Sex se šéfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 19:50
Sex se šéfem

Ahoj holky, zakladám anonymně a ráda bych, jestli by se moralistky zdržely komentářů. Spíš by mě zajímaly vaše zkušenosti, následky, zda jste dokázaly „vztah“ utajit. Nejspíš jste i litovaly… Já mám šéfa fajn, líbíme se sami sobě navzájem. Ale vím, že prostě nesmím. Tak si ráda přečtu vaše příběhy ze života

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 20.06.19 19:54

Ahoj já vlastní zkušenost nemám ale v práci jsem viděla mnoho aferek a musím říct že to vždy na těch dvou bylo poznat a za chvilku to věděl každý…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:03
@35ja píše:
Ahoj já vlastní zkušenost nemám ale v práci jsem viděla mnoho aferek a musím říct že to vždy na těch dvou bylo poznat a za chvilku to věděl každý…

Tak neni to pravidlem, u nas to spoustu lidi nevedelo ani kdyz uz to bylo oficialni, proste jsme nemeli potrebu se vsude ukazovat, pak kdyz jsme se vzali, tak zase bylo dost lidi v soku, ze to vubec nevedeli :nevim:

Loopy
Povídálka 48 příspěvků 20.06.19 20:09

Je ženatý? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:11
@Loopy píše:
Je ženatý? :kytka:

Ano a já vdaná.

Loopy
Povídálka 48 příspěvků 20.06.19 20:15

Já nebyla vdaná, ale on ženatý prý nešťastně.
Ze začátku to bylo neuvěřitelný vzrušení, ale pak se do toho připletly city. Což jsme neplánovali. A pak jeho manželka najednou otěhotněla. A já vystřízlivěla a už jsem nechtěla. Hrozně to bolelo. :think: karma zdarma.

korneli
Kecalka 185 příspěvků 20.06.19 20:19

V práci ředitel měl manželku a 2 děti a k tomu 3 další známosti se kterou jednou z nich čekal dítě. Táhl to a bokovkou 2 roky, pak se s ní rozešel a na to se s ním manželka rozvedla. Pak si našel další ženskou a s tou má jedno dítě a jsou spolu 4 roky.

35ja
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 20.06.19 20:25
@Anonymní píše:
Tak neni to pravidlem, u nas to spoustu lidi nevedelo ani kdyz uz to bylo oficialni, proste jsme nemeli potrebu se vsude ukazovat, pak kdyz jsme se vzali, tak zase bylo dost lidi v soku, ze to vubec nevedeli :nevim:

Ano máš pravdu, pravidlem to není…mluvila jsem jen ze své zkušenosti :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:41

Holky a měly jste třeba nějaké pracovní výhody, jistější práci…?? Díky tomu

Loopy
Povídálka 48 příspěvků 20.06.19 20:46

Vyšší plat, ne o moc a ani jsem se o to neprosila. Ale vždy jsem měla víc a bonusy :cert:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:48
@Anonymní píše:
Holky a měly jste třeba nějaké pracovní výhody, jistější práci…?? Díky tomu

Ne, ptze se to nedela a ani jsem to nechtela! Svou pozici jsem si drzela diky svoji pracovitosti! A jestli to delas jen z toho duvodu, tak bych si to hodne rozmyslela, ptze kdyz se pak rozejdete, tak Ti to naopak da pekne sezrat :roll:

ocean.mama
Kecalka 296 příspěvků 20.06.19 20:49
@Anonymní píše:
Holky a měly jste třeba nějaké pracovní výhody, jistější práci…?? Díky tomu
Na to pozor. Dokud budete zadobre, tak mozna nejake vyhody mit budes. Pak se mezi vami neco po.sere a zbavi se te, nebo ti bude davat cocku.
skorotehotna
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 21.06.19 06:47

Jo, a pokud něčeho ve svém životě lituju a chtela bych se zachovat jinak, tak tohle

My Melody
Ukecaná baba ;) 2239 příspěvků 21.06.19 07:09

Oblbovani podrizenych na sefovskou palici je nesmirne vzacnej a raritnej ukaz a zrovna ty mas to stesti takovou epochalni udalost zazit. Podle pruzkumu jenom jeden sef za 0,01 let na 1,567 km2 zneuziva sveho dominantniho, pracovniho postaveni a prefikne naivni podrizenou a proto bys mela sefovi podlehnout a zapsat se do historie pracovnich dejin. :D

Váš příspěvek
Reklama