Tetování a mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 21:34
Tetování a mast

Ahoj, chci se zeptat jestli můžu mazat nové tetování Belogent mastí. Děkuji

Reakce:
terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 29.05.19 21:37

Tak to netuším mě vždycky tatér doporučil kalciovku a nebo lékařskou vazelínu :think:

Aduš8
Závislačka 4848 příspěvků 29.05.19 21:41

Belogent je kortikosteroid kombinovaný s antibiotiky a používá se na zánět kůže. Tím chceš patlat tetování? Ne, maž to jen něčím, co to promastí, nejlepší je lékařská vazelína. Jen tedy nechápu, ve většině salonů ti doporučí, čím mazat a nebo to je v ceně.

hhonzina
Nováček 3 příspěvky 29.05.19 21:50

Na tetovani jedine mast Bepanthen plus a hojení vždy bez problemu! :blush: :thumbsup:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1462 příspěvků 29.05.19 21:54

Bepanthen plus. Krem stoji asi 100,– a omyvat antibakterialnim mydlem. Vazelina je blbost, ta se dava jen na prvnich par hodin. Mam kery od Zitky, Zdvyhl a simona blanar, takze zadny becka, verim ze poradili spravne.

kelynka
Kelišová 6871 příspěvků 29.05.19 22:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli můžu mazat nové tetování Belogent mastí. Děkuji

Prvni tri dny bepanthen a potom konopna mast, vazelina nebo mame specialni krem primo na tetovani od tatera.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 29.05.19 23:37

Ja mazala vzdy Bepanthen plus stridave s Mesickem  :)

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 30.05.19 00:13

Tak teď je nově trend mazat minimálně. Stačí ráno a večer Bepanthenem Plus. „Po sundání fólie nové tetování jemně omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte. Tetování není nutné ničím mazat, kůže si se stroupkem snadno poradí sama, pokud ho ale mazat chcete, použijte Bepanthen Plus (koupíte v každé lékárně) a mažte max. 2× denně slabou vrstvou.“ Tohle je ze stránek Tattoo Mija, kde jsem nedávno byla. Byla jsem i v Bobek tattoo a informace naprosto stejná. Chyba je přehnané mytí i přemaštění.

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 30.05.19 00:17

Chyba je i kombinace dvou různých mastí. S mastí se ti tetování zahojí o něco pomaleji, než když necháš běžet přirozený proces hojení a regenerace kůže. Já používám krém maximálně první týden.

LydiaD
Echt Kelišová 7678 příspěvků 30.05.19 00:22
@Micaella22 píše:
Bepanthen plus. Krem stoji asi 100,– a omyvat antibakterialnim mydlem.

Takhle jsem to dělala i já ;)
Bez problémů.

hanicka182
Povídálka 46 příspěvků 30.05.19 08:48

Mně nejvíc pomohl Bepanthen. Nejdřív jsem se mazala vazelínou i několikrát denně a přesto byla hrozně kůže suchá a trocha inkoustu se odloupla spolu s ní.

Váš příspěvek
Reklama