Reklama

Šetření do zavařovačky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 10.01.17 13:22
Šetření do zavařovačky

Ahoj holky, znáte tento typ šetření?:-) Vypadá to docela zajímavě, nezkoušel jste už někdo? Asi se do toho dám, třeba to někoho inspiruje, je tam více typů ;) http://carujeme.cz/…t-27-560-kc/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10264 příspěvků 10.01.17 13:27

J8 to dělám tak, že mám 3 sklenice. Vždy po nákupu tam rozdělím 1. koruny -dvoukoruny 2. pětikoruny -desetikoruny 3 dvaceti a padesátikoruny.
A pak se tvářím, že neexistují (do doby než je potřebuju :mrgreen: ) U mě to dělá tak 2 tisíce měsíčně

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 10.01.17 13:27

Me to prijde jako desna blbost :nevim:
Pokud clovek zacina s 20kc, tak tezko pred vanoci bude schoony odlozit tydne pres 1000,–

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 10.01.17 13:28
@jahuhudka píše:
J8 to dělám tak, že mám 3 sklenice. Vždy po nákupu tam rozdělím 1. koruny -dvoukoruny 2. pětikoruny -desetikoruny 3 dvaceti a padesátikoruny.
A pak se tvářím, že neexistují (do doby než je potřebuju :mrgreen: ) U mě to dělá tak 2 tisíce měsíčně

haha, to je taky dobrý, ale já všude skoro platím kartou a spíš dycky řeším, že mám drobných málo :mrgreen: :mrgreen:

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 10.01.17 13:28

Ano, jeden rok jsem to zkoušela, ale s nějakou nižší variantou, tuším že se přihazovalo vždycky s rozdílem 10 Kč, ne 20 :) a taky jsem si to nastavila tak, že jsem každý týden vhazovala libovolnou částku ze seznamu a odškrtávala. Protože takhle je to nastavené tak, že nejvíc peněz uložíš v prosinci, což může být před vánocema pro někoho docela nereálné. Takže jsem házela tak jak jsem zrovna v peněžence měla a ty největší částky jsem se snažila si odbýt co nejdřív :) Bylo to fajn

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 10.01.17 13:30
@Vemas píše:
Me to prijde jako desna blbost :nevim:
Pokud clovek zacina s 20kc, tak tezko pred vanoci bude schoony odlozit tydne pres 1000,–

já jedu právě proto verzi pozpátku:-) že jsem těma tisícema začala a před Vánoci mě budou čekat ty menší částky:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:31

Odkládáme padesátikoruny, aktuálně máme 1 úplně plnou dvoulitrovou PET, u druhé jsme asi 5 cm od uzávěru. ‚Šetříme‘ takhle asi 3 roky, tipuju že takových 60-80 tisíc tam bude.

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 10.01.17 13:32
@SussieS píše:
Ano, jeden rok jsem to zkoušela, ale s nějakou nižší variantou, tuším že se přihazovalo vždycky s rozdílem 10 Kč, ne 20 :) a taky jsem si to nastavila tak, že jsem každý týden vhazovala libovolnou částku ze seznamu a odškrtávala. Protože takhle je to nastavené tak, že nejvíc peněz uložíš v prosinci, což může být před vánocema pro někoho docela nereálné. Takže jsem házela tak jak jsem zrovna v peněžence měla a ty největší částky jsem se snažila si odbýt co nejdřív :) Bylo to fajn

jj, jsou tam i verze po 5 a 10kč, týdenní i měsíční verze :) to vyškrtávání si položek podle aktuální situace je taky super, to se možná inspiruju:) před Vánocema bych taky větší částku nemohla dát, takže jedu tu zpáteční verzi:)

Esmara
Povídálka 39 příspěvků 10.01.17 13:32
@Anonymní píše:
Odkládáme padesátikoruny, aktuálně máme 1 úplně plnou dvoulitrovou PET, u druhé jsme asi 5 cm od uzávěru. ‚Šetříme‘ takhle asi 3 roky, tipuju že takových 60-80 tisíc tam bude.

to je prima!:)

Eminka1
Kecalka 165 příspěvků 10.01.17 13:53

Tak pred vanoci bych to spis vybrala a udelala hezky vanoce a od ledna zase setrit pak bych se nemusela zabyvat jestli na to mam nebo ne :) ale ja spis hazim drobny co zbydou z nakupu a pak se to vetsinou hodi na nenadaly vydaj :)

cverunka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 10.01.17 13:54
@Anonymní píše:
Odkládáme padesátikoruny, aktuálně máme 1 úplně plnou dvoulitrovou PET, u druhé jsme asi 5 cm od uzávěru. ‚Šetříme‘ takhle asi 3 roky, tipuju že takových 60-80 tisíc tam bude.

Holky, ale za výměnu mincí se platí docela nehezké peníze v bance. Co s těmi drobáčky pak uděláte?

hofka
Extra třída :D 14971 příspěvků 10.01.17 14:06

Přesně, hotovostí moc neoplývám, spíš si ji šetřím. Platím kartou, ale máme účet u Airbank, kde je možnost mít „obálky“, tak jich tam pár máme a opravdu se snažíme peníze toho účelu tam vložit-takže když prodám věci po dětech, šoupnu to do obálky „děti“ a platím z toho jejich potřeby. Máme každý svojí osobní obálku, do které si šetříme, když chceme něco většího atp. Dovolená, rekonstrukce.. funguje to:-) Peníze na běžné užití zůstávají na účtě běžném.

jahuhudka
Extra třída :D 10264 příspěvků 10.01.17 14:07
@cverunka píše:
Holky, ale za výměnu mincí se platí docela nehezké peníze v bance. Co s těmi drobáčky pak uděláte?

Mně je vždy vymění na poště zadarmo, nebo na obecním úřadě ( ideální je poslat děti, že si ušetřily :lol: )

cverunka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 10.01.17 14:12

@jahuhudka No to jo, ale 80 tis.? 8o To by asi na nikde jen tak za hezký úsměv v pětikačkách nepočítali.

jahuhudka
Extra třída :D 10264 příspěvků 10.01.17 14:18
@cverunka píše:
@jahuhudka No to jo, ale 80 tis.? 8o To by asi na nikde jen tak za hezký úsměv v pětikačkách nepočítali.

Tak to nevím :mrgreen: tak daleko jsem se nedostala, většinou po měsíci-dvou to vyměníme na papírové, které buď dám dětem na účet, nebo utratíme za nečekaný menší výdaj :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama