Obavy z nevěry

9541
10.4.07 17:01

Obavy z nevěry

Tak teď jsem si dočetla jednu diskusi na téma frekvence milování s manželem-partnerem http://www.baby-cafe.cz/modules.php?… . Nejčastěji vyslo 2× týdne, ale i 1× za měsíc nebo ještě méně má také dost procent. Jak jste na tom vy? Nemáte např strach, že vás budou protějšky podvádět? Když dříve byli zvyklí 2-3×týdně a teď třeba 1-2× za měsíc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
10.4.07 17:13

No, je to o duvere, vernosti a vzajemnem porozumeni a dohode, a ne o cetnosti milovani. Vztah snad neni jen o tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
10.4.07 17:53

ahoj,

oboustranná komuniace a vyjití si vstříc… Jinak myslím že chlap je prostě chlap a jednou za měsíc… (no taky to tak ted máme) …mu opravdu nestačí… ale jak kterýmu některýmu možná jo, mýmu rozhodně ne:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
10.4.07 17:58

To určitě není, ale z dob kdy jsem nikoho neměla, chodila se bavit nebo na chaty, tak vim, jak mužský scháněli jen někoho na sex a pak z nich vypadne, že mají manželku-přítelkyni 5-10let a že jim to chybí, jinak jim to klape a že jinej vztah nechtěj, ale milenku na občasný schůzky by brali. Proto nad tím přemýšlím. Já bych prostě strach měla, že to příteli stačit jednou za měsíc nebude, i když jinak vztah můžem mít pěknej..Proto se ptám, zda máte nějaké obavy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
10.4.07 18:09

Uff, Jowano, tys mi dala :D :D :D Díky tomu odkazu jsem totiž zjistila, že jsem asi stará nebo už prudérní nebo co, ale svěřovat se na veřejném serveru s četností pohlavních styků (popř. s tím, co mám vyholené tam dole - i takovou debatu jsem četla :oops: ) fakt neumím :oops: :oops: 8O :D :D :D

Ale k tvému dotazu:
Budu opakovat co tady už jednou padlo - že vztah není jen o tom, kolikrát spolu spíte. Jde o hodně důležitějších věcí a chlap nebo ženská, kteří si odskočí jinam se slovy „mám ji/ho opravdu rád/a, ale mám málo sexu“ lžou nejen partenrovi, ale i sami sobě.

Verča

A ještě malý dodatek: říká se, že nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě :wink: A to se dá říct nejen o sexu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9541
10.4.07 18:26

Já to chápu, že nejde jen o to, jak často spolu lidi spí, ale chápe to i opačné pohlaví? Tím, co bylo dřív, jsem chtěla jen ukázat, že hromada chlapů zahejbá a manželky doma o tom neví. Protstě nevěřim tomu, že chlap dlouhodobě cca 1 rok vydrží se milovat jen 1× za měsíc a nehledá na potěšení někoho jiného, i když jen na sex. Mě se hrozně nevěra zhnusila právě po zjištění, když by se mnou šel jen někdo na sex a pak jako že nic, že má doma manželku. Bohužel takovejch chlapů je dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
10.4.07 18:38

No nebuď nespravedlivá - dost je i takových žen!
Nemyslíš si doufám, že pro všechny chlapy je normální zahejbat a že všichni nedostatek manželského sexu řeší tak jako ti chudáci, které jsi v mládí potkala? :roll:
Víš, pokud budeš bezdůvodně u svého partnera předpokládat, že ti zahne jen proto, že je chlap a že to dělají ostatní, o tvojí důvěře k němu to moc nesvědčí, takže by asi bylo na místě hledat problém někde jinde - a nevykládej si to prosím špatně, ve zlém to nemyslím :wink:

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
10.4.07 23:03

No zrovna včera jsem to řešila se známým, říkal, že nikdy nebyl věrný, ani když byl zamilovaný. A žádný jeho kámoš taky ne :-O.
Můj bývalý přítel mi vyprávěl tajnosti o kolegovi z práce- vzorovém manželovi. Krásný mladý pan inžinýrek, krásná mladá manželka, krásné 2 malé děti, romantika, idylka, služební cesta a z pana vzorňáka, se stává největší prase, slízající ty bordely, valející se štětkama. A vlastně i když je doma, 1 x týdně posilovna, jindy pivo s kámošema… přitom někde klátí nějakou babu.
Nechci vidět všechno jen černě, ale dle statistiky je polovina chlapů nevěrná. Tak která polovina to tedy je? :-D
Já naopak celkem chápu tvé obavy, i když je fakt, že když jsem zamilovaná, nežiju tím přestože na „věru“ v žádném případě nevěřím, důvěřuji :-)

Moc se omlouvám se za nepozitivní příspěvek, ale tak to prostě cítím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
10.4.07 23:36

Hele, když je polovina chlapů nevěrná - s kým teda???? Když my, ženy, jsme věrné…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
10.4.07 23:38

No zjevně s tebou ani se mnou ne :lol: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
10.4.07 23:51

Žeby?

Na tohle téma se dělal výzkum - počet sexuálních partnerů… No a muži sexovali asi tak dvakrát víc než ženy - a hlavní závěr byl, že všichni lžou :D:D:D:D I ženy, i muži ;) Chlapi se přecenují, ženy zatloukají :D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
11.4.07 09:28

Lesi, přece nevěrníci nemusí znovu tvořit zá:,–(ně samostatné „páry“. Stačí nějaká dobrovolnice, která to zastane za několik ženských. Ať už tak či tak..
Jedna moje známá začala nedávno pracovat jako provozní, barmanka, diskžokejka.. atd v jedné osobě v nevěstinci na Slezké, trávím s ní na Skype hodinové hovory a nestačím se divit, co mi popisuje.
Prostě chlapy za věrné nemám, nemůžu si pomoct, prostě musím generalizovat.
Ale taky úplně vidím 80% všech ženských, co to teď čtou a rozohňují se a říkají si: to je ale kráva, to je jasné, proč je sama, můj teda NE, můj teda NIKDY!!! :-D

Holky, berte to s rezervou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
11.4.07 09:31

Lesi,
vidíš ten můj podpis? Kde je, prosím, zakopenej pes? Pamatuješ, jak jsem ti na plavču říkala, že se mi nezobrazuje..
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
13.4.07 11:53

jsem mrkla na ten odkaz na baby-café a skutečně bych chtěla nějaký návod, jak stíhat sex denně :), když máte za zadkem dvě malé děti. Starší je v patách přes den, mladší huláká v noci :), to se prostě nedá!!! Já bych si to klidně dopřála dvakrát denně, ale jen mít ten návod, jak umlčet a zabavit děti :) :) :)!!!!
Máme s manželem oblíbenou větu z „Vaška“ (Jak vytrhnout velrybě stoličku): Jak to ty lidi dělaj? Oni na to snad maj nějakou školu nebo co… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
13.4.07 21:16

Bergi - naprosto souhlasim. Mam sestru, ktere bude tricet, zije sama, je financne nezavisla a hodne promiskuitni. Je taky hodne sdilna, co se jejich zazitku tyce, a rozhodne mi nelze. Docela by se holky divily. Jasne, ze vztah neni o tom, jak casto to je, ale co si budem nalhavat, clovek neni od prirody naprogramovan na monogamii. Podle me je rozhodne dulezitejsi vernost socialni nez fyzicka, vubec si nedelam iluze, ze by mi manzel nikdy nezahnul (i pres jeho nastvane reakce, kdykoli nahodim tohle tema). Navic, staci si precist ruzne vedecke studie a zjistite, ze prave ta nejdele trvajici manzelstvi, ktera se zdaji byt bez poskvrnky, velice casto neveru prodelala.
Co se me sestry tyce, chodim s ni i mezi lidi a docela ziram, co se v jeji pritomnosti s chlapy deje (moje mamka vzdycky rikala, ze kdyz fena hara, psi to poznaji na kilometry - a u lidi je to podobne). Takze, ja vam vsem preji stastne manzelstvi, a pokud vas vase polovicky podvadeji (vetsinu z nas, bohuzel), tak se budu modlit, aby se jim to s tou druhou (temi druhymi) nelibilo vic, nez s vami, popripade, aby vam neprinesly nejaky herpes, nebo neco mnohem horsiho.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama