Sestěhování s přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pinklady
Povídálka 27 příspěvků 12.05.19 17:32
Sestěhování s přítelem

Ahoj holky, ocitla jsem se ve zvláštní životní situaci, tak prosím o radu.
S pritelem jsme spolu rok a kousek. Na začátku jsem se do něj hrozně zamilovala, možná až moc. Teď spolu něco přes mesic bydlíme. A já nevim, jestli je to to pravé. Přítel má dvě dcerky z předchozího vztahu 11 a 13. S holkama spolu nemáme problém. Jezdíme na výlety, holkam kupuji dárky k narozeninám, všechno v pohode. Naposledy, kdyz byly holky u nás, honily se po bytě a schodily lampičku. Já jsem pak příteli řekla, doufám že mi holky nerozbily lampičku. Na to jsem se dozvěděla doslova: to jsou moje děti a ty jsou na prvním místě a taky by se ti mohlo stát, že na tebe mr**m.
Já jsem bezdětná a začínám mit pocit, že jsem neudelala dobře v tomhle vztahu, že tady budu vždycky pátý kolo u vozu.
Možná jsem hysterická.
Jak byste na to reagovaly vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dedrichov
Závislačka 3441 příspěvků 12.05.19 17:36
@pinklady píše:
S pritelem jsme spolu rok a kousek. Na začátku jsem se do něj hrozně zamilovala, možná až moc. Teď spolu něco přes mesic bydlíme. A já nevim, jestli je to to pravé. Přítel má dvě dcerky z předchozího vztahu 11 a 13. S holkama spolu nemáme problém. Jezdíme na výlety, holkam kupuji dárky k narozeninám, všechno v pohode. Naposledy, kdyz byly holky u nás, honily se po bytě a schodily lampičku. Já jsem pak příteli řekla, doufám že mi holky nerozbily lampičku. Na to jsem se dozvěděla doslova: to jsou moje děti a ty jsou na prvním místě a taky by se ti mohlo stát, že na tebe mr**m.
Já jsem bezdětná a začínám mit pocit, že jsem neudelala dobře v tomhle vztahu, že tady budu vždycky pátý kolo u vozu.
Možná jsem hysterická.
Jak byste na to reagovaly vy?

No jo, asi jsi to vystihla. Jsou prostě v přesile a vždy budou. On Ti to řekl jasně, ani to dlouho netrvalo.

Russet
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 12.05.19 17:39
@pinklady píše:
Možná jsem hysterická.

Sbalila bych se a šla. Ne kvůli lampičce, ale protože bych se jako mladá a bezdětná nechtěla zahodit se sprosťákem.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 12.05.19 17:42

Chápu, že jsou pro něj na prvním místě. To mu ale nedává právo chovat se k tobě jako k onuci. Takže v tak krátkém vztahu bych se sbalila a sbohem a šáteček…

arinecka
Kelišová 6408 příspěvků 12.05.19 17:44

@pinklady No tyjo 8o Po tomhle výroku, bych neměla sebemenší chutˇs takovým člověkem pokračovat ve vztahu, fakt ne :nevim:

Sany80s
Kelišová 7346 příspěvků 12.05.19 17:49

Proč tam po tomto výroku ještě jsi?
Ne že bych někomu vyčítala, že jsou pro něj děti na prvním místě. Ale to co řekl, bylo absolutně nechutné.
To není o tom, že bys byla páté kolo u vozu, to je o tom, že jsi mu dobrá jen na posluhovačku a souložnici a nemáš právo na názor. Hrůza.
Nikdy bych nedopustila, aby se ke mě někdo verbálně vyjadřoval tímto způsobem.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 12.05.19 17:55
@pinklady píše:
Možná jsem hysterická.

S chlapem co me toto rekne bych nebyla a vubec bych nemusela resit deti.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.05.19 17:56

To, že má dcery na prvním místě se dalo čekat. Tím výrokem jen vystrčil růžky. Co až to časem pořádně roztočí :cert: Zřejmě to nebude ideální partie…

rejžička
Kelišová 6194 příspěvků 12.05.19 18:00

Casem to bude horsi, kdyz uvidi, ze si to nechas libit, ze si na tebe muze dovolovat, nadavat ti.
Pokud na to mas silu, ukonci to. Pokud ne, nevycitej si to, dej si cas pochopit, ze to nema cenu, jeho chovani se bude zhorsovat a tebe to zamilovani, laska nebo co to je, prejde. A pak to ukoncis s cistym svedomim a jen si oddechnes, ze je to za tebou. :))

free333
Nadpozemská drbna 25136 příspěvků 12.05.19 18:03
@pinklady píše:
Možná jsem hysterická.

Bylo by mi to líto… :,(

Tohle bych někomu, koho mám ráda, nikdy neřekla a samozřejmě, když by moje děti něco rozbily, tak bych to koupila nové…

P4ja
Echt Kelišová 9472 příspěvků 12.05.19 18:10

No, s takovým materiálem bych nebyla. Počkej až ti to řekne před holkama. To potom uvidíš, jak si k tobě budou dovolovat.

divine woman
Extra třída :D 11971 příspěvků 12.05.19 18:12

Sbalila bych si věci a vrátila se k mamince. Přečti si tady jiné diskuse na téma jeho děti, moje děti a naše děti. Jsi svobodná a bezdětná, hledej si sobě rovného. Nepíšeš kolik je ti let, ale chlapovi bude kolem 40. Jestli jsi navíc o hodně mladší, utíkej a neohlížej se. :kytka:

Jana525
Kelišová 5638 příspěvků 12.05.19 18:13

To asi nemas zapotrebi, ne? Takovyhle vztah! Zacala bych se koukat po vlastnim bydleni.

truelly
Závislačka 3254 příspěvků 12.05.19 18:20

No ani omylem. Zasloužíš si rovnocenný vztah, takže rozhoď sítě mezi svobodnými a bezdětnými. Tohle nemáš zapotřebí. Zajímavé, jak rychle po sestěhování se odkopal. Evidentně je si Tebou velmi jistý. :poblion:

Aduš8
Závislačka 4849 příspěvků 12.05.19 18:29

Ono je to těžký, soudit jednu situaci? To do té doby byl normální a takhle ujel, nebo se k tobě tak chová častěji? Já osobně bych lampičku neřešila, ale dala bych mu najevo, že přestřelil. Ale na druhou stranu, děti jsou jeho a ty tu budou vždycky. Musíš sama vědět, co dokážeš skousnout a co ne

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama