty začátky jsou příšerné, ale nakonec léky pomůžou. K psychologovi nebo terapeutovi chodíš? Já jsem měla výhodu, že jsem věděla z čeho úzkosti mám a když jsem,,vyřešila,, problém, tak to přestalo.

madela
Povídálka 20 příspěvků 31.05.19 22:10

@barabrambora ano chodím, mám to po salmoneloze

Irinka0210
Závislačka 4652 příspěvků 01.06.19 09:03

@madela Mě trvalo cca měsíc než jsem začala cítit nějaké zlepšení

malá_holka
Extra třída :D 12509 příspěvků 01.06.19 09:11
@madela píše:
Tak dnes je mi ještě hůř, mám 14 den, po probuzeni na zvracení a celé dopoledne na nic, je mi ale špatně ještě než prášek spolkům, volala jsem lékaře, říkala ať se vrátí. Na dávku 50. MUZETE MI NAPSAT JESTLI TO TAK BÝVÁ, PRITO. PRVNI TYDEN MI BYLO JAKZ TAKŽ

ustoupí to neboj se, mě bylo taky zle :hug: :hug: :hug: trvá to než se to ustálí a tělo si zvykne, opravdu vydrž. bude líp a líp :hug:

madela
Povídálka 20 příspěvků 01.06.19 11:26
@malá_holka píše:
ustoupí to neboj se, mě bylo taky zle :hug: :hug: :hug: trvá to než se to ustálí a tělo si zvykne, opravdu vydrž. bude líp a líp :hug:

Děkuji za podporu, je mi stále blbě, nechutenstvi, nálada pod bodem mrazu

malá_holka
Extra třída :D 12509 příspěvků 01.06.19 11:34
@madela píše:
Děkuji za podporu, je mi stále blbě, nechutenstvi, nálada pod bodem mrazu

věř mi, přejde to a bude líp :hug: měla jsem to stejně. bylo mi relativně ok až po 2 měsících :roll: nevolnost přešla dřív, ale psychika byla v háji. :poblion: fuj

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama