Šetrnější" hexavakcína ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 23.08.18 13:17
Šetrnější" hexavakcína ?

Hledám alternativu k hexavakcíně? Děkuji za rady.

Reakce:
Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 23.08.18 13:44

@hanabenešová Ahoj, hexa je Infanrix hexa nebo Hexacima. „Šetrné“ jsou zhruba nastejno. Pak je ještě pentavalentní Pediacel (bez hep. B), který je v ČR, tuším, aktuálně poměrně nedostupný.

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 23.08.18 14:22
:-(

@vjerunqa Tak já jsem ochotná si ji plně uhradit a klidně, aby ji objednali ze zahraničí. Ohledně hexi jsem neslyšela mnoho dobrého. Jinak asi očkovat nebudu, tedy rozhodně ne dřív jak po 6měsící. Spíše však ještě později.

Garpit
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 23.08.18 14:23

Pediacel

Závislačka 3178 příspěvků 23.08.18 14:47

@hanabenešová Zkus se poptat, zda je možnost objednat. Rozumím, já odložila úplně.

radka101
Kelišová 5703 příspěvků 22 inzerátů 23.08.18 14:55

Pediacel nesežene a bude muset doočkovat žloutenku, takže místo 3 injekcí bude muset dát 6. Dnes už je momentálně k dostání jen hexacima. Alternativa tu prostě neexistuje. už se nesežene na prvoočkování ani trojvakcína.

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 23.08.18 15:11
Odmítám.

@radka101 Tak odmítám očkovat, tedy aspon ne tak brzo, jak požadují. Stát jen nařizuje, ale když Vám pak zmrzačí dítě, tak se k ničemu nikdo nemá. Vůbec nechápu tu žloutenky B :-( To my hlava nebere.

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 23.08.18 15:12
Také

@vjerunqa Také zvažuji, že očkování odložím. Pokud nebudu mít alternativu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 15:20

Odložení očkování ještě chápu, ale úplné vynechání? Asi jste díkybohu nezažila ztrátu dítěte kvůli nemoci.
Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé.

Overlook
Kecalka 307 příspěvků 23.08.18 15:35
:roll: :roll:
Závislačka 3178 příspěvků 23.08.18 18:11
@Anonymní píše:
Odložení očkování ještě chápu, ale úplné vynechání? Asi jste díkybohu nezažila ztrátu dítěte kvůli nemoci.
Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé.

A Tys zažila ztrátu dítěte kvůli nemoci? Které?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >