Reklama

šestinedělí po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

loverose
Kecalka 150 příspěvků 06.12.09 19:39
šestinedělí po císaři

Holky moje,
vím, že některé už se musíte smát mým otázkám,ale já prostě nemůžu nic najít na netu, v knížkách a ani nemám nikoho kdo by mi řekl jak to je, protože nikdo neví.
Jak probíhá šestinedělí po císaři?
Dokonce mě i napadlo, jestli se žena „čistí“, nebo ne?
Díky :kytka:

Přečtěte si článek: Šestinedělí po císařském řezu, na co pozor?

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 06.12.09 19:59

loverose probíhá normálně, jako po porodu.
Vlastně nevím jak pobíhá po porodu. po císaři jsem měla očistky slabší, dokonce bych řekla, že i kratší.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 06.12.09 20:12

Kamaradka mi rikala ze ocistky mela slabe.Ale myslim si ze zalezi jak u koho.

Jindřiš
Extra třída :D 10452 příspěvků 06.12.09 20:16

Ahoj,
tak já se po císaři čistila 3 měsíce, bylo to nekonečný.

Tea1
Echt Kelišová 7920 příspěvků 06.12.09 20:33

Ahoj, tak já asi tak ten měsíc a nebylo to nijak brutální. Někde jsem vyčetla, že to záleží na tom, do jaký míry to z tebe doktoři „vyberou“ při tom, co tě kuchaj :-P

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 06.12.09 21:17

Nejsem si tim uplne jista, ale myslim si, ze ocistky nejsou hlavne zbytky cehosi, co by doktori meli nebo nemeli „vzit“, kdyz vyndaji dite. Ocistky jsou primarne krev, ktera odchazi pri hojeni rany po placente. Po cisari ocistky urcite odchazeji - doktori dokonce musi po cisari umele otevrit delozni hrdlo, aby mely odchazet kudy. Cas od casu se pry stane, ze na to zapomenou nebo neotevrou hrdlo dostatecne, a tak dojde k mestnani ocistku, coz je pak problem.

A doba cisteni po porodu obecne je myslim individi: u me to trvalo po obakrat max 4 tydny (ovsem ani jednou to nebyl cisar), kamaradka poobakrat 5 tydnu (jednou cisar, jednou prirozene).

Takze asi tak :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 07.12.09 07:29

ty jo, tak jselti jsem mela slabe ocistky (rodila jsem ciosarem), tak bych fakt nechtela videt ty ocistky po normalnim porodu. Zejmena pri kojeni, jak se stahuje deloha, jsem dycky uplne citila, jak to ze me tece potuckem. fuuuuj

Marlenka11
Závislačka 3470 příspěvků 07.12.09 09:00

Tak já u prvního císaře pohoda, jen tak 10-12 dnů, u druhého celé šestinedělí a jak psala Pudloslava, při kojení to lo pěkně cítit…

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 07.12.09 09:01

AHoj
po císaři není 6 ti nedělí, ale 8 týdnů. Očistky jsem měla docela silné a KO po tom 8 týdnu.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 07.12.09 09:27
ADA76 píše:
AHoj
po císaři není 6 ti nedělí, ale 8 týdnů. Očistky jsem měla docela silné a KO po tom 8 týdnu.

to je pak osminedělí

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 07.12.09 12:54

Jojojjo po císaři to je 8 týdnů. je to klasická operace a ani po této době nemusí být vnitřní jizva vyhojená. Já teda měla problémy a vyhojila jsem se až po půl roce :) ale jsem docela exot :) jde o to, že po císaři se třeba později zavádí tělíska…aby nedošlo k zarůstání eště do nevyhojené jizvy. ALe jinak je to asi to samé.

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 07.12.09 12:56

A ty očistky.....je jedno podle mě zda císař nebo normál. Každá to má jinak. jde asi hodně o hormony. Já teda měla očistky asi 10týdnů docela mazec…2 vložky na ráz , ale pak jsem dostala Cerazete antiko a rok jsem to neměla vůbec…hihihihi

Sammmy
Závislačka 4140 příspěvků 07.12.09 23:15

JJ, přidávám se k holkám. Očistky šli celých 8 týdnů a že by byly nějak slabší? Pudla to napsala dobře, to si pak nechci představit po normálním porodu. Mám zavedené i tělísko - až 3 měsíce po porodu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >