Nejdřív kamarádi, potom partneři

9
28.3.07 20:54

Nejdřív kamarádi, potom partneři

Jsem s přítelem sice jen třičtvrtě roku, ale než jsme spolu začli chodit, byli jsme 4 roky velmi dobří kamarádi.
Zajímalo by mě, jestli je tu někdo, kdo má podobnou zkušenost.
Já jsem stále nadšená (a doufám, že mi to ještě dlouho vydrží) a potřebuju se s někým o své nadšení podělit :wink: a přečíst si vaše podobné příběhy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
28.3.07 21:01

Já znám manžela od dvanácti let, kdy se mnou začala cloumat puberta. Tajně jsem ho zbožňovala 4 roky, pak jsme se dali dohromady, po deseti letech se vzali a letos budeme mít 4. výročí svatby… :wink: Tak a teď mě někdo trumfněte… :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
28.3.07 21:32

Tak ja, kdyz jsem se seznamila s manzelem, tak jsme v te dobe meli kazdy jineho partnera. Asi pul roku jsme spolu vsichni 4 pravidelne chodili v sobotu vecer ven. Ja jsem se s pritelem po case rozesla, manzel pozdeji s pritelkyni taky a dali jsme se dohromady a po roce se vzali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
28.3.07 21:32

Já sem s manžou byla 5l kamarádka, během těch 5-ti let sme spolu a dalšími kamarády nějakou dobu i bydlely…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
28.3.07 21:48

Ahoj,

my jsme byli s naším taťkou cca 10let velice dobří kamarádi 8) Měli jsme (a máme) spoustu společných zájmů, takže jsme spolu trávili relativně dost času, ač jsme měli jiné partnery a třeba jsme i bydleli daleko od sebe…

Jako partneři jsme spolu cca 4 roky a já si pořád nemůžu pomoct, vidím to naše předchozí kamarádství jako velkou výhodu, protože jsme si navzájem ušetřili spoustu času takovým tím vzájemným poznáváním reakcí a povahových vlastností…

Sice je fakt, že některé nelichotivé věci samozřejmě vyplavaly na povrch, ale pokud to mohu srovnat s předešlými vztahy, žádné velké překvapení se nekonalo :wink:

Já jsem (prozatím 8) ) mooc spokojená :lol:

Peťula

P.S. Noggie překvapení se nekoná :lol: :lol: :lol: - to Tě netrumfne ani moje mamka, která taťku zbožňovala od 14let :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
629
28.3.07 21:51

Noggie - netrumfnu tě :D ale taky se známe dlouho. Od 15 spolužáci, v jsme 19 spolu začali chodit, po 8 letech svatba a teď budeme mít 4.výročí! Má to tu výhodu, že po těch letech kamarádství, vás už nepřekvapí tolik věcí, líp se lidi poznají i z jiný stránky. Takže proč ne. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
28.3.07 22:10

I já si vzala spolužáka - kluka, kterého jsme znala léta a na kterého mě nikdy nenapadlo se podívat jinak než jako na kámoše… On to měl stejně.

Na postátnicové pařbě - byla to úplně poslední společná akce - oba jsme už byli vystěhovaní z kolejí, jsme se dali do řeči tak nějak jinak a víc než dřív… No a za rok jsme se brali - a někteří naši spolužáci brali naše svatební oznámení jako dobrý fór… Nenapadlo je, že by to mohla být pravda :) Ada se narodila tři roky po svatbě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.3.07 22:16

Jé, to jsem ani nečekala tolik reakcí a tak rychle :)

Máte určitě pravdu v tom, že je moc fajn, že už toho druhýho znáte a tak víte, co od něj můžete čekat. Toho si taky od začátku strašně užívám :) Vím, že mu můžu věřit a to mě hned na začátku moc těšilo (po pár předchozích zkušenostech).
A taky mě bavilo oznamovat známým, že jsme to dali dohromady - ráda překvapuju :D …Pár jich ani nevěřilo… Protože jsme to měli stejně, jak píše Lesina…celý 4 roky nás nenapadlo spolu něco mít …prý oboustranně :)

A teď jsem šťastná jako blecha :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
28.3.07 22:20

Ahoj, manžela znám od 15 a jsme spolu už 10 let, svoji 5 :wink: 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
28.3.07 22:28

Ahoj,

tak já nikoho netrumfnu, ale i já jsme znala svého manžela před tím než jsme spolu začali chodit. Měli jsmě stený koníček, tancování a vídali se prakticky každý den. Jeho „přítelkyně“ byly moje kamarádky :wink: . Vždycky se mi líbilo, jak se chová a jaký má smysl pro humor, ale já jsem tehdy vzhlížela k těm starším, zkušenějším a důležitějším. Naštěstí ani u mě ani u něj neproběhl nějaký vážný vztah a já se do něj jednoho dne zamilovala a čekala až přijde moje chvíle, no a od té doby jsme spolu :lol: . Takže se známe 12 let, chodit jsme spolu začali před 9 lety a v červnu budeme mít 5 let od svatby. Pevně doufám, že se nám ty roky budou ve štěstí a zdraví násobit a třeba jednou dojde i na tu zlatou svatbu :wink: .

Suri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.3.07 22:35

A jak jste to pak měli, když jste spolu začli chodit?

U nás to bylo dóst rychlý…vpodstatě hned jsme spolu začli bydlet (zdržela nás jen přítelova 14ti denní neschopenka, kdy musel být v místě trvalého bydliště, ale pak se hned nastěhoval :) ). Ale bylo to tak strašně samozřejmý, že jsme se o tom vlasně vůbec nebavili…prostě se přistěhoval a hotovo…nebylo co řešit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
28.3.07 22:36

Já mám kamaráda, který chodil 9 let s holkou, pak byla svatba a za měsíc už se rozvaděli! Vůbec jim nesekla společná domácnost. Tak jen tolik pro pobavení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
28.3.07 22:38

Blanci, taky takové případy znám :) stává se to.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
28.3.07 22:39

blanci: Tak to je síla…ale člověk nikdy neví, co přijde a nikdy nemá jistotu. Nelitovali pak těch devíti let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
28.3.07 23:22

U nás to taky funguje 5 let kámoši, pak jsme spolu rok chodili a v červnu to bude 5 let co jsme se vzali :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama