Sex s kolegou

Anonymni
6.7.07 09:44

Sex s kolegou

Ahoj, omlouvám se, že píšu jako anonymní, ale je to takové delikátní téma… Líbí se mi nový kolega v práci, má přítelkyni a vím, že i on by si dal říct. Jde mi jen o sex, nechci s ním děti, nebo vážný vztah a tak váhám. Pominu-li morální hledisko :? , tak zvažuju hlavně to, jak se k sobě „po činu“ budeme v práci chovat. Máte některá zkušenost? Mám na mysli, začaly jste si s kolegou z práce a jak jste se pak k sobě chovali? Nebylo vám pak trapně, že už jste tam třeba nechtěly s ním pracovat, nebo naopak, jednou to nestačilo a vztah i přes to, že měl partnerku, nebo manželku pokračoval dýl? Děkuju, třeba Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4460
6.7.07 09:50

Zkušenost nemám, a ani doufám mít nebudu. Takové věci, kdy je druhý zadaný nemám ráda a neuznávám.
Ale jak já se znám, tak by mi bylo určitě trapně a schovávala bych se za každým rohem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.07 10:03

Ahojky Jani, tak já takovou zkušenost mám. Nemysli si, že to skončí jedním vyspáním, jak budete moct, tak na to vlítnete. No . . . a pak se do sebe zamilujete a bude to. A nebo to skončíte a vztah mezi Váma bude dost narušen, už nepůjde jen o kamarádství, bude mezi Váma něco víc a věř mi, že takhle spolu dělat nebudete moci. Mám zkušenost s oběma připady.
Pokud o něj vážně stojíš, tak na to vlítni, ale pozor na zamilování, ženy jsou v tomto případě chytlavé ( tedy já) :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :! :!
Sonina

• Nahlásit
  • Citovat
13997
6.7.07 10:32

Ahoj Jano, myslím, že kdekterý chlap by si dal říct.
Za prvé ale něco takového nejde vymazat, takže buď budete pokračovat, anebo zbyde jeden velký trapas a za druhé sáhnout mi na mého chlapa kolegyně z práce, tak dostanou do huby oba.
Jelikož čekám věrnost od svého partnera, nenabourávala bych věrnost cizí. Pominula jsi ve svém příspěvku morální hledisko, ale to asi nejde, ne? Vždycky se bavím, když žena, která sama přebírá chlapy, je překvapená v momentě, kdy jí ten její uteče s jinou. Pokud ale u svých partnerů toleruješ, že spí, s kým si zamanou, pak je to v pohodě.
S kolegou ale radši ne.
PS: Když nad tím přemýšlím, tak jde spíš o to, jestli nevěru toleruje ta jeho přítelkyně. Holt nejsme malé děti, abychom mohli mít každé lízátko, na které dostaneme chuť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
6.7.07 10:56

Milá třebaJano,
já s pletky s kolegou zkušenost mám. Jenže s tím rozdílem, že jsme byli oba svobodní a pak se z něj stal můj manžel :lol: .
Pracuji ve společnosti, kde takovým situacím tam docházelo poměrně často - v noci člověk vidí určité situace jinak než ve dne 8) - a můžu ti říct, že nevím o jediném případu, který by dotyčným přinesl více potěšení nežli komplikací :cry: Jednou to dokonce skončilo skoro rozvodem, otevřeným nepřátelstvím mezi nimi a pak výpovědí.
Zbytečně si zkomplikuješ život, nepokoušej osud. Je to taková mírnější forma ruské rulety. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
6.7.07 13:45

Zkušenost teda nemám já osobní, ale v u nás práci se to párkrát stalo. Po prvotní euforii se ta dotyčná přece jenom rozhodla pro svého stávajícího partnera a z kolegy, se kterým měla úlet, se stal ten nejnepříjemnější spolupracovník na celé severní Moravě a blízkém okolí :roll: :evil: Samozřejmě se ti dva teď nemůžou ani cítit, řešili to s kdekým a otrávili fůru lidí.
I když si myslíš, že budete děsně nenápadní, za chvíli to ví ve firmě kdekdo a je jen otázka času, kdy se to dozví jeho partnerka. Mimopartnerský vztah na pracovišti je pro mě osobně ta největší blbost… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
6.7.07 16:33

ahoj, vidím to taky tak… viz pořekadlo „co je v domě není pro mě“ - resp. co je v práci… takže radši bych si nechala zajít chuť.

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
6.7.07 16:37

Jako mladá nezadaná holka jsem to kdysi zkoušela na svého o hooodně staršího úžasného kolegu. Já chtěla jenom nezávazně, on zpočátku taky, jenomže pak se na mne lepil při každé příležitosti a ze soukromé jednorázové akce se stala akce propíraná přinejmenším polovinou podniku. Myslím, že je to záležitost vhodná pro svobodné a svobodomyslné lidi, kteří do toho jdou s tím, že je to jenom sex (a kdyby náhodou bylo něco víc, tak to nikomu neublíží) a nebo záležitost dvou lidí, kteří to opravdu chtějí oba úzkostlivě utajit a každý má svou rodinu o kterou nechce v žádném případě přijít (omlouvám se tímto všem, kdo nejsou tolik svobodomyslní jako já). V každém případě je to riskování na n-tou!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
9867
6.7.07 19:21

Co je v domě není pro mě…

A věř mi, že na tom je hodně pravdy. Sice stejně uděláš přesně to, co budeš chtít, ale pravděpodobně toho nakonec budeš litovat… Jiná situace je u normálního vztahu, ale u čistě sexuálního je to hraní si s ohněm…

Kolegyni v práci teď kvůli tomu neprodloužili smlouvu :(

L.

PS: Přesunula jsem diskusi do manželství a partnerství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.07 20:56

Ahoj,jestli ti můžu poradit,tak to prosím nedělej,z mé zkušenosti vím,že to nedopadne dobře.Taky jsem jednou měla takový pokušení,a potom jsem se zamilovala a byl se mnou konec.On to samozřejmě neopětoval.A já se jenom trápila.Dneska spolu nemluvíme ani se nevidíme,protože kolega odešel z práce.Ale dlouho mě trvalo,než jsem se z toho dostala.

• Nahlásit
  • Citovat
fanie
22.4.12 08:44

Ahoj,mám takovou zkušenost a myslím,že to za to nestojí.Ten vztah pozdeji přejde v hádky a nedorozumnění.Z mé strany tam byla i láska,z jeho jen sex.Dost jsem se trápila.Už bych to nikdy víc neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
Makáš02
22.4.12 08:46
@fanie píše:
Ahoj,mám takovou zkušenost a myslím,že to za to nestojí.Ten vztah pozdeji přejde v hádky a nedorozumnění.Z mé strany tam byla i láska,z jeho jen sex.Dost jsem se trápila.Už bych to nikdy víc neudělala.

pises do 5let stare diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
16
30.6.16 14:51

co ted?

Vypovídat se
Ahoj, jsem vdaná 15 let, mám dvě dcery. Měli jsme pěkné manželství, ale po 7 letech jsem přišla muži na nevěru. Byla to pro mě rána, myslela jsem že všechno funguje v rodině jak má. Nevěra pro mě byla šok, nemohla jsem se s tím vyrovnat, nemohla jsem se na něj ani podívat, mluvit s ním, ani jsme spolu nespali v jedné posteli.
Po dvou letech jsem nastoupila do nové práce, kde jsem se seznámila s jedním mužem kolegou. Nejdřív jsme po sobě jen tak pokukovali, ale cítili jsme vzájemnou přitažlivost. Najednou můj život dostal nový smysl, do práce jsem se těšila, vše mě najednou bavilo. Po dlouhé době bezva pocity. PO roce jsme začli být milenci. Oba máme svoje rodiny, a ve volných chvílích jsme se stýkali. Neřešila jsem že nemůžem spolu žít. Chtěla jsem si ten čas užít. Po dvou letech na to přišla jeho manželka, a nastaly potíže.
Začla si ho víc hlídat, takže už jsme se nemohli stýkat. Ale pracujeme v jednom zaměstnání, jen já ted když ho vidím, mám problém. Jsem do něj zamilovaná. Prosím o radu co dělat aby jsem to přežila. Vidět ho denně je hrozně těžký. Chybí mi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57546
30.6.16 14:56

@pandina dospět.. a najít si jinou práci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
30.6.16 14:56

Manžel tě nevěrou zlomil a ty jsi způsobila stejnou bolest jiné manželce a spirála se roztáčí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama