Tinnitus a hlučná práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:17
Tinnitus a hlučná práce

Ahoj,

Chtěla bych se Vám svěřit.
Už od 11 let trpím tinnitusem.. (takže 11 let mě to trápí)
Když jsem to řešila v 16 doktor řekl… že si musim zvyknout a že to nejde lečit tudíž sem to neřešila ale ted už nemužu…
Nikdo mi to ale nevěří. Každý vždycky na mě kouka jako bych ze sebe dělala chudáčka, jsem z toho nehorázně špatná..
Ted jsem byla 3 měsíce na pracáku. Když jsem nemocná, nemužu ani fungovat jaký tlak a pískot se šumem mám v hlavě… jedna paní :) strašně milá mi dohodila práci, ptala jsem se jestli to je NÁROČNÉ NA HLUK,,řekla ne… jenže je, mě vadí i to když někdo řve, bolí mě to.

Řekla jsem si že to vydržím, protože potřebuju ted zaplatit 30 000 jen tak, nečekany výdaj..
Ale nemužu.. jsem tam tři dny a jsem vyčerpaná a v uchu mi ted tak začalo pískat hlasitě, že nevím co s tím, jsem hrozně nervozni vyřízená..Přítel tolik penez nemá a nemuže nas pořád tahat sám, je z toho taky vyřízený ale, chápe mě… je to milaček..

Na pracaku se na mě dívala hnusně že vubec nastupuji do fabriky když mam potvrzení že nemužu dělat v hluku… JENŽE JÁ NEMÁM NA VÝBER… práce tady není a na ze mi těch 30 000 nenajdu.. a když jsem to řekla nadrizene jestli nahodou neni tady někde prace kde neni takovej hluk odpověděla mi že tam takovy hluk neni… pardon.. ale poznám kde hluk je a není!
Zajima mě jak to mate vy, popřipadě da se to nějak utlumit? jsem z toho vyřízená kolikrát si chci už i vzít život..

(Moc se omlouvam za chyby, píšu rychle..)

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4920 příspěvků 29.05.19 18:25

Chtelo by to antidepresiva mozna, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 18:26
@Tarjei píše:
Chtelo by to antidepresiva mozna, ne?

Ano to je možné, psychicky take nejsem zrovna v pohdoě už pár let… ale ja do sebe nechci cpát oblbováky, jsem už vyčerpana vyřízená..

Tarjei
Závislačka 4920 příspěvků 29.05.19 18:27

Jen abys to lip snasela.

oplatky
Nováček 1 příspěvek 30.05.19 15:12
tinnitus

Já mám tinnitus už 2,5 roků a ještě na to ucho neslyším, ale pořád mě vněm šumí jde o zvyk ze začátku to bylo velice špatné nikam jsem nechodila. Hluk mě nedělá též dobře, mě osobně pomáhá zašpuntovat si zdravé ucho A když jdu do společnosti tak mám sluchátka

Váš příspěvek
Reklama