Jak trávíte večery?

Anonymni
28.3.07 17:36

Jak trávíte večery?

Chtěla bych se zeptat, jak trávíte volný čas večer, když děti usnou? Já mám pocit, že nám doma děsně vázne komunikace a tím všechno…i sex. Večer si beru na starost syna-kouoání a uložení do postýlky, to samé manžel s dcerou chvilku po tom co odejdu se synem z koupelny. Pak udělám dceři pití do flašky, on mi ji přinese umytou, utřu ji a on ji dá spát. Pak umeju nádobí a jdu koukat na telku, manžel zasedne k počítači. Obyčejně když já dokoukám ty „ženské“ seriály, on ze zvedne a jde koukat na kriminálky a já jdu k počítači. Pak se jdu vykoupat, on se dodívá a najde mne spící v ložnici, občas i bdící, ale vzhledem k tomu, že se celý den míjíme, nemám na sex ani pomylení, připadá mi jako někdo cizí… Všechno nám to nějak začíná drhnout. Dá se to nějak změnit? Jak to děláte večer doma vy? Máte nějaké společné zájmy a tak?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.3.07 17:42

Radko,tak jak to popisuješ to vypada i u nas doma.Akorát,že já musím obě děti zvladnout sama.Ale taky PC a TV.A přes den na sebe nemáme čas. Štve mně to a říkám si jak dlouho to jde vydržet.Už pomalu ani nevim co je pusa.

• Nahlásit
  • Citovat
6
28.3.07 18:40

Tak holky sice se mi to těžko říká ale u nás je to to samé.Manžel je celý den v práci pak když po šesté přijde domů chvilku si hraje se synkem a pak zasedne k počítači a já k TV.A když přijde k TV on tak já už dávno spím.Jak z tohoto začarovanýho kruhu ven a dá se to ješte napravit?
Sába

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
28.3.07 18:44

Ahoj,

my jsme sice bud u pocitacu (mame kazdy svuj) spolecne (bud si jen tak neco hledame nebo - to casteji - hrajeme spolu jednu hru) nebo se i spolecne divame na serialy (zenske serialny nesleduju), ale vetsinou kdyz skonci kriminalka ci cokoliv jineho tak usinam (pokud neusnu u ni), takze nam sex taky vazne (bohuzel jen z moji strany :( - i kdyz bych chtela tak pak uz neni sila) :cry: nastesti manzel to vetsinou chape i kdyz je videt ze ho to mrzi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
28.3.07 19:13

U nás doma se taky večer střídáme u televize,u počítače.Tak jako všichni ostatní.Nebo se společně díváme na dvd.Akorát nám k tomu chybí mimčo,kterýho se ne a ne dočkat :( Tak holky nezoufejte.Máte něco,co já vám strašně závidím!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
28.3.07 20:40

Tak u nás je to to samé. Momentálně jsem u PC já, manže kuká na Tv, já za chvilku půjdu spát a on půjde k PC. Až půjde on spát, já už budu mít půlnoc. A tak je to večer co večer.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
28.3.07 21:08

Jako bych četla sama o sobě. Já právě sedím u pc a manža hraje na plajstejšnu nějakou ůůůůžasnou hru. Pak , když vypnu pc zkontroluju děti a jdu spát. A to jen co lehnu spím, a ze sexu zase nic nebude- jak říká manža. Někdy mě to mrzí, ale většinou jsem ráda, že mám klid a ty mý dva divoši už spí, aspoň do prvního nočního vstávání. Někdy to je lepší o víkendu, to se sejdeme ráno v posteli, ale zase i s dvěma dětma, takže zase nic. Někdy si i říkám, jestli už nemá nějakou bokovku..... :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
28.3.07 22:03

Zbytečné psát víc než že je to u nás naprosto stejné :roll:
Ale beru to jako současnou situaci a pevně doufám, že až bude i malý večer „hlídatelný“ tak zas začneme žít trochu společensky - i v soukromí :D Teď jsem ráda, že večer padnu a jsem tam chvíli „sama“ (během noci se nám tam totiž obě děti postupně stěhují).

Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
28.3.07 22:08

Holky, tak právě čtu Vaše příspěvky manželovi, aby věděl, že nejsme sami :lol: :lol: :lol:
Taky to u nás večer vypadá podobně. Jeden u TV, druhý u PC, pak se vystřídáme. Oboje je ve stejném pokoji, takže jsme spolu, ale…
Navíc manžel vždycky u TV tak na půl hoďky usne :lol:
Pak jdu spát já, manžel zasedne k počítači a jde ještě pracovat. Ve stejnou dobu si jdeme lehnout opravdu zřídka :?
Co se týče sexu, tak to bylo po narození Matýska špatný, pak se to s klidnějším usínáním zlepšilo, ale teď už je to zase horší, s tím pupkem to není ono, aspoň pro mě, manželovi to nevadí :wink:
Tak uvidíme, jak to bude dál. Zatím ale rozhodně necítíme, že bychom se nějak odcizovali. Víkendy jsme spolu a večery takto nám docela vyhovují. Oba si odpočineme.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
28.3.07 22:15

Jiitulle naprostý souhlas s tebou :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
28.3.07 22:26

Tak já tedy popíšu, jak vypadá den u nás:

manžel přijde z práce odpoledne a věnuje se dětem (1,5roku a 3 měsíce)a teletextu (nerozumím, jak to může zkloubit :) ). Já v té době udělám to, co s dětma nemůžu (úklid WC a pod.)
Poté, co usnou, máme konečně čas na sebe navzájem, na sex, mazlení, povídání.
A pak se to různí: pokud je v TV nějaký sport, manžel u toho žehlí a já jsem u PC, pokud nesleduje TV a pokud není ještě moc hodin, hrajeme scrable nebo karty a pokud je už moc hodin, manža si zahraje hru na mobilu, já tady prohodím pár vět a jdeme obvykle společně spát.

Asi tak ve zkratce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
29.3.07 08:42

to je mi líto…:/ manžel má PC v práci a já jdu an net přes den, takže večer se prostě už nezapíná, max. když něco potřebujem najít, zaplatit přes netbanking apod. Manžel koupá denně Vítka, takže mám na net ještě 20minut, pak vypínám.
Jinak teda se zapne TV po večeři kolem večerníčku a už zůstane běžet, Vítek je pak s námi v obýváku, leze po nás, ještě se před spaním mazlíme, čteme knížky atd. Pak ho uložíéme jeden nebo druhý, vystřídáme v koupelně a většinou jdem spolu i spát, někdy ne, to když manža kouká na nějaký sport. Jinak celkem kecáme průběžně jak se vrátí, i během dne přes email.

No a úplně si užívám víkendy na chalupě, kde jsem od začátku řekla, že tam nechci žádnou TV, natož PC, máme tam jen kazeťák. A je to bezva, protože večer hrajem šachy, karty, nebo jen tak hledíme do kamen…a chodíme tam všichni brzo spát a spíme dýl než doma, pak se ráno všichni válíme v posteli:))) za ty víkendy jsem vděčná, ale ani přes týden to teda není taková hrůza, jako u někoho z vás… Asi bych vydala zákaz PC na večer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16940
29.3.07 09:11

My jsme většinou u televize :o)) V úterý a čtvrtek koukáme na Ordinaci a většinou i na pořad potom na ČT 1 (Banánové rybičky, Všechnoparty, apod.), v pondělí jsme doposud koukali na Příkopy - skončily. Můžu říct, že se mnohem raději koukáme spolu, komentujeme to společně, většinou si dáme skleničku vína, prostě naladěni na stejnou vlnu. Teď jsme koukali i v neděli na Štěstí a pak na Reportéry nebo co to bylo. Okolo 10 jdu spát, manžel většinou ještě zůstane dole a kouká sám na něco „akčního“. V pátek a sobotu jsme většinou doma jen jeden nebo druhý - manžel hrává s kapelou, takže je jeho sobota, pokud nemá něco i v pátek, buď chodím někam s kámoškama nebo přijde někdo k nám. A zbývá středa, např. včera, kdy pro nás není v televizi lautr nic, tak uložíme děti, pokecáme, on si okolo 9 zajde na pivo a já si jdu číst do postele … Dříve (před dětma) jsme docela často hrávali scrabble apod., teď jsme je vytáhli asi po 5 letech, ale jen párkrát.
Takže tak.
Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
30.3.07 20:55

Je, tak to my taky vetsinou travime vecery spolu. Vlezeme do pelisku a divame se na TV (ovladac pochopitelne neda z ruky, takze vetsinu tydne zirame na CSI nebo nejake dokumenty),nebo sexujeme. Pokud jde vecer ven, sedim u pocitace, vetsinou si procitam stranky psich utulku a je mi smutno z toho, jaka jsou lidi hovada. Ale ja uz mam pravda obe deti pres dva roky, takze jsem vecer pomerne svezi. Uvidite, ze se to zlepsi az vam ratolesti trochu odrostou (minimalne budou bez plinek a flasky)
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
10.12.07 17:03

Píšu trochu později.

Manžel má PC v práci a doma ho nepoužívá, ačkoli máme jak PC tak notebook. Já jsem na netu přes den a potom navečír max hoďku - pracovně. Večer u nás probíhá tak, že uspíme děti - někdy se nám daří lépe - to si pak zařádíme :oops: a někdy hůře, kdy dcera nechce spát (spí dlouho po obědě asi 2 - 3,5 hodiny jinak je nervózní) a to potom ležíme všichni v posteli a koukáme na TV. Někdy si manžel čte, někdy jde brzy spát, protože brzy vstává.

Jinak přes léto hodně chodíme na procházku, když je pěkný počasí, hned jak přijde manžel z práce a teď to máme takový hodně nacpaný. Úterý až čtvrtky chodím cvičit asi od 17. do 19., v té době se stará o děti manžel a až přijdu, tak si jde zaběhat, projet na kole, pokud to počasí dovolí.

Rada na závěr. Večer PC zá:,–(ně nezapínat. Jenom to ruší vztahy.

Páček Erika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama