Extrémně uplakané miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarusss
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 12:45
Extrémně uplakané miminko

Ahoj maminy :kytka: už jsem tu psala dříve, o mem extrémně urvaném chlapečkovi. Nyni nám je skoro 8m a je to možná ještě horší, rostou nám sice teď dva zuby ale od toho narozeni je fakt šílený.. myslela jsem, ze jak se otočí na bříško, naučí se plazit, lozit po čtyřech, sedet, proste se zabavi tak ze bude klidnější a ono se nekoná. Drzi mě jenom představa ze jednou bude taky dospělý, ale mám pocit ze ho to neprejde ani ve škole, ještě jak se začal vztekat. Kolikrát už si beru něco na zklidnění protože mám strach ze bych za sebe nerucila. 8 měsíců poslouchat jen řvan a kňourání, od te doby co otevře oči po dobu než jde zase spat je strašně ubíjející, nechápu jak některé mámy můžou být spokojené a v klidu, tento stav téměř neznam. Pro mě je to zatím hooodne účinná antikoncepce a psychicky silena zkušenost. Je hodně temperamentní, stačí ze zakopne o moji nohu, nebo o nohu od židle a vytočí ho to úplně do hysteickeho záchvatu. Tak jsem se přišla zeptat mamin, co měly taky taková dítka a jestli z toho vyrostly a jsou vyrovnanější protože to hrozně těžko nesu. My s mužem jsme oba docela klidní, nevim po kom je tak nervni, usinam s napětím na hrudi, a děsím se dalšího dne, věcně se doma neslysime, a o nějaké televizi ani nemluvě. Jsem s malým víceméně pořad, babičky se moc neangazuji, přítel taky spis se mnou ale ze by sam s malým to ne, docela hodně lidi má z toho řvaní pravě respekt a boji se toho. Sama doma jsem za celou dobu jeste jedinkrát nebyla, navic mám nějaké zdrav. problemy své, a už mi to obcas přerůstá přes hlavu všechno. Tak a teď prosím o uklidnění :kytka: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

podaji
Kecalka 436 příspěvků 21.08.18 12:57

Upřímně mě by hráblo po dvou měsících takže tě obdivuji :mrgreen: uklidňovat se že bude jednou dospělý je fajn ale myslím že je potřeba s tím něco dělat už teď. Já mám teda zlatý děti nezlobí jsou klidný vůbec nepláčou. Co zkusit zajít na neurologii. Vždyť to není normální aby věčně řval. Víš jen tak pro klid. Znám maminky co měly urvanky a po vyšetření a doporučení rhb (techniky na celkové zklidnění, uvolnění) jsou děcka už daleko klidnější. Přeji spoustu pevných nervů a držte se!!!

Uživatel je online-Sára
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 21.08.18 12:57

Co si bereš na zklidneni.? Jako léky? 8o možná to cítí z tebe.ten neklid nervozitu atd.hod se do klidu hlavně ty.

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 21.08.18 13:02

@-Sára a jak to má udělat, když je 8 měsíců v pernamentnim revu bys neporadila?

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 21.08.18 13:02

Vidíš a mně furt cpou, že je malá přesně takové dítko kvůli tomu, že doma není klid :think:

Jako je jasný, že z toho dítě vyroste. Je to asi taková rada jako, když se zeptáš, jestli z toho stromu někdy ty jablka spadnou.

Já mám do toho nespavé dítě, takže je to fakt opruz. Nejsem z těch, co je baví žít každou buňkou svého těla výhradně pro dítě.

Taky tvrdili, že se to zlepší tímhle a tímhle. A víš co? Prdlačka. Když neřve kvůli jedné věci, řve zase že ji něco nedám. A ani chůze ji neunaví, tak jak se tvrdilo.

Samozřejmě, že se v některých věcech zlepšuje, postupně, jak dozrává. Ale i tak je dosti malá ukňouraná. Těším se až ji budou ty slibované dva roky. :hug:

Příspěvek upraven 21.08.18 v 13:03

Sarusss
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 13:02

@-Sára nemám příležitost, jak se chces hodit do klidu pri brecicim mimcu, mě to taky trhá srdce ale proste nevim co s nim, najezeny, prebaleny, vyspany, věcně nespokojený, Dr. Říkala jestli toto všechno má a brečí tak at ho nechám ale je to na palici. Neuro vyšetření měl ok, už v porodnici se mě ptali jestli jsem neměla stresové tehu ze je tak ukriceny, ono to má fakt grády když zacne, to je rev neskutečný to není ani pláč :roll: jj zatím léky ale jsem ve fázi řešení Bachovych esencí, i pro nej, bylinky nám snad neuškodí a snad pomůžou ..

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 21.08.18 13:04

@Sarusss zkoušela jsi kliniku pro extrémně uplakane děti v Motole? Tohle neznám, u nás se rvalo mezi 1,5-2 roky a malem jsem zesílela.

Sarusss
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 13:04

@podaji máme vše ok, nebo teda neuro vyšetření a sono mozku. Dělal vše co dr.chtela,říkala akorát ze děti s refluxem bývají dráždivější,ze je to až bolí ale co začal jist tak už skoro neublinkává, obcas po mliku, já nevim podle mě to je povahou, nemám pocit ze by ho něco bolelo, krom těch zubu samozřejmě .. ale je takový fakt celou dobu :roll:

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3507 příspěvků 21.08.18 13:05

@Sarusss Muzu te uklidnit, trochu z toho vyrostou. Ja mela uplakanka doma. Prvnich 14 dnu po narozeni prospal, myslela jsem, ze mam zlate miminko. A pak to zacalo, kazdodenni nonstop rev, od rana do vecera i v noci. Usmevave miminko jsem znala jen 5 minut po probuzeni, a to se jeste usmival jen na tatinka a na me ne. A pak rev, rev, rev. U nas se to zacalo trosku lepsit s tim pohybem, zadna slava to nebyla ale lepsi to bylo. Pak se to jeste trosku zlepsilo s chozenim. Ale porad narocne.

V podstate do normalu se to dostalo nekdy ted, tesne pred 2 a pul roky. Uz jsem si rikala, ze se to asi poradne nezlepsi nikdyz(i kdyz oproti tem pocatkum to byla uz tezka pohoda).

Ted je syn zlaticko, mily, vesely, smeje se porad. Zustalo mu to, ze porad breci vic, nez ostatni deti (i kvuli blninam, hodne se vzteka a hlavne jeho brekot neni brekot, ale jak kdyz jeci sirena). Kdyz treba jen trosku spadne, zacne sirena nanovo. ALE!! uz to neni porad a clovek uz vi, proc breci. Takze se to uz da s prehledem zvladat. Mame se ted moc dobre :srdce: A vas to urcite take ceka.

Ja sla do druheho ditete i presto a mam hodne miminko. Prvnich par mesicu jsem na nej koukala jak na zjeveni. Nechtelo se mi verit, ze se vyrabi i miminka, ktera nonstop nekrici :-)

PS - pani odnaproti na nas chtela u prvniho syna volat socialku :-), jak porad kricel. Tehdy mi to moc vtipne neprislo.

PS2 - ale v 8 mesicich jsme to uz meli o malinko lepsi… U vas se to s tim lezenim nezlepsilo vubec?

Sarusss
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 13:09
@lolink píše:
@Sarusss zkoušela jsi kliniku pro extrémně uplakane děti v Motole? Tohle neznám, u nás se rvalo mezi 1,5-2 roky a malem jsem zesílela.

To ne, jsme z Ostravy a ani jsem o tom neslysela. Normálně obdivuju když někdo řekne jak si dítětem splnilo sen a naplnilo je to, mě za chvíli zničí 8o samozřejmě ho miluju nadevsechno ale je to strašný, někdy si to až vyčítám, ze jsem na to asi nebyla ještě připravena ale on asi nebude až tak “normální” mimco :think: venuju mu veškerý čas, hrajeme si, ukazujeme, zpíváme ale většinu dne stejně to u nás vypada stejně

Sarusss
Stálice 56 příspěvků 21.08.18 13:15
@Limi123 píše:
@Sarusss Muzu te uklidnit, trochu z toho vyrostou. Ja mela uplakanka doma. Prvnich 14 dnu po narozeni prospal, myslela jsem, ze mam zlate miminko. A pak to zacalo, kazdodenni nonstop rev, od rana do vecera i v noci. Usmevave miminko jsem znala jen 5 minut po probuzeni, a to se jeste usmival jen na tatinka a na me ne. A pak rev, rev, rev. U nas se to zacalo trosku lepsit s tim pohybem, zadna slava to nebyla ale lepsi to bylo. Pak se to jeste trosku zlepsilo s chozenim. Ale porad narocne.

V podstate do normalu se to dostalo nekdy ted, tesne pred 2 a pul roky. Uz jsem si rikala, ze se to asi poradne nezlepsi nikdyz(i kdyz oproti tem pocatkum to byla uz tezka pohoda).

Ted je syn zlaticko, mily, vesely, smeje se porad. Zustalo mu to, ze porad breci vic, nez ostatni deti (i kvuli blninam, hodne se vzteka a hlavne jeho brekot neni brekot, ale jak kdyz jeci sirena). Kdyz treba jen trosku spadne, zacne sirena nanovo. ALE!! uz to neni porad a clovek uz vi, proc breci. Takze se to uz da s prehledem zvladat. Mame se ted moc dobre :srdce: A vas to urcite take ceka.

Ja sla do druheho ditete i presto a mam hodne miminko. Prvnich par mesicu jsem na nej koukala jak na zjeveni. Nechtelo se mi verit, ze se vyrabi i miminka, ktera nonstop nekrici :-)

PS - pani odnaproti na nas chtela u prvniho syna volat socialku :-), jak porad kricel. Tehdy mi to moc vtipne neprislo.

PS2 - ale v 8 mesicich jsme to uz meli o malinko lepsi… U vas se to s tim lezenim nezlepsilo vubec?

Moc ne, teď na nem spis vidim ze se i vzteka, predtim to byl pláč ale kdyz už je větší tak to jde lip rozeznat, jinak taky zaviram okna a dveře když jeci a to jsme na baráku ale je mi trapně ze pořad rve… s tou sirenou úplně jak bys psala o nás. Já se snažím být pozitivní, pořad se na nej usmívám, hladím ho, je fakt ze na mě se kření jinak na cizi je jak poker face :mrgreen: ale už jsem fakt zoufalá, to bylo pořad pockej po sestinedeli, pockej do tři měsíců, pockej do půl roku, teď to je pockej do roka, pak to bude pockej až začne mluvit, a já to vidim, začne mluvit, zeptam se proč brečí a on řekne “já nevim” :cert: :mrgreen: nicméně do dvou let mě asi odvezou do Opavy už, já do toho mám částečný invalidní na své problemy které mi taky na psychice nepridavaji a někdy už toho na mě je fakt mega moc ????

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15468 příspěvků 21.08.18 13:17

@Izumi Miyako ty se těšíš na dvouleté batole? Nechci ti brát nějakou naději, ale i klidně dvouleté batole je gejzír emoci a vztekani.

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 21.08.18 13:17

@Sarusss zkus tam napsat nebo koukni po něčem podobném v okolí. Takhle te brzy odvezou. Já už pak brečela vyčerpáním a moc jsem s nim nechtěla byt :D. Tady je o tom diskuze https://www.emimino.cz/…ence-218951/

lolink
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 21.08.18 13:18
@Cuddy píše:
@Izumi Miyako ty se těšíš na dvouleté batole? Nechci ti brát nějakou naději, ale i klidně dvouleté batole je gejzír emoci a vztekani.

Tak ten nás se třeba druhým rokem dost zklidnil. To je dítě od ditete.

Káťa19
Kelišová 7325 příspěvků 20 inzerátů 21.08.18 13:19

Prvorozeny byl taky silene urvane dite, prakticky prvni rok zivota prorval, co zacal chodit se to zlepsilo, pak jsem otehotnela a narodil se andilek :andel: jsou od sebe necele dva roky. Ale ma partaka a od zacatku se o segru dost zajimal, pomahal a ted uz spolu radi. Mel horsi obdobi vzdoru, ale ted slavil 4roky a uknuceny je furt, jen nerve, ale to knourani nas dovadi nekdy k silenstvi.
Planujem treti :mrgreen:
:hug: :hug: drzim palce, at bachovky pomohou

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >