Trochu lechtivé téma

213
8.5.07 15:27

Trochu lechtivé téma

ahojky,
chtěla bych založit diskusi o tom,jestli svádíte svého manžela(nebo partnera),když máte chuť na sex!Nebo se spíš necháte svádět vy(když má váš partner chuť)?
A taky by mě zajímalo,jakým způsobem svádíte partnera(nebo jakým se necháte svádět)
A taky jak často „to děláte“?
Chtěla bych se od vás dozvědět nějaké nové zpestření našeho sex.života :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

185
8.5.07 16:45

Ahojda
já se sem taky přidám,hlasování mám za sebou a tak i něco z našeho soukromí. :lol:
Jednou jsem ta´tkovi udělala striptýz,punčochy,podvazky,pomalé svlékání atd. :oops:
zabralo to na něj i když byl utahanej z rachoty. :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
8.5.07 19:04

No, ja nevim, my se navzajem teda moc nesvadime. Proste kdyz se jednomu nechce tak ho ten druhy nenuti. Ted kdyz mame malou tak jsem ja unavena z celeho dne s ni a manzel z prace… Ovsem kdyz se konecne nekdy pomilujeme, tak to stoji za to 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3071
8.5.07 20:35

ahoj!
přiznám se,že jsem spíš aktivnější já,nenápadně se nabídnu že manžu namasíruju nebo mu umyju záda… :wink:
klasický svádění třeba tancem jsem už dlouho nepraktikovala… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
9.5.07 08:54

Já se stydím ho svádět. Nevím proč, jsme spolu přes dvanáct let.
Možná to je tím, že nemám postavu jako dřív - hlavně kojení dalo určité části těla trošku povislejší tvar :cry: Tak z toho mám trošku mindráky, a sama prostě nezačínám.Nemám odvahu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
9.5.07 09:14

hoj,
tak jsem hlasovala,že spíše svádí manžel mě,ale když mě přepadne touha,tak se k němu tisknu a mazlím se a potom… :wink: Takové ty vylomeniny(striptýz,pomůcky :oops: , :oops: a jiné tématické večery)jsou teď co máme tři děti a manžel dvě práce spíše vyjímkou.Ale nestěžuju si ,pro mě je důležitý pocit sousnění a intimity,kterou spolu prožíváme,je to moc hezké,dokonce možná hezčí ,než na začátku našeho vztahu nabitého sexuální energií. :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
9.5.07 13:51

…tak jsem si myslela,že se víc rozjedete.No,nic,zkuste si něco přečíst.
http://zena.atlas.cz/…ra-boli.aspx

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vložička
28.7.13 19:33

Pokud jde o sex mimo noc, tak ho za ně prostě vezmu, příp. pokleknu a střčím si ho do pusy. Jinak se ale nevnucuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama